Şimdi Ara

BİLGİSAYAR OYUNU oynamak eskisi gibi zevk vermiyor! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
931
Cevap
25
Favori
100.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
441 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e5Makascısı

3 dk mesafendeesin zaten
    bakalım hocam 1 hafta gecsinde ciddi ciddi düşünüyorum bu aralar
  • https://cdn.sporx.com/img/59/2018/knightonline.jpg

Aha bu oyundan sonra bana da hiç bir oyun zevk vermemeye başladı.Bunu zaten bırakalı cok oldu.
  • Bana kalsa almamda solid works vs cizim programlarında kullanıcam birde taşıycam sen en kısa surede karar ver bu hafta içerisinde alacagım ben yoksa .....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı durumdayım. Sistemim imzada göründüğü gibi GTX 1080'li gayet üst düzeyde 1080p için.
    Yüklü oyunlar;
    BİLGİSAYAR OYUNU oynamak eskisi gibi zevk vermiyor!

Yaş 34 oldu, 7 aylık da bi kızım var. Onunla ilgilenmekten çok vakit kalmıyor oyun oynamaya. PC başına geçince de dh, youtube, araçların marka forum siteleri derken öyle vakit geçiyor.

En son super hot'u ücretsiz aldım epic games'ten, onu bitirdim.

465 saat oynadığım Witcher'a tekrar ek paketlerden başlamayı düşünüyorum ama elim gitmiyor bir türlü. Max Payne 3'ü tekrar yüklemeyi düşünüyorum arada stres atmak için. İniyor şimdi bakalım saracak mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 19 Ocak 2020; 18:54:44 >

• Direk beni anlatmışsın. 3 sene önce ryzen'ler yeni çıktığında güzel bi sistem topladım hayatımda ilk defa. Oyun oynamak için sözde. Ulan bi baktım hiç bir oyun zevk vermiyor. 10 dk giriyorum isteksiz sonra geri çıkıyorum. Steam'de 240 oyun var boş boş duruyolar yıllardır. O sistemi satıp geçen sene bi daha toplamiştim. Yine boş boş internette takılıp kapattığım bi pc oldu onu da sattım. Hiç bir oyun sarmıyor. İnternette boş boş takılma eşyası oldu pc artık benim için. Millet sıkılmadan saatlerini lol'de pubg'de harcıyor. 8 yıl önce ilk kez adam gibi bi işlemcim olduğunda (i3 3220) ne hevesle oynuyodum oyunları. Hep single tabi. Şimdi yaştan mıdır nedir çabuk sıkılıyorum. Bazen anlık futbol aşkım tetikleniyo pes'de lig kurup 2-3 saat oynuyorum. O da ayda yılda bir. Tabi oyun oynamak için kafanın rahat olması da lazım. Eğlenme amaçlı bir aktivite. Kafa da dertler bitmiyosa sorunlar bitmiyosa hiç bir şey zevk vermiyor. Bu ülke boğuyor insanları hiç bir şey zevk vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Periah kullanıcısına yanıt
    Haklısın ki bir çok da kitap oyunu var, zaten kesinlikle oynanmamalı demiyorum, ps4 ve pc ' de bir dünya oyunum var, sıkıldıkça kararında oynayıp çıkarım.
    İyi oyunların genelini de oynamışımdır, single/mp vs vs ama bahsettiğin tarzda oyunda pek az, ayrıca oyunun fazlası mümkün ama kitapta aşırıya kaçma istisnaidir.
    Bence kitaplar ile oyunlar karşılaştırılamayacak kadar farklı şeyler, her kitap bir dünya, bir kısmı bir dahinin düşünceleri, bizden yaşca büyüklerin hayat tecrübeleri, düşünme vs konularda yardımcı.
  • yaş ilerledikçe oyun oynamak sıkıcı geliyor
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Oyunun arkasındaki potansiyel bir kitaptan çok daha öte birşey.

Oyunlar ilerde bizlere kitapları ve filmleri yaşatacaktır bana kalırsa. Öte yandan dediklerinizde gayet makul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PC Meraklısı Görkem

Bunun birkaç sebebi olabilir. Artık büyüdüğünden sanal dünya sıkıcı geliyordur gerçekçi biri oluyorsundur veya hiçbirşeyden zevk almamaya başlamışsın psikolojik bir durum içine girmiş olabilirsin.
    Aslında tam tersi,gerçek hayatın pisliklerini gördükçe daha çok sanal dünya istiyor insan. Gerçekten bir değişik,herkeste bu bıkkınlık var çocuk genç demeden. Sorun farklı bir şey bence
  • Kendine güzel bir duo bul ve lol oynamaya başla

• Miyav Miyav kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. Başka bir konuda oyun bağımlısı olan biri için bunu yazmıştım bende.

• Ben nerede kaldığımı size söyleyeyim..

Fifa99 - fifa2000 - haginin Galatasaray formasıyla kapak yapıldığı fifa2001 ToysR Us mağazasından 21 milyona aldığım tek orjinal oyunumdur..

Gta ve Gta2 hayatıma girdiğindeki komik bilgisayarım halen duruyor (Pek bilmezler kroki olarak 2D gibi bişey oynuyoduk) GTA3 için iyi bilgisayar gerekliydi..

sega vardı..
    ps1 vardı

PC de ise

Red Alert2
    Age Of Empires 2
    Worms Armegeddon
    CM 01/02
    Midtown Madness 2
    call of duty 2

sonra vice city ve efsane san andreas falan çıktı işte..
    Football manager ama bizde büyüdük..

ne bileyim ben bence en efsanelerini oynadım..
    şimdi GTA5 oynarım ama eski tadım yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 19 Ocak 2020; 19:38:58 >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Tomb Raider 1 var
    half-life 1 vardı ö zamanlar hile de yoktu

• 99'luyum, geçen seneye kadar öncesindeki yaklaşık 3 sene de dahil olmak üzere benzer bir durumdayken Kasım'da yeni bir kasa topladık. Şu an tatildeyim, güzel bir sandalye de ayarladım ve tüm gün bilgisayardayım. Hem fiziksel hem de zihinsel bir rahatlık olmadan oyundan keyif alınamıyor maalesef. Yaş ilerledikçe stresin de artmasıyla insanlar hayattan zevk alamaz hale geliyor. En azından benim düşüncem bu yönde.

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Rocket lig oynayalım reisim yaz özelden en iyi rahatlama yöntemi

• oyun bana belli bir zamandan sonra vakit israfı gibi gelmeye başlamıştı, zaten pc de oynamayı bırakalı yıllar oldu

mobilde moba oynuyordum deli gibi ama her seferinde bi kaç ay oynayıp yine pişman olup bıraktım

adam gibi bi takım bulup oynamak güzel oluyo fakat heroes evolved oynayan bulamadım :D

pubg mobile oynuyodum arkadaşlarla arada ama onu da sildim artık oyun oynamıyorum, zevk de vermiyor zaten artık

• gerçekten eskiler kalmadı artık
    üniye geçtik eskiden arkadaşlarla saatlerce r6 rust csgo h1z1 pubg atardık. imzamdakini yeni topladım. gerçekten güzel ama hayran oldum :) cod mw gerçekten sarıyor şahsen. hızlı hızlı snip çakışmak efso. rtx gereksiz tabi de..

• ehvel kullanıcısına yanıt
    ekle hocam 850civarı saatim var. severim 3yıldır oynarım

Steam: TaRanTula

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melek12345 -- 19 Ocak 2020; 19:34:39 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.