Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bilgisayar & Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: the-sakal Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
4.437
Cevap
268
Favori
472.968
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bilgisayar & Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar
Giriş
    174 Mesaj
    İşin tuhafı azıcık bilgisayar koltuğu aramaya başlayınca letgo/sahibinden'de bakınca sitelerde zibil gibi sandalye üretildiğini gördüm. Burda 500-600 liraya satılan koltukların görünüş olarak çok benzerlerini ( kalite olarak kıyaslayamıyorum , ikisine de yakından bakma şansım olmadı) oralarda 150-200 bandına satıyorlar. Burdaki bahsi geçen koltukların ilk görüşte kaliteli görünüp, 1 aydan sonra gelen yorumlarda kötü çıkmasından da işkillendiğimden sipariş vermeyeceğim mobilyanoktası.com'dan mesela. Diğer türk markalarına da güvenim azaldı açıkcası. Tamam 8-10 saat bilgisayar başında oturmayacağım her gün ama oturduğum koltuğun da sağlam olmasını istiyorum. IKEA'nın Markus modeline bakmaya gideceğim, 10 sene garanti veriyor adamlar en azından .
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar bu resimdekilerin hangisi daha dayanıklıdır,birisinin arkasi metal ,nette arkası bu şekilde metal olan hiç görmedim,görüntü olarak sanki bozuyor biraz metal kısım ,oturdugum zaman rahat sadece görünüş ve sağlamlık olarak tereddüt ettim

|
    |

Orijinalden alıntı: N E J A T

https://www.mobilyanoktasi.com sitesinden aman diyim alışveriş yapmayın !!

07/05/2019 tarihinde https://www.mobilyanoktasi.com sayfasından https://www.mobilyanoktasi.com/keops-ofis-koltugu siparişini verdim. Hiçbir açıklama olmadan Ürün bir hafta sonra yani 13/05/2019 tarihinde geldi ve bende o magazada istanbuldayız.. kendi sitesinde bile 3gün içinde kargorlanır yazıyordu neyse. Hadi geç olsun güç olmasın dedik içimizden. Fakat MNG Kargo getirdi ürünü ve ürün virana haldeydi. MNG Kargo elemanları ukala ukala konuşup bir de ürünü kapı önüne bırakır giderim demesinide geçtim. Araçtan indirmeden ürüne odaklandım fakat ürün teslim alınacak bir halde değildi bende iade etmek istiyorum dedim tutanak tutun dedim tutamayız bilmem ne dediler.. ürünün kendi sitesinde bile yazıyor ezik veya yırtık paket gelirse tutanak tutun ve teslim almayın diye. Mng müdürüyle konuştum biz buradan iadeyi bildirdik dedi neyse tamam dedim.( Bu magaza hepsiburada dahil birçok sitede var dikkatli olun derim )

https://www.mobilyanoktasi.com u aradık telefonu açan kişi yer adını bile söylemeden açdı neyse durumu söyledik bizi kandırmaya çalışıyor bu tür ürünleri alan herkese
    her kargo böyle geliyor fln filan bizi dinlemedi bile enson ne istiyorsunuz siz dedi bizde iade deyince tamam deyip direk telefonu yüzümüze kapattı.

Olay uzundur ben kısaltmaya çalıştım.. kısaca almayın bu mağazadan ve MNG Kargo ise 10kez düşünün derim..

İnternetden Senelerdir alışveriş yaparım hiçbirinde böyle sıkıntılar yaşamadım bide ogün cenaze eviydik , sinirlerimizde alt üst oldu

MNG kargo araç içi rezalet halde rastgele atılmış herşey..

Mobilyanoktası Hala ücret iademi yapmadı. Pişman olmak istemiyorsanız Mobilyanoktası'ndan alışveriş yapmayın..

