Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.995
Cevap
141
Favori
1.124.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk alışverişimi dün yaptım. ram aldım bakalım ne zaman gelir. umarım bir ram için çok bekletemezsiniz.
  • Buradaki olumsuz yorunlara bakarak, korkarakta olsa ilk alisverisim olan ASUS VG24VQ monitor siparisi verdim ve 3.gun kargoya verildi 4.gun elime geçti. Cok sukur ölü pixel isik sizmasi vs hicbir sorun da cikmadi. Acikcasi memnun kaldim.

Herhalde sorun yasayanlar genelde iade islemleri ve arizali/hatali urunlerde yani satis sonrasi hizmetten memnun degiller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtopya dan aldığım anakartı 30.06 iade ettim , sistemde iade edildi gözüküyor kaçHafta oldu param iade olmadı .Arıyorum bir diyorlar muhasebeye iletelim bir diyorlar 72 saate geçer ,bugün aradım 1 hafta sonra dediler. 27 gün olacak iade için size normal geliyormu diyorum şirket politikasıymış.Harcama itirazında bulunacam dedim bulunabilirsiniz dediler. Nasıl bir şirket diyecem ama yaptırım yok ne yapacaksın.

• Bütün güncel oyunları high - ultra high fps 1080p şeklinde oynayabilmem için kaç para bütçe ayırmam gerekiyor

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Senin bu problemin noldu hocam?

• Stoklarınızda ryzen 5 3500x 1660 super OC ve B450m s2h varmı

• Yok mu şöyle bir 24g2u indirimi de kendimizi ekonomik sıkıntılara sokalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar toplamaya hep niyetim vardı ama önce bir düzen kurmam gerekiyordu. Parça araştırmaya başladığımda bu indirim bitmişti. Bu indirimden haberim olsaydı monitörü alır öyle kenara koyardım. İnternetten okuduğum yorumlara bakarak herkesin aşık olduğu bir monitör olduğunu gördüm. Gerçekten gereksiz fiyat yükü çıkaran her şeyden uzak durup sorunsuz bir cihaz yapmışlar.

• Perturbator kullanıcısına yanıt
    Geri gönderip değişim yaptırmıştım.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Bende bugün götürdüm verdim 3 piksel sıkıntılı bakalım, umarım bayramı geçmez.
    Birde ben alalı 7-8 ay oldu ama aoc bu konuda iyi dedi itopyadaki abi.

• daquied kullanıcısına yanıt
    itopya.com kullanıcısına yanıt
    İyi ki mesajını geçen hafta atmadın birader yoksa vazgeçebilirdim. Niyetini pek anlamış değilim ama iyi niyet hissetmiyorum Bay iadeetnoktacom. AOC 27" CQ27G2U monitörü geçen hafta yapılan indirimle itopyadan aldım.
    ilk indirim gibi olmadı ama ihtiyacım vardı. Ne bir ışık sızması var ne de ölü piksel. Kargo gayet makul bir zamanda kapıma kadar getirdi. Belki parlaklığı bir nebze azdır ama hissetmiyorum bile inanılmaz keyifli güzel bir monitör.
    Hiç pişman olmadım iyi ki almışım. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim. Özellikleri itibarı ile gayet makul ve mantıklı. Kampanyaları takip etmekte yarar var beklemediğin bir anda ürünlerin fiyatı değişkenlik gösteriyor.
    Şu an yine artmış durumda. Teşekkür ederim itopya takibimdesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaching

İyi ki mesajını geçen hafta atmadın birader yoksa vazgeçebilirdim. Niyetini pek anlamış değilim ama iyi niyet hissetmiyorum Bay iadeetnoktacom. AOC 27" CQ27G2U monitörü geçen hafta yapılan indirimle itopyadan aldım.
    ilk indirim gibi olmadı ama ihtiyacım vardı. Ne bir ışık sızması var ne de ölü piksel. Kargo gayet makul bir zamanda kapıma kadar getirdi. Belki parlaklığı bir nebze azdır ama hissetmiyorum bile inanılmaz keyifli güzel bir monitör.
    Hiç pişman olmadım iyi ki almışım. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim. Özellikleri itibarı ile gayet makul ve mantıklı. Kampanyaları takip etmekte yarar var beklemediğin bir anda ürünlerin fiyatı değişkenlik gösteriyor.
    Şu an yine artmış durumda. Teşekkür ederim itopya takibimdesin.
    1. Ben size siz diye hitap ettim.
    2. Her zaman iyi niyetliydim.
    3. Bulunduğunuz itham sebebiyle üşenmedim aldığımda çektiğim videoları aldım telefondan ekran görüntüsü aldım burada paylaşıyorum.

4. Size iyi kullanmalar birader.
    5. Blok

Edit: #Aoc CQ27G2U Monitör #Işık sızması #Ghosting

Edit 2: İade edip ödediğim tutarı alacağım zaten indirim kovalıyorsunuz buralarda. 2306 TLden alan varsa vereyim.

Edit 3:

Edit 4:

şansıma ikiside arızalı çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 21 Temmuz 2020; 22:12:23 >

• Şansını fazla zorlama istersen. Arızalı ürün alıp burada insanlara satmaya çalışmak hiç etik bir davranış değil. İster indirim kovalarım ister ürün incelerim. Sana ikinci el alım satım sitelerini tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordinary_person

Yok mu şöyle bir 24g2u indirimi de kendimizi ekonomik sıkıntılara sokalım.
    Ben de şuan arıyorum. Stokta yok diyor heryerde. 2. Ele 1500 falan yazmışlar sahibinden sitesinde
  • ibob İ kullanıcısına yanıt
    Ben de letgoda 1500 görmüştüm. Sıfırını 1300'e sattılar desen adama o da git oradan al diyecek. İnsanlarımız ikinci el ürün satarken yedikleri kazığı da satabileceklerini düşünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ordinary_person

Ben de letgoda 1500 görmüştüm. Sıfırını 1300'e sattılar desen adama o da git oradan al diyecek. İnsanlarımız ikinci el ürün satarken yedikleri kazığı da satabileceklerini düşünüyor.
    Letgoda 1400'e buldum hocam ben. Teşhir ürünü ama 10/10 kozmetik ve ölü piksel testi yapıp öyle alabilirsiniz yazmış adam. Gidip dükkanından alacağım.
  • ibob İ kullanıcısına yanıt
    Ben olsam almazdım o paraya teşhir ürünü. Yakın zamanda yine bir indirim olacağını düşünüyorum. Yine de alırsanız hayırlı olur inşallah. Güle güle kullanın.

• AOC 24G2U çektim bir tane bakalım sorun olmaz umarım. Var mı başka alan?
  • Bekledğim ürünlerin hiçbiri indirime girmedi.

Asus ryuo 240 yada gigabayte aorus 240 indirme girse alacam direk.
  • İlk defa bilgisayar topluyorum ekran karti fiyatlari piyasaya gore uygun geldi almali miyim sizce rtx 2060 super e bakiyorum

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.