Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Birçok kez alışveriş yaptım, en ufak sorun yaşamadım.
    biz niye sorun yaşıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miga

Bu mesaj silindi.
    İtopya silinsin istemiş olabilir
  • 1 saat beklemenın ardından itopya denılen firmaya ulaşabildim kargoya yarın verılcekmıs sebebını sordugumda anakart beklenıyor denıldı bende daha once 2 kez aradıgımda urunlerınız hazır kargoo ıcın beklenıyor denıldı dedım hangı numaradan yaptınız dıyor bana gorusmeyı :) komedi tabı bundan yaptım baska nerden yapıcam dedım kımle konsutuysam yonetıme bılgı verıcekmıs yıne suratıma kapattı bu terbıyesızlıktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktg06 -- 4 Mayıs 2020; 14:5:52 >
  • gktg06 kullanıcısına yanıt
    Ürünün gelmedi diye niye sataşıyorsun bana, lafını bil öyle konuş. Dalga geçecek olsam öyle yazmam. İlk siparişim ve süreci yazdım, herkes yaşadığı sorunu yazmış, ben de kendi sürecimi yazdım. Ona bakarsak kargo hasarlı gelen ürünü, kargo şubesi başka bir kutuya koyarak hasarı gizleyip bana öyle teslim edip kaçtı. Ben şimdi o kargoyla sorunsuz teslimat almış birisinin yazdıklarını görünce kendime hakaret sayıp saldırayım
  • zBrave kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım UPS den başvuru yapıp kargomuz var gelin alın diyorlar. Kargo biraz da işletmede bekliyor.

bunu tüketiciyi avutmak için kullanıyor olabilirler diyeceğim ama günahlarını da almak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26 Nisan tarihli siparişim kargoya ne zaman verilecek merak ediyorum ama bir yandan da müşteri hizmetleriyle uğraşasım yok. Çok önemli bir sipariş değildi, işime gelmezse iptal eder itopya defterini ömür boyu kapatırım. Aldığım ürün hala stokta gözüküyor, olay stok problemi de değil yani. Bakalım ne zaman zahmet edip yollayacaklar.
  • Ryzen 5 3600 stoğa girmiş fiyatta piyasaya göre iyi gibi.https://www.itopya.com/amd-ryzen-5-3600-36ghz-32mb-am4-7nm-islemci/
  • mr07 M kullanıcısına yanıt
    Kendileri stoklarında olmayan ürünleri sattığından dolayı böyle bir sorun oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2x64 kullanıcısına yanıt
    Hocam anakart ellerinde yokmuş bu seferde ondan bekliyoruz dediler yine suratıma kapattı

• Corsair hs35 alan var mı? Ne zaman kargolanır acaba bilgisi olan var mı?

• gktg06 kullanıcısına yanıt
    Cevap verdiğim kişinin ne yazdığına bakmalısın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x64 kullanıcısına yanıt
    Tekrar kontrol ettim. Kargoya verilmiş görünüyor.

22 Nisan da sipariş verdiğim ürün 4 mayista kargoya verildi.

İnşallah üründe sıkıntı yoktur bari

• 23 nisanda siparis verdigim asus tuf m3 mouse kargoya verildi diye bildirim geldi

• mr07 M kullanıcısına yanıt
    Sabah 9 da aradığımda bugün kargoya verilecek demişlerdi ancak kontrol ettiğimde halen ürün hazırlanma aşamasında görülüyor. müşteri hizmetlerine de 15:45 itibariyle ulaşılamıyor aradığınız zaman mesai saatleri dışındayız uyarısı alıyorsunuz. 24 nisandan bu yana gönderilemeyen kargo.........
  • benim ürünü de kargoya vermişler. klavye ve mouse almıştım klavye elime ulaşalı 1 hafta olacak zaten de mouse da yarına elimde olur muhtemelen.
  • IsmailAkdag I kullanıcısına yanıt
    Hangi mouse hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Ürünün gelmedi diye niye sataşıyorsun bana, lafını bil öyle konuş. Dalga geçecek olsam öyle yazmam. İlk siparişim ve süreci yazdım, herkes yaşadığı sorunu yazmış, ben de kendi sürecimi yazdım. Ona bakarsak kargo hasarlı gelen ürünü, kargo şubesi başka bir kutuya koyarak hasarı gizleyip bana öyle teslim edip kaçtı. Ben şimdi o kargoyla sorunsuz teslimat almış birisinin yazdıklarını görünce kendime hakaret sayıp saldırayım
    atasözü falan yazmışsın ayıp ürün + geç gelme sorunları neyin hakaretiymiş bu neye göre bu şekilde yorum yaptın indirimli aldın diye mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Cevap verdiğim kişinin ne yazdığına bakmalısın.
    kusura bakma hocam :)
  • 24nisanda itopyadan satın aldığım asus tuf m3 mouse nihayet bugün kargoya verilmiş, şükür...
  • Kendilerine zor bela ulaştım bu seferde yarın kargoya vereceklerini söylüyorlar şaka gibi.

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.