Şimdi Ara

Bilgisayar parçaları konusunda acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar geçen sene casperin neo cd serisisinden bir desktop pc aldım ekran kartım ati radeon x1150 ve iğrenç hiçbir işime yaramıyor bu sene bilgisayarımda bir takım değişikliklere gideceğim ve alacağım parçaların anakart ile uyum sorunu gibi bir durum söz konusu olabilir mi ? Pc Özelliklerim 3gb ddr2 ram, İşlemci intel quad 2,66 GHz 4 MB, 1333 MHz FSB, ati radeon x1150 ekran kartı 320gb hdd, anakart marka ve modeli hakkında tam bilgim yok pazartesi günü kargo ile gelecek bilgisayarım şu an yanımda değil...

Almayı düşündüğüm parçalar: high power 500w powersupply, SAMSUNG 500GB 5400RPM 16MB SATA2 hard disk, SAPPHIRE ATI HD4830 512MB 256BIT GDDR3 (DirectX 10.1) PCI-E x16 2.0 EKRAN KARTI veya SAPPHIRE ATI HD 3870 512MB 256BIT GDDR4 (DirectX 10.1) PCI-E x16 2.0 EKRAN KARTI ekran kartlarından hangisini tavsiye edersiniz ? ve son sistem bir pc haline getirmek istiyorum bilgisayarımı almamı tavsiye edeceğiniz parçalar neler yardımcı olursanız çok sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnymnkrsn -- 11 Haziran 2009; 18:27:01 >

• up
  • hem konunun başlığı kurallara aykırı, hem konuyu uplamak yasak, hemde açtığın topick yanlıış konuda...
  • Değiştirdim dostum gerekli yere taşıdığın için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.