Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Bilgisayar & Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4.299
Cevap
266
Favori
435.509
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bilgisayar & Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      18080 Mesaj
      20 Ağustos 2018 11:42:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Heroes To Us

Şu koltuklardan satışta veya yakın zamanda satışta gören var mı acaba?Bugün tekzende denedim aşırı rahat geldi ama sadece teşhir varmış.Başka yerde de bulamazsın üretimi kalktı dediler.540 lira teşhir olduğu için.Bu koltuğa 750 de veririm ama baya yıpranmıştı mağazadakiler.

edit:beyaz olanından bi yayıncı kullanıyodu.Yaslanınca gıcırdama dışında sorunsuz kullanmıştı.Ama zamanında 0ı bu kadarmış sanırım.Teşhir almak mantıklı mı bilemedim
      Max Office Racing modeli bende'de bir seneden fazladır siyah olan modeli var 400TL vermiştim aldığım zaman, Adore facebook sayfasına mesaj at yada mail yolla, Belirli aralıklarla üretilip piyasaya sürüyorlardı ama çok fazla sayıda olmuyordu buda benim aldığım dönemde, Mesaj atmıştım Facebooktan ay sonu tekrar piyasaya sürülecek demişlerdi gerçekten öyle olmuştu, Müşteri hizmetleri oldukça iyi marka olarak tavsiye ederim.
      |
      |

• Teğmen
      119 Mesaj
      23 Ağustos 2018 19:15:42
      Bu ikea markusun fiyati ne olmus ya varmi kampanyali alabilecegim markus veya alternatif koltuk tavsiyesi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

En Güçlü Silah FİKİR En Güçlü Fikir TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ'dir.
    • Yüzbaşı
      642 Mesaj
      23 Ağustos 2018 23:07:28

Markus Racer olmuş...
      |
      |
      Doganyurtlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I5 4690k / Msi Z97 Gaming 5 / Asus Gtx 780 DirectCu II OC / Gskill RipjawsX 16GB DDR3 1866Mhz (4x4GB) / Samsung 840 EVO 2.5 120GB SSD Caviar Blue 1TB / Corsair Carbide 400r / Corsair CX v2 750W 80 / 23.6" Asus Vn247h / Logitech G500s / Logitech G105 / Logitech Z533 2.1 / A4 Tech HS-30
    • Yüzbaşı
      454 Mesaj
      24 Ağustos 2018 01:17:03
      temel komforu sağlayan en uygun model adore-vlt 270 sanırım. fiyatlar almış başını gitmiş. bu model de ateş pahası ama rahatsız koltuk da hiçbir şeye benzemiyor
      |
      |

• Yüzbaşı
      425 Mesaj
      24 Ağustos 2018 20:28:51
      fiyatlara bak, kazığa mı oturuyoruz koltuğa mı belli değil. Neyse zaten yakında oturmayı bırakacağım. Ciddiyim.

▓▓▓░░░
    • Yarbay
      4535 Mesaj
      24 Ağustos 2018 22:10:15
      Bir daha Max Office Racing'i anca bedavaya verilseler kullanırım, o da ömrünün kısa olduğunu bilerek. Koltuk 2-3 ayda gıcırdamaya başladı, 4. ya da 5. ayda oturma yeri yamuldu. Yamuk yumuk sağa sola oynuyor şuan. Kol dayama yeri, sırt dayama yeri ve oturma yeri soyuldu iğrenç bir görüntü oluşturuyor.

iPhone 7 Plus 128GB Jet Black-Airpods-Asus Rog Crosshair VI Hero-AMD Ryzen 1700 3.7 OC-MSI Gaming+ GTX 1060 6 GB-Adata XPG D80 3200 8GB*2-Sandisk 240GB-Seagate Baracuda 2TB-Gamepower Iceberg 240-Evga GQ650-Phanteks P400S TG-Logitech Z533-Logitech G933-Logitech G930-Logitech G410-Logitech G502-TTesports Posedion Z RGB-Samson Meteor-Asus VN247H-AOC24 G2460PF-AOC G2260VWQ6-LG 42LM760S-Apple TV 3.Nesil-LG 42LM760S-PS4 2TB
    • Yarbay
      2003 Mesaj
      26 Ağustos 2018 15:09:38
      3 yıl önce 270-280 liraya aldığım Adore Trend Manager olmuş 730 lira bu ne abi ? Yerli üretim şeyin fiyatı nerdeyse %200 artar mı yav ? Yamuldu sağa doğru bütün mekanizmanın değişmesi lazım adore'a mail attım ama zannetmiyorum uygun fiyat vereceklerini. Yeni alacağız artık.

