Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
526
Favori
1.130.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de üstteki 177 lira olan koltuğu epeydir alayım diyorum ama
    deri yazın çok terletir yorumları aldım mikro kumaş demiş bi de o nasıl bişey oluyor.
  • üstte resimleri olan koltuğun markası ne ki
  • VLT270 in daha ucuzu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anonim kullanıcı

kullanılan malzemeleri merak eden arkadaşım için imalataneden resimler
    resimleri yüklememdeki yardımlarından dolayı yns çok teşekkürler kardeşim
    Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Siteniz felan yokmu modellerin tümünü görebilmek için ?

• 195 cm boyu olan birisi için kafasını geri yaslayabileceği rahat ve güzel bir sandalye tavsiye edeb,ilir misiniz arkadaşlar ?
  • burosit sonic kullandım okulda 13 yıl. Ama eski modeli oturur kısmı uzundu. Simdikilerin kısa. Almak icin aradık ama bulmadık. kısa uretiliyor yukarıdaki gibi bir arkadas koymus. Tas gibi rahat yayılıp yatacagınız bir koltuktu.

yayılıp kestiriyordum bos vakitlerimde yumusaktı.

Neyse ben bulursam bir tane eve alabilirim. ama simdikiler hem pahalı hem bana gore degil.
  • dayanma kısmı bağımsız olarak geri yaylanan bi koltuk bulamadım. hep dandik mekanizmalar var.
  • bende Adore VLT-270 Manager Elite Yönetici Koltuğu ve Adore Easy Plus Kolçaklı Bilgisayar Sandalyesi de var yonetici koltugu kesinlikle tavsiye ederim harika birsey cok rahat Bilgisayar Sandalyesini alacaklara simdiden duyrulur fazla arkaniza yaslanmayin zorlandigi anda yukari cikip assagi inen mekanizmasi bukuluyor ben 3 kere garantiye verdim bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan6423

bende Adore VLT-270 Manager Elite Yönetici Koltuğu ve Adore Easy Plus Kolçaklı Bilgisayar Sandalyesi de var yonetici koltugu kesinlikle tavsiye ederim harika birsey cok rahat Bilgisayar Sandalyesini alacaklara simdiden duyrulur fazla arkaniza yaslanmayin zorlandigi anda yukari cikip assagi inen mekanizmasi bukuluyor ben 3 kere garantiye verdim bilginize

2 sene adore'nin VLT-180 modelini kullandım. artık adore almam.
  • vlt 270 ve vlt 400 ü şahsen mağzasında denedim ikisi de adorenin koltukları içni de alınabilir olanları.
  • arkadaşlar ben de adore kullanıyordum, 2 kere en önemli parçalarını değiştirdim 4 sene içinde, dün de sağ kolçağı çat dedi koptu. artık adore almak istemiyorum ama adamlar 7 sene garanti falan yazmışlar bilemiyorum. 114 kiloyum 1.90 boyum var, para önemli değil 250-300e kadar çıkarım, garantisi olsun ve sağlam dayanıklı olsun, ne önerirsiniz? bürosit diyor herkes, uzun süreli kullanıcılardan cevap bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn991402

arkadaşlar ben de adore kullanıyordum, 2 kere en önemli parçalarını değiştirdim 4 sene içinde, dün de sağ kolçağı çat dedi koptu. artık adore almak istemiyorum ama adamlar 7 sene garanti falan yazmışlar bilemiyorum. 114 kiloyum 1.90 boyum var, para önemli değil 250-300e kadar çıkarım, garantisi olsun ve sağlam dayanıklı olsun, ne önerirsiniz? bürosit diyor herkes, uzun süreli kullanıcılardan cevap bekliyorum.

tamamen aynı ebatlardayız. sizin kullandığınz adore nin hangi modeli acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

arkadaşlar ben de adore kullanıyordum, 2 kere en önemli parçalarını değiştirdim 4 sene içinde, dün de sağ kolçağı çat dedi koptu. artık adore almak istemiyorum ama adamlar 7 sene garanti falan yazmışlar bilemiyorum. 114 kiloyum 1.90 boyum var, para önemli değil 250-300e kadar çıkarım, garantisi olsun ve sağlam dayanıklı olsun, ne önerirsiniz? bürosit diyor herkes, uzun süreli kullanıcılardan cevap bekliyorum.

