Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
526
Favori
1.130.545
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ikea jarvf de bel desteğini söküp onsuz oturan var mı benden başka merak ettim :)

Bel desteği çok sert geliyor. Bel desteğini söktüm koltuğun yapısı bombeli olduğu için yine belim tam değiyor fakat rahatsız eden bir sertlik yok artık.

Ama oturma yeri de sert maalesef bir süre sonra benim totodaki kemikler ağrıyor kilo 80
  • N0M4d N kullanıcısına yanıt
    şuan koltuk arayışındayım, eğer böyle bir şey yapılırsa max 500 tl bütçem ile katılabilirim aranıza. yoksa 250-300 tl civarına standart koltuğun üstne takılmış kafalık olan modellerden alacaktım. Şuan beklemedeyim madem böyle bir fırsat var
  • Arkadaşlar herkes max bütçesini yazarsa ona göre çalışılır,

Sonuçta biz bu dökümü 45 DNS den de döktürülür 60 dan da,
    300 gr deri de var bizim firma standartında olan 550 gr yanmaya dayanıklı deri de.
    Uygun olsun dersek sırtı sabit de yapabiliriz (sırtına silikon elyaf destekli yastıklı)
    Kol istemeyen olursa kolu sonradan takılabilir De düşünebiliriz.

Önemli olan ortak bir payda da buluşmak mesela renk bile önemli tek ana renk 1 yan renk üzerinde anlaşıp pastalı tek seferden atmak (biz pastalı 15 ki atıyoruz) yani birisi harici renk isterse Extra maliyeti olduğunu bilmeli.
    Sırta hariçten desen koyacak mıyız? Baklava kapitone vs. Yazı yazacak mıyız?

Firma olarak ürünlere 2 sene garanti veriyoruz bu arada, ürünler adınıza faturalı kredi Kartı taksitli olacak merdiven altı bir iş yapmıyoruz, Web sitemiz şuanda yenileniyor ama domain yaşına bakabilir, instagram Facebook ve özellikle n11 Hepsiburada yorumlarına tarihlerine bakabilirsiniz kararsız arkadaşlar var ise diye bunları baştan yazıyorum, firma ismimiz Sefes. Yurtdışı odaklı sadece proje bazlı çalışan bir firmayız lisanslı ürün üretiyoruz, tek tipte bir üretimimiz yok.

10 kişiyi de bulduğumuz anda ben Dh ile görüşüp ayrı bir başlığa taşıyıp reklam bedeli vs ne ise karşılarım.

Baklava, çektirme için aşağıya 2 farklı örnek koyuyorum, daha önce de kafeler için yapıp konsollara uygun oyuncu koltuğumuzu da görebilirsiniz.

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• berber koltuğu alın çok rahat benim berberin koltuğu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0M4d

2.000 üstü olamaz,

750tl ye değil 500tl ye de imal edilir önemli olan süngerin Dns'si, derinin gramajı, mekanizmanın tipi, kaç newtonluk piston gibi ürünün kalitesini belirleyen özellikler.

1 adet dökmek ile 30 adet dökmek arasında bir fiyat farkı yok, ha 50 tane dökerse o zaman işte indirime gidiliyor.

bizim kalıpçıda bulunan ürünün fotoları şu şekilde, kaç kişi olursak ona göre ortak kalite / fiyat anlayışı belirleriz.

Beni de ekleyin. Fiyat net olsun yalnız. Biz de ona göre kesin olalım.

• Vatov kullanıcısına yanıt
    Kilit mekanizması var. İsterseniz dik kilitleyebilirsiniz isterseniz de yatırıp istediğiniz açıda kilitleyebiliyorsunuz.

• Fiyat uçuk olmazsa beni de yazın 500 civarı olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Kilit mekanizması var. İsterseniz dik kilitleyebilirsiniz isterseniz de yatırıp istediğiniz açıda kilitleyebiliyorsunuz.
    Sağolun hocam, emin olmak istedim, sitede yazıyor kilit var diye ama videolarda kimse kilitten bahsetmeyince dedim acaba yok mu diye. Bakalım kasırganın stoklarını bekliyorum, ölçüler olarak bakınca en mantıklı tercih Kasırga ve Akıncı duruyordu. Dedim bari tipi de daha güzel bir şey olsun Kasırga olsun.
  • N0M4d N kullanıcısına yanıt
    ben 500 e okeyim.

