Şimdi Ara

Bilgisayar Parçaları ve Oyuncu Ekipmanları Fırsatları | Hazır Sistem Tavsiyeleri

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
3.053
Cevap
94
Favori
485.894
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Bilgisayar Parçaları ve Oyuncu Ekipmanları Fırsatları | Hazır Sistem Tavsiyeleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4328 Mesaj
    https://www.itopya.com/viewsonic-215-vx2257-mhd-75hz-amd-freesync-hdmi-dp-vesa-gaming-monitor/

bu fiyata son 36 ürün diyorsunuz ama ürün ortada yok 36 ürün nasıl olabiliyor ozaman
    |
    |

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü 130+ Kullanıcı
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GuardianN-

2200 e dahi alınmaz o kasa

Alıntıları Göster
    firmanın forum yetkilisinin verdiği öneri için ne dersiniz peki?

https://www.itopya.com/sentry-4600-intel-pentium-g4600-36ghz-gigabyte-gtx1050-ti-4gb-8gb-ddr4-1tb-disk-gaming-bilgisayar/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Yüzbaşı
    701 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Caens

Fiyatına göre fena değil aslında. 1050ti var. 1920x1080'in en kısık ayarlarında rahatlıkla PUBG oynarsın. PUBG örneği verdim çünkü güncel olarak en çok sistem isteyen oyunlardan birisi. Kısacası bu bilgisayarla tüm oyunları ayarlarını biraz düşürerek akıcı oynarsın.

Kasayı bilmiyorum ama PSU'nın 80+ sertifikalı olmaması kötü. Yine de binanda topraklama varsa ve akım korumalı priz kullanırsan sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

1050ti şu an için Türkiye'deki en üst seviyedeki Fiyat/Performans kartı. Dolar-Euro yükseldi + Madencilik muhabbeti yüzünden RX 480/580, RX 470/570 ve GTX1060 6GB fiyatları aldı başını gitti. Bu yüzden 1050ti dışında düzgün kart kalmadı diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirius144p -- 5 Haziran 2018; 11:39:0 >
    |
    |
    GYKA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Anladığım kadarıyla F/P konusunda tavsiye edebiliyorsunuz.
    |
    |
    Caens kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ceednaan759

4 adet usb bellekten alacağım fakat 1 adetle sınırlandırılmış. Düzenleyebilir misiniz?
    Almak isteyen herkes alsın diye var zaten o limit, yoksa emin ol bilgisayarcılar çoktan çökmüştür onlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

I am The Doctor. I always will be. But times change, and so must I... we all change. When you think about it, we are all different people, all through our lives and that's okay, that's good! You've gotta keep moving, so long as you remember all the people that you used to be. I will not forget one line of this, not one day. I swear. I will always remember when the doctor was me.
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Caens

Evet hocam. Kampanyalı fiyatı iyi bu cihazın. Daha haftasonu 1050ti'lı bir bilgisayarı 3850 TL'ye topladık arkadışıma. Bundan farklı olarak Cooler Master kasa, 80+ PSU ve AMD Ryzen R5 işlemci koyduk içine.
    |
    |
    GYKA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    İşlemci: Intel Pentium III@933Mhz | Ram: 256MB PC133 SDRAM | Anakart: Intel Onboard | Ekran Kartı: Nvidia Geforce 6200 AGP@128MB | Ses Kartı: Sound Blaster 16 CT2800 ISA | HDD: Seagate Barracuda 30GB | PSU: Antec 300W | Monitör: Philips CRT 107E66 | OS: Windows XP Pro.
  • Çavuş
    75 Mesaj
    |
    |

Call of Duty

• Yarbay
    2617 Mesaj
    109,69 liraya steelseries QCK XXL mausepad aldım 4 taksitle inşallah bir sorun çıkmaz 7tl de kargo parası kesti 3tl kadar da vade kesti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 7 Haziran 2018; 3:20:19 >
    |
    |
    |
    |

Yazıklar olsun, kargo bedava değil yıl olmuş 2018

|
    |

MSI MAG241CR - 144 Hz | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i

• Yüzbaşı
    549 Mesaj

Hazır sistemleri napalım ya, şunl?ara biraz daha indirim yapın

birde tx650m kalmamış, gelecek mi.?
    |
    |
  • Yarbay
    4811 Mesaj

Daha çocuklar karne almadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hasikomen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bülent ORTAÇGİL
  • Yarbay
    2461 Mesaj
    Toptancılar üşüşmüş yine ağlaşıyorlar neden 5 tane 10 tane alamıyoruz diye...

|
    |
    |
    |

İlk dönem karnesi full yüz geldi çok kötü yusuf yusuf oldum. İkinci dönem 2. Fen sınavından 95 almış ortalama 99,80 olmuş

Bıyık altından fenciye sövüp duruyor. banada bişey diyemiyor bende içten içe gülüyorum.

Neyse ne yapsam alsammı acaba çocuk bütün senede bir tarafını yırttı devamlı çalıştı. karar veremedim ne yapsam acaba?

Merhabalar, konuda belirtmiştim. Orta/üst Segment işlemci ve Anakart tavsiyesi bekliyorum

Yapay sinir ağları, makine öğrenmesi vb. işlerde hızlı sonuç verebilecek yeni nesil bir işlemci ve anakart alınacak. Sanıyorum işin çoğu işlemcide bitecek, fakat ekran kartının da bu işlemlerde ciddi etkisi olduğunu söyleyenler de var. 

Henüz bir bütçe belirlenmedi ama tahmini 5000'e kadar çıkabilir. Özellikle f/p olup biraz üstü veya biraz altı tavsiyelerinizi de bekleriz.

Dolar zamları yansımadan alınması iyi olur fakat ürünler belirlenip kampanya da beklenebilir.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

8,00GB DDR3 ve ATI AMD Radeon HD 7700 ile kullanılacak, DDR4'e terfi mantıklı ise bir de Ram lazım olacak.

Konu:https://forum.donanimhaber.com/orta-ust-segment-islemci-ve-anakart-tavsiyesi--133270822
    |
    |
    Bahsedilenler: itopya.com

• Binbaşı
    1416 Mesaj

Maşallah.

Almayın alışmasın. :) Bir iki alt modelini alabilirsiniz yaşı müsaitse. Fen öğretmenine de bir çikolata veya baklava gönderin.
    |
    |
    istanbulturkusu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İphone se aldık bugün

|
    |
    bilgi@sayar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
canlı radyo dinle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.