Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: flameteam , 4duality Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.123.646
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tabi o fiyata düşerse alınır ama yakalamak zor baya pahalı şuan
  • okirgil O kullanıcısına yanıt
    AOC 24G2U IPs panel olması bile seçmek için yeterli bi sebep. Şu an kullandığım monitör çok memnunum. Black friday zamanı 999a almıştım
  • şu gece indirimlerinde falan bir 2x8 gb 3000mhz ramlere güzel bir indirim yapın hakkınızdaki o kadar kötü yoruma rağmen alacam hadi bekliyorum bir o kaldı eksik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

şu gece indirimlerinde falan bir 2x8 gb 3000mhz ramlere güzel bir indirim yapın hakkınızdaki o kadar kötü yoruma rağmen alacam hadi bekliyorum bir o kaldı eksik
    Haftasonu alt linkteki ram kitini sipariş verdim, fiyatı (537,90 TL) diğer sitelere göre daha uygundu. Geç kargolanacağını tahmin etmiştim, neyse ki en azından önümüzde ki haftaya sarkmadı ve bu sabah geldi. RGB'siz olanlar çok daha ucuza bulunabilir.
    https://www.itopya.com/adata-xpg-16gb-2x8gb-spectrix-d60g-rgb-gri-3000mhz-cl16-ddr4-dual-kit-ram-6/

• akşam olacak fırsatları buradan önceden duyursanıza.
    mesela geçen gün viewsonic vx2458-mhd 899 tl ye sattınız.
  • evet rekabet güzeldir burasıda geri sayım başlatmış haftasonu indirimleri için
  • şunu 400 yapın alalım 500 her zaman bulanacak fiyat zaten

https://www.itopya.com/adata-xpg-spectirix-d41-16gb-2x8gb-3000mhz-dual-ddr4-cl16-rgb-red-pc-ram/

yada bu ışıklı olmaz diyorsanız alttakini 200 yapın ben onu dupelerim
    https://www.itopya.com/adata-xpg-gammix-d30-8gbx1-3000mhz-ddr4-single-pc-ram/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 7 Şubat 2020; 17:8:33 >

• Sitedeki indirimli fiyatlarla yerinize gelip alışveriş yapabiliyor muyuz?
    @itopya.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen indirimde isteğim üzerine fiyatı düzeltilen K68'den bir adet arkadaşıma almıştık, hatta ilk kendi sistemimde denedim, evet güzel. Ama tenless kullanırken o kısa kalmasına o kadar alışmışım ki dedim hiç gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Geçen indirimde isteğim üzerine fiyatı düzeltilen K68'den bir adet arkadaşıma almıştık, hatta ilk kendi sistemimde denedim, evet güzel. Ama tenless kullanırken o kısa kalmasına o kadar alışmışım ki dedim hiç gerek yok
    Hocam şu K95 için de istekte bulunabilir misin? Fiyatını yine düşürseler :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kan Turalı K kullanıcısına yanıt
    itopya.com kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam, Selam tatlı site @itopya.com k95'i 699 TL'ye satmaya ne dersiniz? Yanında Corsair iCue 465X RGB'ye de bir indirim yaparsanız mükemmel olur
  • Teşekkürler hocam. Bu çağrıya karşı koyacak bir site bilmiyorum. Değil mi itopya.com?
  • kandıramazsınız
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    DH gibi büyük bir platform tarafından sevilmek, üyelerinin istediği ürünlerde indirim yapmak DH gibi her ürünü stokta bitirmeye müsait bir toplum için çok avantajlı. Sıcak Fırsatlarda paylaşılan bir ürün anında stokta bitebilir.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    ne diyelim siz gaza yağlamaya devam edin belki kanarlar yalnız şu da var amazon us da bile 168.88 usd yani 1.016,96 tl oda kargo vergi hariç fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Şubat 2020; 0:55:55 >
  • Dün mağaza teslim sipariş verdiğim ürünü mağazadan bugün gidip alabilir miyim? @itopya.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gezeral12 -- 8 Şubat 2020; 11:10:43 >
  • Gezeral12 G kullanıcısına yanıt
    Genellikle 3 iş gününde hazırlanıyor ürünler. İnternet siparişi internet depodan çıkıyor çünkü.
  • Teşekkürler. haftasonu olduğundan, zaten ulaşılması zor olan firmaya ulaşmak hiç mümkün olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gezeral12 -- 8 Şubat 2020; 11:22:12 >
  • daha önce sizden satın almış olduğum k95 klavyemde bileklik kısmında özür ,üretim hatasından dolayı kabarma meydana gelmişti.arda bey ürün stoklarımıza girince size söz veriyorum bilekligin yenisini göndericem demişti.ve 1 2 ay içerisinde gönderirim demişti.nerdeyse 1 yıl oldu hala haber yok.arda bey e nasıl ulaşırım? daha önce bu mağduriyetimi buraya yazınca yorumu kaldırmam icin telefonla aramişti.ama geri dönüş yapılmadı nasıl iş bu ?
    sipariş numaram #2018112300521789

@itopya.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 8 Şubat 2020; 11:42:42 >
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.