Şimdi Ara

Bilgisayar ve Grafik Teknolojileri Yavaş Yavaş Level Up Olmaya mı Hazırlanıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Bilgisayar ve Grafik Teknolojileri Yavaş Yavaş Level Up Olmaya mı Hazırlanıyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1651 Mesaj
    Bir anda teknolojinin çıtasının yükseldiği tarihler vardır ya, yavaş yavaş o tarihlere yaklaşıyoruz gibi. 3 monitör Crysis 3 oynayanı görmüştüm Youtube'da. Sanırım yavaş yavaş sanal gerçeklikle tanışacağız ve ekran kartı vs. derdi olmayacak bütün olarak çıkacak tüm cihazlar. Google Glass vs. gibi şeylerle düşünce gücümüzle bile oyun oynayabiliriz ileride. Steam Box cihazında vücuda takılacak sensörler olacakmış ve oyundaki atmosferi kalp atışımız bile etkileyecekmiş. Düşünün yani. Biraz hayalperestlik gibi oldu ama ne bileyim aklıma esti bir anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.S.I. -- 26 Mart 2013; 21:22:53 >

|
    |
    3020 Mesaj
    Herşey mümkün görünüyor dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baholi -- 26 Mart 2013; 21:31:13 >
    |
    |
    Hw Specs; Intel i7-2600K @5.0 GHz / Asus P8Z68 Deluxe / 24GB Corsair-G.Skill DDR3 2133 MHz / Asus Strix GTX 1080 O.C 11Gbps / Eizo Foris FG2421 120Hz-240Hz & Samsung SA550 / 2x Intel DC S3700 100GB SSD - OCZ Vertex4 120GB SSD – 2x WD Green-Black 1TB HDD / Razer Blackwidow Chroma v1 / James Donkey 007 / CM Cosmos 1000 / Logitech C920 Fhd Webcam
  • Binbaşı
    1373 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Part Of The Nature

Hehe kalp atislari guzelmis ama o teknoloji bize gelene kadar ..... Vestel de artik akilli telefon ureticekmis haberde okumustum gelisme varya bizde :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Türkçe'de konuşabiliyor musunuz? If not, I can talk in English, or Tarzanish...

Hastasıyım yabancı kelime serpiştirmeye...
    Asus x99 Deluxe intel i7 5820k Evga 1080 FTW 2 icx Corsair AX860i NZXT x62 Corsair K70 RGB LUX TR Logitech Proteus Core G502 Kingston Savage HyperX 480GB Corsair 780T VIEWSONIC XG2703-GS NI Komplete Audio 6 M-audio BX8 D2 Speaker Corsair Dominator Platinum + G.SKILL Trident Z 64GB
  • Binbaşı
    1651 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

Level Up olmak iyiymiş...

quote:

Level Up olmak iyiymiş...

Her şey bitti buna taktınız değil mi?
    |
    |
    3261 Mesaj
    Türkçe sormuşsun, cevaplamıyorum...
    Asus x99 Deluxe intel i7 5820k Evga 1080 FTW 2 icx Corsair AX860i NZXT x62 Corsair K70 RGB LUX TR Logitech Proteus Core G502 Kingston Savage HyperX 480GB Corsair 780T VIEWSONIC XG2703-GS NI Komplete Audio 6 M-audio BX8 D2 Speaker Corsair Dominator Platinum + G.SKILL Trident Z 64GB
  • Binbaşı
    1651 Mesaj
    quote:

quote:

ok bye
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.