Şimdi Ara

Bilgisayar Parçaları ve Oyuncu Ekipmanları Fırsatları | Hazır Sistem Tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
2.589
Cevap
64
Favori
422.436
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Bilgisayar Parçaları ve Oyuncu Ekipmanları Fırsatları | Hazır Sistem Tavsiyeleri
Giriş
    4 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Santiz

oraya bakmıyorlar bile , müşteri hizmetlerini araman lazım
    Merhaba,

Bizlere ulaşan tüm kullanıcılarımıza mümkün olduğunca dönüş sağlıyoruz, konuda yardım isteyen kullanıcımıza da özel mesaj aracılığı ile geri dönüş sağlanmıştır. Danışmak istediğiniz bir şey olması durumunda bizimle özel mesaj yoluyla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
    |
    |
    .
  • Firma Yetkilisi
    4 Mesaj

Merhaba,

Sistem güncellenmiştir.
    |
    |
    ramowarr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 6 Mart 2020; 19:10:41 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba,

Sistem güncellenmiştir.
    200 tl attırıp güncellemeseydiniz keşke :D
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba,

Sistem güncellenmiştir.
    Tam sepete 4 bin liralik urun toplamistim alayim dedim islemcinin fiyati artmis olacak is mi :s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sayın itopya, mağazanıza vr gözlük getirmeyi düşünüyor musunuz? Samsung Odyssey Plus ürünü amerikada 300 dolar fiyatıyla satışta. Türkiyede ise 6000-7000 tl civarında amerikadan getiren çakallar satıyor yalnızca. Resmi satış yapan yok şuan. Getirtirseniz ertesi gün kapınızdayım.
    |
    |
    |
    |
    Cooler master mb511 rgb, AMD ryzen 3600, Asus b450 TUF gaming pro, xpg spectrix d41 TUF gaming edition 2x8gb 16gb ddr4 3200mhz, Sapphire radeon rx5700xt Nitro special edition, Toshiba OCZ TR200 480gb ssd, Xpg spectrix s40g 512gb m2 nvme rgb, Xpg core reactor 80 gold full modular 750watt psu, Aerocool p7, AMD Wraith Prism,Samsung lc27hg70 qhd 2k 144hz hdr600, Asus TUF gaming K5, Asus TUF gaming M5, Logitech Z200 10w rms, Trust gxt313 nero, xmax rio çift mekanizma, ps4 1 tb, ds4 controller
  • Teğmen
    179 Mesaj
    MSI Radeon RX 5700 MECH GP OC 8GB aldım arkadaşlar 2400 tl'ye sizce iyi fiyat mı?

Orijinalden alıntı: mgrbz

MSI Radeon RX 5700 MECH GP OC 8GB aldım arkadaşlar 2400 tl'ye sizce iyi fiyat mı?
    Gayet iyi fiyat nereden aldınız?
    {GİGABYTE X38 DQ6}{[email protected] cooling by swiftec}{2*1024 GSKİLL [email protected] 4-4-3-4}{Sapphire [email protected]/1250 COOLİNG BY Mcw60 }{4*250GB SEAGATE 7200.11 SATA2 RAİD 0+1tb depo}{COOLERMASTER STACKER @[email protected]@[email protected]İLVERSTONE}{WATER CHİLLER}{ENERMAX GALAXY 1000W}{LOGİTECH Z-680}{LOGİTECH mx1000&G7 with RAPTOR P2}}
  • Teğmen
    179 Mesaj

İtopya’dan hocam

|
    |
    fenomenhaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Reis siteyi açsana 2 dk bi psu alıp çıkıcam bide zahmet olmazsa yarın kargoya verinde perşembe gelsin

Edit: tamamdır aldım yarın bekliyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 10 Mart 2020; 23:14:35 >
    |
    |
    Fiyatlarda tekrar bir indirim yapılacak mı?Sistem topladım alacaktım bir baktım fiyatlar değişmiş.Haliyle bütçede değişiklik yapmam gerekiyor ama o zamanda devreye başka alternatif satıcılar giriyor.

|
    |

VOK hazır sistem almıştım 08.03.2020 tarihinde. Ekstra yükseltmelerimle 3700tlye yakın. Ürünü daha kurmadan bir baktım 200 tl indirime girmiş. Mh aradım. Dolar kuru dedi, yurtdışından geliyor filan dedi. Çek filan da veremiyoruz dediler. Müşterilerinizi nasıl koruduğunuzu görmüş oldum. İlk ve son alışverişimdi sizden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kareem1987 -- 11 Mart 2020; 9:26:1 >
    |
    |
    Bahsedilenler: itopya.com
  • Teğmen
    139 Mesaj
    Apex 7'nin fiyatı artmış sanırım. Konuyu güncel tutmalısınız.
    |
    |

İndirime girerse alırım, yoksa şu salgın vs. geçmesini bekleyeceğim.
    |
    |

| Corel Draw | Adobe Photoshop | Adobe After Effects | Adobe Premiere |

"Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz..."

F. Sultan Mehmed

• Yüzbaşı
    915 Mesaj
    mağaza kapalımı ?
    9900K @5,2Ghz / Asus Rog Maximus Xi Formula / 32Gb Corsair Dominator 3200Mhz / Asus Rog Strix 1080Ti OC Edition / Samsung 970Pro 512Gb / Samsung 950Pro 512Gb / Samsung 850Pro 256Gb / WD Caviar Black 1TB / Evga SuperNova 1000W P2 / 12 * Corsair LL Fan / 2 * Corsair Commander Pro / Thermaltake View 71 TG / Asus ROG SWIFT PG258Q 1Ms 240Hz G-Sync/ASUS 24" VG248QE 1Ms 144Hz / EKWB Full Costum System
  • Firma Yetkilisi
    4 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nothingtodeclare

mağaza kapalımı ?
    Mağazamız virüs nedeniyle faaliyetlerine geçici olarak ara verdi ancak internet üzerinden yapacağınız alışverişler her zamanki hijyen şartlarına uygun olarak kargolanmaya devam etmektedir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Reklamlar
kolayoto.com
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.