Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.995
Cevap
141
Favori
1.124.255
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2x64

Kendilerine zor bela ulaştım bu seferde yarın kargoya vereceklerini söylüyorlar şaka gibi.
    banada oyle dıyorlar daha once konustugumda 28 ve 29 unda kargo beklenıyor urunler hazır denildi bugunde anakart gelıcekmıs onu beklıyorlarmıs
  • 22 nisanda verdiğim hazır sistem siparişini her aradığımda çeşitli çeşitli sebeplerle erteliyorlar. bugün öğlen aradığımda "kesin bugün kargoda" dediler. herhangi bir güncelleme olmadı sitelerinde, siparişim hala hazırlanıyor olarak gösteriliyor. tekrar zor bela (her seferinde 1 saat en aşağı bekliyoruz biliyorsunuz ulaşmak için) ulaştığımda başka birisi açtı ve "yarın kargoya verilir" dedi. ben böyle bir rezalet görmedim. şu anda elimde "kötü" bir bilgisayar bile yok ve bu yüzden bir çok ihtiyacım için bir an önce elimde olması gerekli ama bu ilgisizlik o kadar kötü ki. yarın da kargoya verilmezse iptal etmeyi düşünüyorum. hayatımda hiçbir firmadan böyle bu kadar mağdur olmamıştım. geç de olsa ürünleri kargoya verilen arkadaşlar kendilerini şanslı saysınlar. eğer bu forumla ilgilenen bir arkadaş varsa da bana ulaşırsa sorunumuzu daha kolay çözebiliriz herhalde.

• OnTheHunt O kullanıcısına yanıt
    Arkadaş cevap vermiyor ne yazıkki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gktg06 kullanıcısına yanıt
    öyle gibi duruyor hocam. yarın hiç üşenmeyip defalarca arayacağım her birinde 1 saat bekleyeceğim ama sorun yok o kargoyu artık vermek zorundalar gereğinden fazla uzattılar. daha kargo şirketini bekleyeceğiz onu hiç söylemiyorum bile.
    Aynen birde kargo beklenicek pişmanım keşke verseydim başka yerden vermiş olsak 29-30 elinmizdeydi neyse beklicez artık ama aklıma geldikçe neyse gerekini yapıyorum bütün sosyal medya tarzı yerlere sipariş numaramla birlikte sorunumu atıyorum bundan sonra alacak olanlara yardım dokunsun.
    Yani birazda arayıp yada mesaj ile dönüş bilgilendirme yapılsa tamam diyeceğim biri kargo bekliyor ürün hazır der biri kargo çok yoğun sokağa çıkma yasağı der biri de anakart bekliyoruz der stokta olmayan urunumu satiyorsunuz derim kendi depomuzdan geliyor diyor 9 gün depo erken suramitama kapatılıyor rezil bı firma

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    ASUS Tuf M3
  • 2x64 kullanıcısına yanıt
    Yarın büyük ihtimal kargoya verilecek o zaman seninki.

Kargoya verilmesini bırak urun sağlam.gelsin asıl önemli olan.
    Bir daha zor alışveriş yaparım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 Nisan tarihinde verdiğim Aoc 24G2U 30 Nisan’da aynı tarihte sipariş verdiğim Alienware pro aw768 ise bugün elime ulaştı.

Ölüpixel yok, ışık sızması yok. Monitör sorunsuz geldi.
    Klavye de sorunsuz.
    Lokasyon : Ankara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umtdmr38 -- 4 Mayıs 2020; 21:50:49 >
  • gktg06 kullanıcısına yanıt
    Atasözü yazmam niye zoruna gidiyor? Hakaret eder gibi, sanki tanışmışız gibi yazıyorsun. Üslubun hoş bulmadım. Ayrıca indirim bana mı özeldi? Gayet açıkça yazdım. Sorun yaşayanlar durumunu yazmış, ben de sorun yaşamadım ve durumumu yazdım. ama seninle aynı görüşte değilim diye bana sallıyorsun.
  • metulen kullanıcısına yanıt
    Tamam sana sorunsuz gelmiş

• Bende corsair k95 klavyesini almıştım 24 ünde hala kargoya vermemişler. dün aradım bugün vereceklerini söyledi bakalım yalancı çıkacaklar mı çıkmayacaklar mı
  • Arkadaşlar kargoya verilse bile yine gelmiyor 1 hafta oldu istanbuldan istanbula gelemedi kargo itopya sanırım kendisi gibi kargo firması bulmaya çalışmış ve başarmış. upsi arıyorsun 1 saat telefonda bekliyorsun bağlanamıyorsun ofisleri kapalı ynai muhatap yok karşıda.
  • zBrave kullanıcısına yanıt
    Benimkini de bugün getirdiler. Sinir bozucu bir süreç oldu. size de bugün yarın gelecektir.
  • Jdivision J kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam. Güle güle kullanın. Ama benim itopyadan ilk ve son alışverişimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zBrave -- 5 Mayıs 2020; 14:32:41 >
  • Itopyayi yatirim araci olarak kullaniyorum. Unutucagim parayi itopyadan urun alarak degerlendiriyorum 1 ay sonra urun geldiginde dolar articagi icin urun fiyati artiyor 😂 itopyafx.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 gün önce verdiğim anakart siparişi için müşteri hizmetlerine bugün 1 saat beklemem sonucu bağlanabildim. Anakart ellerinde yokmuş, tedarikciden gelecekmiş. Yarın gelecek perşembe günü de kesin olarak kargolucaz dediler. Abi bu ne saçma bir sistem böyle? Ellerin de olmayan ürüne indirim yapıp satıyorlar resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 5 Mayıs 2020; 15:14:36 >
  • Jdivision J kullanıcısına yanıt
    ne zaman ve ne sipariş vermiştiniz acaba?
  • yok mu güzelinden bi' klavye
  • Jakkoba kullanıcısına yanıt
    Banada cuma dedi karakteri belki firma

23 nisan'da birçok arkadaş gibi ben de aw768 klavye almıştım. 28'inde ups çağrıldı. 29'unda ups aldı. 5 mayıs'ta bana geldi. İtopya vaddettiği tarihte kargoya verdi ama UPS işi çok bozdu.
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.