Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.264
Cevap
526
Favori
1.129.914
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aklınızda olsun bir cok yayıncıya sponsor bu %15 indirim yapan kodlar var ama cok pahalı bence. malzeme kalitesi iyi diyordu 2-3 yayıncıya sormustum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jester61

https://ziogaming.com/urun/venom-oyuncu-koltugu/?attribute_pa_renk=mavi şu ürün nasıl olur hangisini önerirsiniz xdrive akıncıda çok güzel duruyor

Alıntıları Göster
    Ben Venom aldım şuan üretimde. Logo da yaptırıyorum Bu ürünü düşünen olursa yardımcı olurum.

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• JoeyBane kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anlamayın ama bunun neresi 1800 lira yapıyor çok kalitesiz duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normalde xdrive alacaktım. Aynı mekanizmayı, kolçağı kullanıyorlar. Firmada da tanıdıklarımın olduğunu öğrenince buna karar verdim

@J.sins

Tanıdık varsa iyi de kafa yastığı bir garip duruyor birde oturma yeri ince gibi. Hiç denedinizmi yoksa direk satınmı aldınız?

• seduna thunder pro model koktuğumu satıyorum daha önce sorular yaşadığımı konuda yazdım ürünü sıfır ile değiştirtdim şuan bir sıkıntı yok. ikea Markus almak istediğim için satıyorum

• 7-8 ay önce Xdrive'ı Mediamarkt'ta denedim mekanizmasına hayran kalmıştım. En doğrusu deneyip almak ama İzmir'e yakın zamanda yolum düşeceğini sanmıyorum. Keşke teknoloji marketlerde hepsi olsa da deneyimleyebilsek. Aşağıdaki link ve arkadaşlarımın gönderdikleri videolar beni ikna etti diyebilirim. Oturma yeri için pm gönderiyorum

https://ziogaming.com/zio-farki/

Bunlar da diğer beğendiklerim
    https://www.adoremobilya.com/adore-dxracer-dx-oh-rv131-nw-1-profesyonel-calisma-ve-pc-oyun-koltugu-siyah-beyaz

https://www.xdrive.com.tr/xdrive-sancak-serisi/xdrive-sancak-profesyonel-oyuncu-koltugu-siyah-sari

Bilgilendirmei için çok teşekkür ederim hocam.

• Rica ederim ne demek

Bu arada monitör hk. dönüş yapmadınız hocam. Resim istemiştim sizden

• benim gibi arayan vardır belki, çok aradım ama en sonunda mahallede buldum
    112 kiloyum taşıyacak f/p ürün aradım en sonunda üsküdar spotcularda üçler diye biyerden sıfır ürün satan 600 dü 550ye koltuk aldım şükür oh dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybogan -- 12 Mayıs 2020; 6:24:12 >
    Unutmuşum hocam ölü pixel testimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: JagerBomb

garantisi bitmiş adore comfort ofis saldalyesinin yedek parçasını nasıl temin edebiliriz? Faturası falan yok. Tekerleri parçalanıp dökülmeye başladı yakında yere düşmekten korkuyorum.
    Adore firmasına mail gönderirseniz yedek parça için dönüş yapıp fiyat vereceklerdir mail yoluyla. Marka model belirtin, resimde çekin gönderin. bilgi@adore.com.tr
    Hayırlı olsun. Fiyat olarak bilgi verebilir misiniz ? Uygun olursa ben de alabilirim.
  • Teşekkürler hocam Öncelikle ürünleri inceleyin beğenirseniz yardımcı olmaya çalışayım. Önce göze sonra cebe hitap etmeli

Ben de yayıncıyım. DH'ye özel bir indirim kodu ayarlamaya çalışırım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Selamlar;

daha önce konuya yazmıştım, cafeler için araba koltuğundan koltuk üretiyoruz- ps4 ve xbox oyuncu koltuğundan yurt dışına az sayıda üründe vermiştik (proje bazlı çalışıyoruz). fotolar önceki sayfada olması gerekiyor.

oyuncu tipi koltuk isteniyor ise bizim kalıpçımızda olan kalıptan var alıp üretebiliriz. DH a özel parti üretimi yapabiliriz.

Fiyat ne şeklinde olur hiç bilmiyorum ama 2.000 tl olmaz onu biliyorum.

tabi üstündeki deri (bs 5852 standartında deri kullanıyoruz, daha alt ve üst derilerimiz de var, cilt ve oto yarma deriye kadar koltuk üretiyoruz.),
    hepsinin aynı renk olup olmaması, ayağı nasıl olacak -Almila Çocuk Odasına partnerlik ediyoruz, benzer tipte mi olacak?-
    plastikleri sırt mekanizması, oturak pistonu kaç Newtonluk olacak? şeklinde ortak fikirde buluşabilirsek daha uyguna imal ederiz.

Ürünler adınıza faturalı, kredi kartı taksitli, Aras kargo ile de kapınıza gelir.

Eğer proje ciddileşir ise DH'a sıcak fırsatlara açıp gerekli reklam vs de verilebilir.

• 2bin tl olmaz derken altı mı olmaz üstü mü?

ve çok aşırı pahalı. en fazla 750-1000tl çalışır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaNOnE -- 12 Mayıs 2020; 14:25:16 >
  • StaNOnE kullanıcısına yanıt
    2.000 üstü olamaz,

750tl ye değil 500tl ye de imal edilir önemli olan süngerin Dns'si, derinin gramajı, mekanizmanın tipi, kaç newtonluk piston gibi ürünün kalitesini belirleyen özellikler.

1 adet dökmek ile 30 adet dökmek arasında bir fiyat farkı yok, ha 50 tane dökerse o zaman işte indirime gidiliyor.

bizim kalıpçıda bulunan ürünün fotoları şu şekilde, kaç kişi olursak ona göre ortak kalite / fiyat anlayışı belirleriz.

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

• Xdrive ile ilgili bir sorum var, koltukların arkaya yaslandığında yatmaması için kilit mekanizması yok mu ? Ben dimdik dursun istiyorum. Yatmasını istediğim zamanda mekanizmayı açayım, yaslandığım kadar yatsın istiyorum. Sertlik-yumuşaklık ayarından bağımsız bir kilit mekanizması var mı? Önemli olan bu benim için. Kasırga modelini deneyenler bilgi verebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1074

hocam selam, Jarvfjallet yanlarında dirsek koymaya yerı yok galiba bi problem oluyormu ?
    Kolçakları ayrı da satılıyor, sonradan alıp takabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0M4d

2.000 üstü olamaz,

750tl ye değil 500tl ye de imal edilir önemli olan süngerin Dns'si, derinin gramajı, mekanizmanın tipi, kaç newtonluk piston gibi ürünün kalitesini belirleyen özellikler.

1 adet dökmek ile 30 adet dökmek arasında bir fiyat farkı yok, ha 50 tane dökerse o zaman işte indirime gidiliyor.

bizim kalıpçıda bulunan ürünün fotoları şu şekilde, kaç kişi olursak ona göre ortak kalite / fiyat anlayışı belirleriz.

ben alırım, toplaşırsak birlik olursak hem satıcı kazanır hem alıcılar.
    benim gibi uygun fiyatlı f/p ürünü bilgisayar koltuğu arayanlar onlarca kişi vardır burada ki bu konu hiç boş durmuyor sürekli paylaşım ve sorular soruluyor

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.