190 boya ve işi bilgisayar yazılım olan birine konforu uygun olsun yeter, günde 12 saat civarı harcıyorum , ve öneriler okey benim için uzmanı ne derse o bende.
  • ben de dahil olabilirim. +1
  • Bu arada arkadaşlar şu siteyi ve ürünü bilen var mı?

https://www.sandalyedeposu.com/snake-fonksiyonel-calisma-koltugu.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ofiselden 25 nisanda sipariş verdim halen kargolanmadı üretim aşamasında diyor. başka sorun yaşayan varmı beyler ?
  • sebatet S kullanıcısına yanıt
    İkea'dan indirim kodu felan beklemeyin. Pek o tür kampanyalara girmiyorlar. Onu geçtim tüm banka kartlarına bile komisyonsuz taksit seçeneği bile yok İkea'da. Yaparlarsa kendileri yapıyor indirimi ama pek bugüne kadar görmedim ofis koltuklarında indirim yaptıklarını.
  • IKEA markus stok yok gözüküyor. Ne zaman geleceği hakkında bir bilgisi olan var mı? 3-4 gündür takip ediyorum.
  • probiotic kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Deri görünüm ve dayanıklılık açısından en iyisi, tabi bizim üretim bandında yıkanabilir kumaşlar dahi var, yani görünüme takılmayacaksak, 3. yıkamadan sonra tam oturmasını (potluk) yapmasını önemsemeyeceksek, ben senelik kılıf değiştiririm görünümüne de çok takılmam diyorsanız, değişebilen bir kılıftanda yapabiliriz, sadece sırt da değişiklik yapmak zorunda kalırız (deliklerden dolayı).

dh yönetimine mesaj attım, ona göre anketli ve fikir beyanlarının olduğu ayrı bir konu açma izni için diye.

anket sonucunda ortak bütçe ne ise ona göre bir fikir alış-verişi yaparız.
  • quote:

Merhaba;

Deri görünüm ve dayanıklılık açısından en iyisi, tabi bizim üretim bandında yıkanabilir kumaşlar dahi var, yani görünüme takılmayacaksak, 3. yıkamadan sonra tam oturmasını (potluk) yapmasını önemsemeyeceksek, ben senelik kılıf değiştiririm görünümüne de çok takılmam diyorsanız, değişebilen bir kılıftanda yapabiliriz, sadece sırt da değişiklik yapmak zorunda kalırız (deliklerden dolayı).

dh yönetimine mesaj attım, ona göre anketli ve fikir beyanlarının olduğu ayrı bir konu açma izni için diye.

bende katılmak isterim ama aralık yerine net bir fiyat olursa. Burada 50 kişi rahat bulanabileceğini düşünüyorum.
  • quote:

Merhaba;

max 500tl fiyat bandında olursa emin olun dh ile kalmaz trendyol ve hepsiburada gibi sitelerde ürünlerinizi rahat satarsınız fiyat dediğim şartlarda olursa +1 benide ekleyin :)

• sLowComee S kullanıcısına yanıt
    selamlar:

ürünü kar amacı ile üretme niyetinde değilim, maksat böyle bir imkan var forumdakiler faydalansın - zaten satış sitelerinde varız n11 de %96 hb.de 10/10 puandayız.

internetten ürün satmak önemli değil, önemli olan: ürünü zamanında göndermek, yedek parçasını tutabilmek, rekabetçi olabilmek, stok maliyetleri, kargo anlaşması vs.

son fiyatla alakalı:ürünün malzeme kalitesi ile alakalı herkes onay verdikten sonra neticelendirmeyi düşünüyorum. yani 2 tl ye tavuk dürüm de var 25 tl ye de önemli olan herkesi bir şekilde memnun edebilmek.

sonra insanlar 500 verdik dandik çıktı 750 ye şu ürün daha rahatmış demesini istemeyiz, tabi bir üst limit veya herkesi tam memnun etmek mümkün değil önemli olan verileri yazdıktan sonra insanların kıyas vs yapıp F/P max ürün çıkarmak.
  • Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

xDrive Kasırga
    Bu koltuğu sipariş verdim. İyi midir, kullanan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.