Tanıdık bilindik yerlerden almaya bakın yada ikinciel alın enazından gidip görürsünüz, incelersiniz ve beğenirseniz alırsınız..
    https://www.sikayetvar.com/mobilya-noktasi/mobilya-noktasindan-gec-ve-kusurlu-teslimat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N E J A T -- 31 Mayıs 2019; 17:40:22 >

• Yarbay
    4518 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CapelloBaron

Ben Seduna'nın Thunder Pro modelini önerebilirim geçtiğimiz hafta almıştım ben her açıdan mükemmel. 1. Oturum alanı geniş ve uzanırken falan çok rahat ediliyor, oturağındaki sünger hayli kalın ve orta yumuşaklıkta.
    2.Sırt ergonomisi çok iyi sırt tam kavrıyor ve file olması da ayrı bir artı
    3.Firmanın garanti olayı çok iyi ben ufak bir sorundan dolayı ulaştım hemen hallettiler. Ürünlerinin arkasındalar. Ve baktım çok satanlara hep Seduna'nın ürünleri var ben Terra olanı da düşünmüştüm inceleyebilirsiniz
    Ayrıca ben kolları hareketli olanı aldım çok işe yarıyor
    Koltukla ilgili soru olursa cevaplayabilirim
    Ben de o modelden almayı düşünüyorum dostum, bilgisayar başında bazen 3 saatten fazla oturabiliyorum, terleme vs. yapıyor mu? Oturma kısmı ne kadar geniştir, 80+ kilo bir insanı kaldırabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayyuka -- 3 Haziran 2019; 18:54:39 >

• Binbaşı
    1812 Mesaj
    Mobilyanoktası sitesinden almayın. Mağdurlar var bende dahil.

|
    |

Orijinalden alıntı: Ayyuka

Ben de o modelden almayı düşünüyorum dostum, bilgisayar başında bazen 3 saatten fazla oturabiliyorum, terleme vs. yapıyor mu? Oturma kısmı ne kadar geniştir, 80+ kilo bir insanı kaldırabilir mi?

Alıntıları Göster
    aldınız mı hocam acaba? bende düşünüyorum o ya da ikea dan gidip MARKUS modelini alacağım. Verimli ve yeterliyse boşa fark vermiyim

Orijinalden alıntı: cagdass07

aldınız mı hocam acaba? bende düşünüyorum o ya da ikea dan gidip MARKUS modelini alacağım. Verimli ve yeterliyse boşa fark vermiyim

Alıntıları Göster
    Almadım hocam fakat MARKUS modelini deneme imkanım oldu. Kolçaklarının üzerinde bulunan malzeme çok elastik ve rahatsız edici. Arkaya yaslandığınız zaman kolçaklar çok uzakta kalıyor yani kolunuzu dayayamıyorsunuz. Onun dışında rahat idi ama 980 TL vermeye değer mi bilmiyorum. Tercihim muhtemelen Seduna olacak. Almadan önce birkaç büro mobilyası satan mağaza dolaşacağım, yine buraya yazarım.
    |
    |

• Yarbay
    18547 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

6 yıllık emektar geçen hafta başında kırılınca ben de yeni bir koltuk arayışına girmiştim...

Adore Max Office Racing Oyuncu ve Çalışma Koltuğu - Siyah - Mavi - Gri MXY200SM ile bu arayışı sonlandırdım. %10 sepet indirimi ile 630 TL'ye mal oldu ve bugün teslim edildi. İlk izlenimim çok olumlu inşallah uzun süre böylece kullanırım...
    Ben 400TL'ye almıştım baya oldu bir sorun olduğunda firma yetkilileri ilgileniyorlar iyi şekilde bu bakımdan çok iyi, Eğer kronik sorun olan gıcırdama'yı çözmüşlerse uzun zaman sorunsuz kullanırsın bence.

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Ben 400TL'ye almıştım baya oldu bir sorun olduğunda firma yetkilileri ilgileniyorlar iyi şekilde bu bakımdan çok iyi, Eğer kronik sorun olan gıcırdama'yı çözmüşlerse uzun zaman sorunsuz kullanırsın bence.

