Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.252
Cevap
526
Favori
1.126.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam xdrive sitesinden boy kilo verilerine göre koltuk seçerseniz daha iyi olacaktır. Bu gösterdiğiniz koltuk kaliteli lakin oturma alanının derinliği 64 cm. Bacak ağrısı çekmemek için bunu göz önünde bulundurmanızda fayda var.
  • kendorf kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız, dün ben de detaylı araştırmıştım böyle durumlar varmış. Örneğin bu koltuk 1.90’lar içinmiş, ben 1,75’im tam yerleştiğimde ayaklarım yere basmayacak ve bacaklarımın iç kısmı ağrıyacak. Olumsu yorumlarda bunlardan bahsetmişler zaten. Bu sebeple almaktan vazgeçtim.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Sancak kullanıyorum. Boyum 1.90 ve benim de ayaklarım yere değmiyor. Bu koltuğu yaparken nasıl bir düşünce hakimmiş kafalarında anlamadım ben.
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Ne zaman ve ne kadardan almıştınız?

Koltuğu biraz aşağı çektiğinizde de mi ayaklarınız değmiyor yoksa en yukarıdayken ve koltuğa tam yerleşikken mi?

Bu sorun dışında memnun musunuz, biraz yorumlarsanız çok faydalı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendorf

560 a hepsiburadadan aldım. Sırt kısmı 40 derece yatıyor.
    Hangi model hocam, link paylasir misiniz
  • Arkadaşlar amatör sporcuyum, aynı zamanda yazılımcıyım. Duruşa çok önem veriyorum, kambur duruşa karşı en etkili modeller hangileri oluyor? Uzun süre pc karşısında oturmam gerektiğinde duruş bozukluğuna yol açmayacak bir ürüne ihtiyacım var, boyum 175-180 arası.

Çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 5 Ekim 2019; 14:44:42 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Koltuğun konusu var hocam o konuya bir göz gezdirin. Ben de 2-3 kelam yazmıştım. Koltuğu en altta kullanmıyorum çok alçak oluyor orta ayarlarda da zor değiyor yere ayaklarım. Onun dışında koltuktan çok memnunum. Oldukça kaliteli bir koltuk. Malzemeleri rahatlığı iyi. Ama bahsettiğim sorun bacaklarda biraz ağrı yapabiliyor. Oturma bölümü büyük ve arkaya doğru eğimli olduğu için sanırım ağrıyıyor. Bel ve boyun için gayet iyi geldi bana ama.
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Seduna thunder pro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendorf

Seduna thunder pro.
    629 tl gozukuyor..
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    70 TL kuponum vardı öyle 560 oldu hocam
  • uzun araştırmalardan sonra; yaklaşık 1,5 sene önce Burosit File 9 plastik ayak ofis koltuğu aldım. Ürünün oturma bölümü müthiş kaliteli ve rahat. süngerinde en ufak bi ezilme olmadı. ürün hala ilk alındığı gibi sıfır kokusu üzerinde derler ya hani o dere sağlam.

servisten kısa amortisör istedim ücretsiz yolladılar. fileli olması hasebiyle yaz aylarında terletme de yapmıyor. tekerlekleri de gayet iyi, en ufak gıcırtı yok.zaten buradan tavsiye üzerine almıştım ve çok memnunum.

Terleme sorununuz varsa benim gibi kesinlikle suni deri denilen deri taklidi ürünleri tercih etmeyiniz. hem aşırı terletir hemde bir kaç sene sonra pul pul dökülür.

ürünü sitelerde 850-900 civarı iken Samsun bayiinde 720 tl ye almıştım. şuan 1500 civarı olmuş. eğer ömürlük ürün almak istiyorsanız Burosit cidden kaliteli ürün üretiyor. bazı yerlerde olumsuz yorum yazanlar olmuş ama ben o yorumlara inanmıyorum.genelde kendi ürünün satmak isteyen yan firmaların karalamaları onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviplanet

uzun araştırmalardan sonra; yaklaşık 1,5 sene önce Burosit File 9 plastik ayak ofis koltuğu aldım. Ürünün oturma bölümü müthiş kaliteli ve rahat. süngerinde en ufak bi ezilme olmadı. ürün hala ilk alındığı gibi sıfır kokusu üzerinde derler ya hani o dere sağlam.

servisten kısa amortisör istedim ücretsiz yolladılar. fileli olması hasebiyle yaz aylarında terletme de yapmıyor. tekerlekleri de gayet iyi, en ufak gıcırtı yok.zaten buradan tavsiye üzerine almıştım ve çok memnunum.

Terleme sorununuz varsa benim gibi kesinlikle suni deri denilen deri taklidi ürünleri tercih etmeyiniz. hem aşırı terletir hemde bir kaç sene sonra pul pul dökülür.

