Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.262
Cevap
526
Favori
1.129.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LNavigator

Peki file, kumaş karışımı koltuklar mı daha rahat yoksa tam deri olanlar mı?
    yazın yapış yapış terletir , ses çıkarır deri olan.
  • maviplanet kullanıcısına yanıt
    Dxracer classic hakkında ne düşünüyorsunuz fiyatı sunduğu özelliklere göre çok mu fazla,rapidonun ürünleri de çok kötü gözükmüyor ama fiyatına değer mi bilemedim.
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Peki konfor, rahatlık açısından?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LNavigator

Peki konfor, rahatlık açısından?
    kullanılan malzemeye göre değişir o hocam.
  • arda505 kullanıcısına yanıt
    Dxracer markasının kaliteli olduğunu biliyorum sadece. lakin oturma yüzeyinde kısıtlayıcı yan bariyerlerin oluşu sebebi ile denemeden alınmamakta fayda var.herkes rahat edemiyebilir. yan bariyer yayılıp oturmayı engeller. onun dışında arka kısmın derimsi kalın bir malzemeden olması zamanla pul pul dökülme yapabilir birde ben yaz aylarında terleme yapmaması için özellikle file olanı tercih ettim.

Dxracer Alman yapımıydı yanlış bilmiyorsam çok pahalı ve kaliteli ürünler.deneyip siz karar verin.
    Dxracer classicte yan bariyerlerinin dizaynı farklı gibi gözüküyor kısıtlamıyor ve daha geniş diğer seriler dediğiniz gibi kısıtlıyor bu sebepten rahat edemediğim ve yüksekliği fazla olduğu için kullandığım dxracer king modelini elimden çıkarttım şimdi konforlu bir koltuk bakıyorum adore vlt380 in kolçakları pek iyi durmuyor,ikea markusunda dediğiniz gibi kolçak yükseklik ayarı yok onu da böyle eledik desek geriye iki seçenek kalıyor büyük ihtimal deneyip dxracer classic veya rapido d227 alacağım ilginiz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 14 Ekim 2019; 21:23:9 >
  • Seduna Thunder Pro - Hareketli Kol

539,90 TL

quote:

https://www.hepsiburada.com/seduna-thunder-pro-siyah-yonetici-koltugu-ofis-calisma-koltugu-hareketli-kol-p-HBV00000EZDV6
    rapido 1900 bandında . ona o kadar para vermektense bence 1900-2500 civarı olan nurus modellerine bakıp ondan sonra karar vermenizi tavsiye ederim. zira rapido koltukları resimde güzel görünsede kullıcı yorumu pek göremedim. nedir ne değildir? bilginiz varsa ama bişey diyemem.
    Başlıksız modelinden bahsediyorum 1335 gözüküyor sırf başlık için o fiyat farkı fazla bürositin bazı modelleri de iyi gibi duruyor nurusun modelleri de pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 13 Kasım 2019; 0:7:58 >
  • Dxracer ı İstanbul içerisinde test edebileceğimiz bir mağaza var mı acaba?Adore mobilya Ankara'daymış.Deneme şansım olmadan almak istemiyorum ayak mesafesi yakın kaldığından dolayı.Xdrive a da yönlenmek pek istemiyorum ama İstanbul içerisinde deneyerek alma şansım var en azından.Boy 1.90 olup ayakları yere değmeyen arkadaşların yorumlarını görünce direk almak pek cazip gelmedi.

Ofisimde de fileli bir model kullanıyorum 3 yıldır falan aslında bu tarz bir şeyde bakabilirim ama boyun desteği neredeyse hiç yok bu modellerde.

Tavsiye olursa dinlerim.

Baktığım modeller dxracer iron serisi
    dxracer racing serisi
    xdrive altay serisi
  • Ölçüler burada mevcut hocam boyum 1.78 dxracer king modelini kullanıyordum en alçak ayarda bile fazla yüksek geldiği için rahat edemedim ayaklarım yere değiyordu ama istediğim sandalyenin yerden yüksekliği 44-45 cm civarı olması bu bahsettiğim modelin en alçaktaki yerden yüksekliği 51 cm,zamanında bakmadan rastgele seçmiştim neyseki fazla zararım olmadı şahsen enlemesine geniş olması da önemli benim için bazı modellerinin iki yan tarafında bulunan bariyerleri oldukça rahatsız ve rahat hissettirmiyor diğer türlü ayakları fazla açamıyorsun limitliyor dar oturmaya zorluyor insanı ayakları yana rahatça açıp yayılarak oturmak için dxracer classic ve boss modelleri uygun boss modelininde aynı şekilde yerden yüksekliği biraz fazla ve adore satmıyor stoklarda kalırsa classic modelini alacağım bende

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 16 Ekim 2019; 21:33:28 >

Teşekkürler bilgiler için ama buradan bakarak nokta atışı yapabileceğimi pek sanmıyorum. Classic modeline baktım ama o da benim pek hoşuma gitmedi.Yazdığım modellerde de sanırım sizin dediğiniz gibi ayakları birleştirme durumu oluşuyor sanırım.Direk siparişle alma fikri şu aşamada o olaydan dolayı iptal oldu.Boy konusunda pek sıkıntı yaşamam sanırım 1.87 boyla ayak yere basmazsa sıkıtı diyeceğim ama xdrive da 1.90 la ayağım yere değmiyor diyen arkadaş vardı bir kaç mesaj yukarıda Ankara tarafına yolum düşse gider alırdım ama iade sürecide sıkıntı olacağı için İstanbul da deneyip alabileceğim modellere yöneleceğim sanırım.
  • Elimde paket hasarlı sıfır İkea Renberget koltuk var 350 TL den verebilirim. Çalışan bir arkadaşımdan istedim ama şuan ihtiyacım yok ilgilenen pm den ulaşabilir.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/20339420/renberget-kolcakli-donen-sandalye.aspx?gclid=EAIaIQobChMI24zjqtGj5QIVR4uyCh3tTQSAEAQYASABEgK2y_D_BwE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • instagramda %50 indirim kodu ile ara ara satış yapmaktalar.
    https://www.instagram.com/chittagaming/

kontrol edilebilir. Az önce relaxorange kodu yayınlandı. 1-2 gün içinde relaxred modeli içinde kod gelebilir.
    https://www.chitta.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chamurpeace -- 19 Ekim 2019; 20:47:13 >
  • An itibari ile 9 Adet %50 indirimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chamurpeace

An itibari ile 9 Adet %50 indirimde.
    Hala çok pahalı değil mi ?

• ikea JARVFJALLET kullanan var mı arkadaşlar. adore 1000 liralık kıopltuk 3 üncü yıl kırıldı. 900 lira istiyolarlar alt üst parça değişimi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

ikea JARVFJALLET kullanan var mı arkadaşlar. adore 1000 liralık kıopltuk 3 üncü yıl kırıldı. 900 lira istiyolarlar alt üst parça değişimi için
    Ben kullanıyorum çok sağlam ama minderi biraz sert kilosu fazla olana iyi gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-sakal

Ben kullanıyorum çok sağlam ama minderi biraz sert kilosu fazla olana iyi gelir.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Benim de boy 190 kilo 110 civarı. Yani anladığım kadarıyla bana uygun gibi. 600 700 belirsiz 2 yıl garantili markalara vereceğime 1300 verip 10 yıl garanti veren IKEA gibi genelde malın arkasında duran bir firmadan sandalye alayım diyorum. Adore de büyük hayal kırıklığına uğradım

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.