Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.123.696
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba 2000 lira bütçem var uygun bilgisayar almak istiyorum
  • 8 gb ram laptop için ne kdar acaba?
  • Merhaba,

Sitenizden 30 martta sapphire rx5500 xt ekran kartı almıştım.
    Ürün sayfasında 2 adet oyun ve xbox game pass hediye yazıyordu. Bunun ile ilgili mail attım ama henüz bir dönüş olmadı.
    Yardımcı olabilir misiniz?

Sipariş no:2020033000274745
  • legolas4121 kullanıcısına yanıt
    Merhaba dediğiniz gibi oldu ve iade sürecinde sıkıntı yaşıyorum. Keşke bu mesajı yazmak zorunda kalmasaydım ama maalesef 0 ürünümü iade almayıp kargoya tutanak tutturun diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gargamel_

Merhaba dediğiniz gibi oldu ve iade sürecinde sıkıntı yaşıyorum. Keşke bu mesajı yazmak zorunda kalmasaydım ama maalesef 0 ürünümü iade almayıp kargoya tutanak tutturun diyorlar.
    geçmiş Olsun ne olacak şimdi ürünün sorunu ne ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba yazınıza cevap vermiştim ama şimdi görülmüyor,tekrar yazayım. Ürünümde herhangi bir sorun bulunmuyor. Sadece 1 gün denedim ve hemen kutulayıp tekrar gönderdim. Ama nasıl oluyorsa çok iyi bir şekilde kutuladığım mouseu koruyan iç kutu hasar almış denildi. Kendileri tutanak tutturması gerekirken bunu benim yapmam gerektiğini söyledi depodaki çalışan.
  • gargamel_ kullanıcısına yanıt
    Yorumu silmişler

evet. cevabımı görmüştünüz değil mi ? Bunlar böyle bir firma. Yetkililer daha fazla kişi görmesin diye ya siliyor ya da konunun görünmesini gizliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gargamel_

evet. cevabımı görmüştünüz değil mi ? Bunlar böyle bir firma. Yetkililer daha fazla kişi görmesin diye ya siliyor ya da konunun görünmesini gizliyor.
    Evet görmüştüm hatta bende yorum yaptım onu da silmişler

Hocam ne tür sıkıntılar yaşadınız ben de spariş verdim iptal etmeli miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adm291 A kullanıcısına yanıt
    Almış olduğum mouseu sadece bir gün kullanıp bana göre olmadığını anladım ve hemen ertesi gün iade ettim. Depodaki görevli beni aradı ürünün, bakın buraya dikkat, iç kutusunda hasar olduğunu, kırıklar olduğunu söyledi. Yani bunun olabilmesi için kargo görevlisinin üzerine sert bir cisimle vurması gerekiyor. Çünkü paketlemem çok özenliydi.Madem iç kutuda hasar var neden tutanak tutturmadınız dedim lafı çeviriyor bir şeyler söylüyor, isterseniz garantiye gönderelim diyor, ürünü size göndereceğiz başka çare yok siz tutturup bize göndereceksiniz diyor. Yani hem tutanak tutturduğum için upsden parayı alacaklar hemde ürünü iade alıp tekrar satacaklar. Çok uyanıkça değil mi sizcede?
    Dünde buraya yazdığım bütün olumsuz yorumları sildiler. Karar sizin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncel

• En az 20 kere alışveriş yaptım, sorun yaşamadım sizinkisi şansızlık olmuş

Bilgilendirmeniz için teşekkürler siparişi iptal ettim şimdi sıra para iadesi almada.
    5 gün içinde iade gelmezse avukatımla birlikte ihtarname göndereceğim ve tubis e başvuracağım.
    Size de tavsiyem tübis e başvurmanız.

• yorumu silme hakkını kim veriyor ????
    THH başvurun, iade almadığını vs vs söyleyin. Sonra cihazı istiyorlar incelemek için, kullanmadıysanız zaten bilirkişi raporu veriyor. Bu dediklerim 2 3 ay sürer ama sonunda paranızı iade alırsınız. Tabii 2 3 ay sonra aynı mouseyi aynı paraya alır mısınız bilemem.
  • adm291 A kullanıcısına yanıt
    Ürün bana ulaşır ulaşmaz başvurumu yapacağım. Süreç uzun sürüyor ama olsun.
  • azziizz A kullanıcısına yanıt
    İnsanlar olumsuz yorum görüp alışverişi kesmesin diye siliyorlar. Forumun amacına ve mantığına aykırı hareket ediyorlar.
  • Santiz kullanıcısına yanıt
    Mouse gelir gelmez başvurumu yapacağım. Bilgi ve öneri için teşekkür ederim.
    Hocam ödemeyi bir bankaya bağlı kredi/banka kartıyla yaptıysan ters ibraz dilekçesi yazıp bankaya gönder. Dilekçede sıkıntıları anlat. Para hesabınıza gelir banka da malum firmadan kan alır.
    Bugün öğrendim ben de.
    Hafta içi benim para gelmezse benim formum hazır göndereceğim bankaya.

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.