VLT-024 Comfort Plus Çalışma Koltuğu

http://www.hizlial.com/hirdavat-mobilya/mobilya/adore-vlt-024-comfort-plus-calisma-koltugu-mavi-kumas_18.007.4121.0007.htm

bu ürünü kullanıyorum.

• şu var mesela indirimde

http://www.hepsiburada.com/Liste/maxima-mp210-plastik-ayak-ve-plastik-kollu-yonetici-koltugu-suni-deri/ProductDetails.aspx?productId=ofismaxmp210&categoryId=21027484

ama bu koltuğun kolları hem oturma yerine hem dayanma yerine vidalı. bu durumda dayanma yeri bağımsız olarak arkaya yatmaz değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

VLT-024 Comfort Plus Çalışma Koltuğu

http://www.hizlial.com/hirdavat-mobilya/mobilya/adore-vlt-024-comfort-plus-calisma-koltugu-mavi-kumas_18.007.4121.0007.htm

bu ürünü kullanıyorum.

bizim gibi iri adamlara bu koltukar pek gitmiyor. bende iki tane kırdım bunlaeın öğrenci işi küçük olanlarından. ama ben adorenni müdür koltuklarını beğendim şahsen. vlt 400 alacam ama şöyle biraz indirim olsa diye bekliyorum

• Merhaba bu koltuklar hakkında ne düşünürsünüz? kullanan var mı acaba?
    Bürocci 1045B
    Bürocci 1006A

• Soldaki fena bir ürüne benzemiyor.
    Sonuçta Türkiye'deki bir çok ürünün tasarımı hep Batı'dan araklama.
    Orijinal ürünlerin fiyatları 1000 TL civarı olunca böyle ürünlere yönelmek mantıklı olabiliyor.

Fileli tasarımların en büyük artısı yaz aylarında sırtınızı, dolayısıyla gömleğinizi filan terletmemesi. Bacaklarının demir olması büyük artı. Ama işte plastik kısımlar ne kadar kaliteli? Dayanaklı?

GG'da 249'a satabiliyorsa en kötü ihtimal 225 TL'ye satın alınabilinir. Zaten satıcılarda olaya artık uyandılar, GG üzerinden firmasının reklamını yapıyorlar, Google'da arattığınız gibi web sitesi, iletişim bilgileri çıkıyor.
    http://www.mobilyakeyfi.com/?urun-354-Burocci-Fileli-Makam-Koltugu---1045B.html

• Bürocci 1045B olandan sipariş verdim. Kumaş olması, arkasının file olması ve kol ayarının olması tercih sebebim oldu. Umarım göründüğü kadar kalitelidir.
  • quote:

bizim gibi iri adamlara bu koltukar pek gitmiyor. bende iki tane kırdım bunlaeın öğrenci işi küçük olanlarından. ama ben adorenni müdür koltuklarını beğendim şahsen. vlt 400 alacam ama şöyle biraz indirim olsa diye bekliyorum

ben de öğrenciyken almıştım :) vaktimin çoğunu üstünde geçiriyorum, gacır gucur etmesinden bıktım. paraya kıyıp alacam bir tane. ama kesinlikle adore olmayacak. ağzı gözü eğiliyor.
  • ürünlerin hepsi adorenin ürünlerinin aynısı nerdeyse. ama fiyatları daha pahalı genel olarak. bi tek şu arkası fileli daha uygun gibi. ama adorede onuın iki modeli vardı biri az fonksiyonlu o 280 tl idi. biri de çok fonksiyonlu o da 400 tl idi
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.