ürünü sitelerde 850-900 civarı iken Samsun bayiinde 720 tl ye almıştım. şuan 1500 civarı olmuş. eğer ömürlük ürün almak istiyorsanız Burosit cidden kaliteli ürün üretiyor. bazı yerlerde olumsuz yorum yazanlar olmuş ama ben o yorumlara inanmıyorum.genelde kendi ürünün satmak isteyen yan firmaların karalamaları onlar.
    Ürün çok güzel de 1500 vermek biraz cüzdan istiyor :) Ben şu aşağıdaki ürünü almayı düşünüyorum da kullanan var mı nasıldır pek yorum göremedim. Hem PC hem PS4 için kullanacağım. Rahatlık önemli.
    https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/oturma-odalari/koltuklar/kumas-koltuklar/89241633/poang-tekli-koltuk.aspx
  • Kırmızı rengi vardı hocam bende, geri yaslanıp ayak uzattığım için iki yılda ayak kısmı göbeğinden kırıldı, ikea da ben de faturayı bulamayınca çöpe gitti bu tarz baba koltuğu arıyorsanız daha dayanıklı modellere bakmanızı öneririm. Rahatlığı gayet iyiydi bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Kırmızı rengi vardı hocam bende, geri yaslanıp ayak uzattığım için iki yılda ayak kısmı göbeğinden kırıldı, ikea da ben de faturayı bulamayınca çöpe gitti bu tarz baba koltuğu arıyorsanız daha dayanıklı modellere bakmanızı öneririm. Rahatlığı gayet iyiydi bu arada.
    Rahatlık olarak bence de iyidir. Ben de ayak uzatacağım sonuçta bu sebeble Garanti konusu :D
  • garantide sıkıntı çekeceğinizi düşünmüyorum hocam, benim durum fatura bulamamadan kaynaklı kısacası kendi salaklığım yoksa poang serisinin taburesi ile beraber 10 yıl parça garantisi var ki bunu aradığımda ikea müşteri temsilcisi de belirtmişti, çok fazla ileri geri gitmeme sürekli neredeyse yatar vaziyette oturmama rağmen beni 2 yıl taşıdı garanti konusunda üzmez. keşke sadece ayaklarını satsalar da alıp taksam yakın fiyatta başka bir tek kalın ayaklı varsa ondan alın, yoksa faturasını gözünüzün önünde bir yere koyup bunu alabilirsiniz. en fazla kırılsa bile parça siparişi verdirirsiniz ikeaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

garantide sıkıntı çekeceğinizi düşünmüyorum hocam, benim durum fatura bulamamadan kaynaklı kısacası kendi salaklığım yoksa poang serisinin taburesi ile beraber 10 yıl parça garantisi var ki bunu aradığımda ikea müşteri temsilcisi de belirtmişti, çok fazla ileri geri gitmeme sürekli neredeyse yatar vaziyette oturmama rağmen beni 2 yıl taşıdı garanti konusunda üzmez. keşke sadece ayaklarını satsalar da alıp taksam yakın fiyatta başka bir tek kalın ayaklı varsa ondan alın, yoksa faturasını gözünüzün önünde bir yere koyup bunu alabilirsiniz. en fazla kırılsa bile parça siparişi verdirirsiniz ikeaya
    birkaç yerde okudum da eksper kullanıcı hatası falan diyip ret vermişler. Kendiliğinden kırılınca tespit edebilecekleri bişi var demek ki böyle vermişler :) Bir de sallanan modeli var o da aşırı pahalı 840 lira. Ben almışken boyun destekli kaliteli minder olanı alayım diyorum. Bakalım alırsam buraya atacağım :) faturayı saklarım her daim. Anakart kutusu bu işe yarıyor
  • arda505 kullanıcısına yanıt
    ike nın ürünü genel olarak güzel dursada kol yükseklik ayarı nın olmayışı almama en büyük engel olmuştu.çok bakmıştık koltuk aldığım dönemde markusu ama kol yükseklik ayarı yok.

onun dışında koltukta 1000 tl bandının üstüne çıkacaksanız brosit markasını mutlaka değerlendirin. yaklaşık 30 yıldır bu kulvarın duayen ismidir.herşeyi yapıp yanında da koltuk üretmiyorlar.işleri sadece ofis koltuğu. tek eksikleri oyuncu koltuğu kulvarına girememeleri birde netten satış konusunda zayıf oluşları.

özellikle rapid isimli koltuğun ne yorumu var ne tanınmışlığı yada kullanım tavsiyesi.1300 ona verene kadar file 9 mutlaka yerinde görüp oturup deneyin. ha beğenmez iseniz yine deneyerek beğeneceğiniz ürünü bulmaya çalışın.

bu günlerde çocuğuma çalışma koltuğu bakıyorum ve 200-300 lük ürünlerde 2-3 yıl sonunda mutlaka dağıldı yırtıldı yorumları alıyorum.biraz pahalı ama Seduna Thunder Pro mı alsam acaba diye kararsız kaldım. tavsiye edermisiniz.1000 tl nin altı olarak en beğenilen ürünlerden biri gibi duruyor
  • maviplanet kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer maddiyatta sıkıntı yoksa seçimimi 10 sene garantili markusdan yana kullanırdım. Seduna falan diyoruzda yarın öbür gün nelerle karşılaşacağımız meçhul.
  • Peki file, kumaş karışımı koltuklar mı daha rahat yoksa tam deri olanlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.