Alıntıları Göster
    Maalesef. Gıcırdama devam ediyor ama sıkıntı değil benim için...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Çok garip bir durum o kadar para verilen ve çok net bilinen bir sorun neden yıllardır çözülmüyor üstelik bu yeni model makyajlanmış şekilde geliyor yazılar ufak değişilikler filan keşke bunada el atsalarmış.
    |
    |
    visceroid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Alıntıları Göster
    Hocam koltuğun rahatlığından şüphem yok fakat tek bir sorun var. Terletme yapıyor mu?

edit:

Sanırım Seduna Thunder Pro alacağım ya, kararımı verdim. Yalnız hepsiburada.com'da tahmini teslim tarihi 3 temmuz diyor, kafayı yemiş olmalılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayyuka -- 19 Haziran 2019; 18:8:11 >

Terletme yapıyor ister istemez hocam sıcak havalarda yapısı gereği.
    |
    |
    Ayyuka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim bir ayı geçti alalı bugüne kadar en rahat ettiğim koltuk kesinlikle. Terleme yapmıyor sırt, oturak kaplaması gayet iyi kumaştan yapılmış.
    Oturma kısmı baya geniş ben 87 kiloyum rahatlıkla kullanıyorum.
    |
    |
    Ayyuka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türksitin ürününü arkadaşım bende Sedunanın thunderini kullanıyorum kıyaslanamaz iki ürün çok kalite farkı var. arkadaşım bin pişman oldu benim koltuğu görünce :D Thunder pro on numara tek pişman olduğum ben 760 tlye almıştım şuan daha indirmişler fiyatı
    |
    |
    Lahmacun Küreği kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: N E J A T

Mobilyanoktası Hala ücret iademi yapmadı. Pişman olmak istemiyorsanız Mobilyanoktası'ndan alışveriş yapmayın..

Tanıdık bilindik yerlerden almaya bakın yada ikinciel alın enazından gidip görürsünüz, incelersiniz ve beğenirseniz alırsınız..
    https://www.sikayetvar.com/mobilya-noktasi/mobilya-noktasindan-gec-ve-kusurlu-teslimat

Alıntıları Göster
    şaka gibi ama iade işlemimi hala gerçekleştirmediler.. baktım olucak gibi degil Tüketici mahkemesine verdim. Mobilyanoktası yazan yerden aman diyim uzak durun bin pişman olursunuz aynı ben gibi ve mobilyanoktası ndan memnun kalmayanlar baya var grup açsak birlikde toplanırız öle dandik firma.. Afilli fotoraflara ücretine fln kanmayın ne ürünlerinde hayır var nede şirketde zaten mail ve telefonlar görntü kimsesinin müşteriyi umursadıgı yok.. Kısacası değerli kardeşlerim mobilyanoktası ndan uzak durun derim..

Sizlere tavsiyem şu olur böyle yakında kumaşcılar , koltukcular , koltuk sanayisi veya mahallesi vb. varsa oraları mutlaka bi dolaşın.. ufak defolu sıfır ürünleri uygun fiyata yakalarsınız tabi şansınıza artık. Ufak defoyuda sorun etmezsiniz hem denersiniz hem çok uygun fiyata alma imkanınız olabilir. Aynı zamanda adamlar işin uzmanı oldugu için sıkıntı yaşadgınızda çözebilme kapasiteleride olucak ;)
    |
    |

• Yarbay
    4518 Mesaj
    Seduna Thunder Pro modelini aldım gitti.

Dün hepsiburada.com'dan tam sipariş verecekken bir de ne göreyim, tahmini teslimat tarihi 3 Temmuz yazıyor. Sonrasında Seduna'nın firma telefonunu bulup yetkili ile görüştüm. Çok kibar bi hanımefendi açtı telefonu, siparişin ardından kargonun ertesi gün verilebileceğinden bahsetti. Epey konuştuk, kafama takılan sorularda yardımcı oldu kendisi. Hatta kolçağın yerden yüksekliğini sorduğumda hiç üşenmeden fotoğraf çekip Whatsapp'tan ölçü fotoğrafı attı, gerçekten ilgililer. Ofiste de kullandıkları koltuk thunder imiş.

Merakla beklemekteyim. Koltuk geldikten sonra fotoğraflarla birlikte tekrardan yazacağım.

edit: kargoya verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayyuka -- 21 Haziran 2019; 15:39:24 >
üniversite
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,448
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.