Şimdi Ara

Bilgisayar Parçaları ve Oyuncu Ekipmanları Fırsatları | Hazır Sistem Tavsiyeleri

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Pissacore Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
3.055
Cevap
94
Favori
485.962
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Bilgisayar Parçaları ve Oyuncu Ekipmanları Fırsatları | Hazır Sistem Tavsiyeleri
Giriş
    2334 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CGUzmani

Rog Strix 5700xt için PSU tavsiyesi verebilecek var mı
    Bütçe varsa Amaondan Fsp alabilirsiniz 1150ye. Yoksa Fsp Hydro 700w olabilir.Ek oalrak İtopya da 650tlye cm modüler psu var. Nasıldır bilmiyorum,araştırın isterseniz.
    |
    |

Ven araştırıyorum bayadır, n11den 1649 ve 100 lira maxipuanla alacaktım. 100 lira daha ucuz ordan direk sipariş verdim. Msı mause vardı 179 a onu da ekledim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cenavar20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    5 Mesaj

Hayırlı olsun hocam fiyatı piyasanın en ucuzundan 100 tl daha ucuz ama yine de bana şişik geldi. dolar 6.90ken nisanın ortalarında 1400e satıldı yine o fiyatlara olması lazım ama tüm satıcılar 1600den aşağı koymuyor maalesef.
    |
    |
    AndOne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haklısınız hocam da işte yeni bilgisayar alacağım, çok da hoşuma giden bir monitördü riske girmek istemedim :) klavye mause falan da tek yerden aradan çıkmış oldu

|
    |
    cenavar20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    622 Mesaj
    Ramlerden 2 tane aldırsa iyiydi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaseenstyle -- 22 Mayıs 2020; 21:43:54 >

20 adet içindi.

|
    |
    MaonLaoReaL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1751 Mesaj
    Bu fiyatlara bişey alınmaz artı bide itopya ne zaman göndereceği mechul
    |
    |
    |
    |
    Sevgili itopya yetkilileri inatla rx 5700 xt kartının sorunlu modellerini hazır sistemde kullanıyorsunuz. Bi kasa almaya niyetlendim kaç aydır takip ediyorum inatla MECH modelini kullanıyorsunuz. O modelin termal pedlerinde hata var lütfen gigabyte sapphire veya powercolor markalı ürünleri kullanın biz de rahat rahat alalım sistemleri.

total: 1838 tl
    |
    |
    İşlemci: Intel Pentium III@933Mhz | Ram: 256MB PC133 SDRAM | Anakart: Intel Onboard | Ekran Kartı: Nvidia Geforce 6200 AGP@128MB | Ses Kartı: Sound Blaster 16 CT2800 ISA | HDD: Seagate Barracuda 30GB | PSU: Antec 300W | Monitör: Philips CRT 107E66 | OS: Windows XP Pro.
  • Yüzbaşı
    622 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jaseenstyle

Ramlerden 2 tane aldırsa iyiydi...
    GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram ürününü 299,90'a indirmişlerdi. Fakat sadece 1 adet alınıyordu. Şimdi fiyatı 309TL'ye çıkarmışlar ama 2 adet alınabiliyor. Sayın İtopya yetkilileri. O fiyata 2 tane almaya müsaade edin de bayram arefesi yüzümüz gülsün (:
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Ryzen 5 3600 Gigabyte B450 Aorus PRO Predator 16 GB RAM 3000 Mhz 2x8GB (hynix) Adata 16 GB RAM 3000 Mhz 2x8GB (samsung) Sapphire Vega 56 8 GB 2048 Bit Transcend 220S 512 GB PCI SSD NVME Kingston A2000 500 GB PCI SSD NVME Samsung 750 Evo 250 GB WD 2 TB HDD WD 8 TB HDD Samsung LC24F390FHMXUF 23.5" 4ms (Analog+HDMI) Full HD FreeSync Curved Monitör 700 Watt FSP Güç Kaynağı Zalman Z3+ Kasa FSP Windale 6 CPU Soğutucu SilverStone 12cm 5 Adet Fan Miras değil alınteri maaş asgari ücret

Sincan Telekom Müdürlüğü 6 Aydır Fiberi Tamamlayamadı | Konum
  • Çavuş
    93 Mesaj

Satamadıkları için hazır sistemlerde koyuyorlar demek ki. Hazır sistem, adı 5700xt mi evet al gitsin o zaman diye bakan çokça insan var.

|
    |
    Relinquished06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1543 Mesaj

Yok yani bu MECH OC kullanılan sistemleri alan bilgisiz arkadaşlara çok üzülüyorum. VRAM'ler üzerinde bildiğiniz termal pedler yarım konulmuş kart yanıyor. Düzgün bir model koysalar alacağım ama yok ne VATAN ne de İTOPYA inatla bu kartı koyuyor bu gidişle rtx 2060 superli bir kasa alıp geçeceğim 5700 xt başka bahara kalacak.
    |
    |
    AlperÇorapçıgil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    Geçen sefer alamamıştım bu sefer şu monitörü aldım inş pişman olmayız kargo süresi çok uzar mı ya (:
    https://www.itopya.com/asus-27-vg278qf-165hz-05ms-dvi-d-hdmi-dp-fhd-freesync-gaming-monitor/

ASUS 27" VG278QF 165Hz 0.5ms DVI-D HDMI DP FHD Freesync Gaming Monitör

Hocam bu ürün için fiyat iyi midir ? 1699'dan satılmış sanırım daha öncede. Bir de VA / TN / IPS panel farkıyla ilgili bilgim yok çok fazla arkadaşların önerisi nedir fiyat/performans ve kullanım açısından.

Son olarak haftaya incehesap indirimleri olacakmış sanırım, beklenir mi acaba ?
    |
    |
    alivebomb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Unuttun mu çocuk ? Sadece bir cadde adı değildir İSTİKLAL !

Mainboard: Gigabyte GA-B250M-D2V CPU: Intel® Core™ i5-7400 4-Cores; 6MB L3; 3.00GHz > 3.50GHz || RAM: 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL16 v1.35 || HDD: 1TB Toshiba 3GB/sn 7200RPM 32M || SSD: Sandisk SSD Plus 480 GB || GPU: Asus Expedition O.C. 4 GB GDDR5 128Bit nVIDIA® GeForce® GTX 1050Ti ||Display: 21.5" Full HD Samsung ( 1920 x 1080 ) || Case: Corsair Carbide Champ Spec-02 + Corsair VS650 80+ Power Supply|| OS: Windows 10 Professional 64-Bit (Türkçe)
  • Er
    9 Mesaj
    Arkadaşlar ben baktım fakat herhangi bir indirim göremedim boşuna gezmeyin.
    |
    |
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.