Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bilgisayar parçalarını değiştircem ama bilgim yok bu işlerde yardım eder misiniz?

5
Cevap
0
Favori
73
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Bilgisayar parçalarını değiştircem ama bilgim yok bu işlerde yardım eder misiniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    15 Mesaj
    şimdi öncelikle bilgisayarın anakartı çok eski sanırım ram slotlarından 1'i yandı diğeride en fazla 4 GB DDR2 RAM kabul ediyor.Oraya bir tane 4GB DDR2 RAM alıcam onda sıkıntı yok

Ekran kartında soruları mvar,sanırım okuduklarıma göre DDR olayı ekran kartında önemli değilmiş ben 2 GB ekran kartı almayı düşünüyorum 4 GB RAMa yeterli olur mu yoksa biraz daha fazla mı aliyim?
    ve ayrıca ekran kartının kasama sığıp sığmayacağını nasıl anlayabilirim öyle bir şeyde varmış

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN SAĞOLUN

|
    |
    Siz elinizdeki parçaları ilk mesajınıza yazın önerler gelir. Sistem bilgisi paylaşmadan yardım alamazsınız.
    |
    |
    DFI LP UT CFX3200 DR-G | AMD Opteron 170 | HIS HD4670 IceQ 512 MB | Corsair TWINX2048 | Seagate 250 GB | Seagate Free Agent 1 TB | ASUS DRW-1814BLT | Thermaltake Armor VA8000BWS | Thermaltake ToughPower CM 750W | Thermaltake GammaPad | LG L1970HR-BF | Logitech G15 | Logitech G3 | Logitech S-220
  • Yarbay
    5015 Mesaj
    bilgisayarınız belliki çok eski anakartınız madem bozulmuş en iyisi yeni sistem toplayın
    g4560
    h110m anakart ve 8gb ddr4 ram üçlüsü size yeter.
    quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

bilgisayarınız belliki çok eski anakartınız madem bozulmuş en iyisi yeni sistem toplayın
    g4560
    h110m anakart ve 8gb ddr4 ram üçlüsü size yeter.

normalde ben dizüstü alcıam ama daha o akdar param yok o yüzden idareten bu eski bilgisayarı biraz daha iyi hale getirmeyi düşnüyordum
    |
    |

Orijinalden alıntı: usb2.0

4gb ddr2 tek parça ram ler özellikle intel sistemlerde uyumsuz olabiliyor,deneyerek alma şansın varsa daha iyi olur..ayrıca bozulmuş eski sisteme masraf etmesen daha doğru olur

normadle dizüstü alıcam ama şuanlık o kadar param yok bir 5 6 ay daha lazım o zamana kadar idare etmek için bu eski bilgisayarı daha iyi duruma getirmeyi düşünüyordum
    İnternette okuduğuma göre ramlarde AMD/INTEL farketmiyormuş ikiside uyarmış birbirine ama zaten almadan önce denemeyi düşünüyorum
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.