Buyrun adore kalitesi

Oturduğumuz kısmın kolçak bağlantı yeri. Şimdi hatırladım 3-5 ay önce işten gelince biraz sağa abanarak oturmuştum çat diye ses gelmişti. Yalnız zoruma giden incecik tahta kullanmaları ve bu tahtaya metal vida ve pul kullanmaları hiç mi fizik kanununu bilmiyorlar. Adore alırken düşünün.

Yedek parça desteği vermezlerse şikayetvar ve sosyal medyay taşıyacağım olayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaYWaLkeR -- 26 Ağustos 2018; 16:17:40 >
      |
      |

• Haber Editörü
      3782 Mesaj
      26 Ağustos 2018 22:32:53

quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Gözüme bu 2 koltuk takıldı arkadaşlar acaba 2 sinden birisini alsam mı?

https://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/klcmobilya-yonetici-koltugu-mudur-koltugu-makam-koltugu-P144370188

https://www.trendyol.com/adore/milan-multi-fonksiyonel-yonetici-koltugu-siyah-p-890522?ctocode=6362-82543&utm_source=r_05&utm_medium=cpc&utm_campaign=18

Bu n11'deki koltuk benim de dikkatimi çekti. 60-70 yorumu var ve çoğu kişi çok beğenmiş. Videodan gördüğüm kadarıyla ayağıyla, mekanizmasıda baya kaliteli gibi duruyor. Bu civarda bir şeyler bakıyorum ama hep Türksit modelleri çıkıyor karşıma onlarda hep kötü yorum almışlar.

Türksit Pitstop:https://www.hepsiburada.com/turksit-pit-stop-yonetici-koltugu-p-OFISTURKPITSTOP

Türksit Range:https://www.trendyol.com/turksit/turksit-range-yonetici-oyuncu-koltugu-siyah-kirmizi-p-3404398?boutiqueId=188764

N11'deki KLC:https://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/klcmobilya-yonetici-koltugu-mudur-koltugu-makam-koltugu-P144370188?

Bu üçü arasındayım şuan. Bayramdan sonra hallederiz tatil işi var falan deyip 450 TL'ye düşen Adore VLT270'i almadık dolar, molar derken fiyatlar coştu yine. Acele işe şeytan karışır lafı ülkemiz için geçerli değil galiba. Bilinçli tüketici olayım düşünüp, araştırıp bütçeme ve kendime göre iyi bir şey alayım diye bekledikçe zarara uğruyorsun.
      |
      |
      Bahsedilenler: dangerim

• Yüzbaşı
      656 Mesaj
      27 Ağustos 2018 17:32:47
      Arkadaşlar seçin de alayım

VLT 380

Xdrive atak

Evde web tasarım ve dizi ağırlıklı kullanacağım

|
      |

• Yüzbaşı
      454 Mesaj
      28 Ağustos 2018 12:07:35
      Ufak bir araştırma sonrasında Avansas'tan aşağıdaki linkteki ürünü 540 TL'ye aldım. Dün sabahtan teslim edildi. İlk izlenimim oldukça olumlu fakat belli bir süre kullanım sonrasında rahatlığı konusunda daha doğru bir yorumda bulunabilirim. Şu anki fiyatların durumu düşünüldüğünde bu fiyat aralığında oldukça cazip duruyor. Değerlendirmek isteyen arkadaşların göz önünde bulundurmasını tavsiye ederim

https://www.avansas.com/avansas-comfort-atlantis-yonetici-koltugu-siyah-p-69548

• Teğmen
      119 Mesaj
      28 Ağustos 2018 12:16:23

Hocam zahmet olmazsa bir inceleme konusu acar misiniz? Cogu kisiye yardimi olabilir.

|
      |
      aktwitter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En Güçlü Silah FİKİR En Güçlü Fikir TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ'dir.
    • Yüzbaşı
      617 Mesaj
      29 Ağustos 2018 07:28:21
      Bir bilgisayar-ofis koltuğu fiyatına evi dizdim ünide ... Bu nedir arkadaş ?

Adorenin racinglerinden tut vltlerine kadar ohaaaaa ! Her şeye 300-500 zam gelmiş.

Bu adamların malzemesinden üretimine kadar hani yerliydi ? %200-250 zamlar nereden geliyor Allah aşkına böyle ?

Benimde son aldığım adore 3. yılın ardından hakkın rahmetine kavuştu, şahsen adoreye bulaşmak istemiyorum artık, idare etti ama 3-4 ay sonra hemen gıcırdamalar başladı, esnemeler sallanmalar başlamıştı. Ayda 2-3 defa vida sıka sıka idare ettik en son amortisörü, dibi ve yatağı ile birlikte patladı gitti.

Biz yurt dışından niye koltuk getiremiyoruz ? Çinde falan muadili yok mudur arkadaşlar ?

Ucuz koltukların kolçak kısımları çok büyük sorun. Çok aşağıda ve günde 7-8 saat pc başında oturan birisi için çalışırken dirseklerini koyacak yer bulamaması demek ölüm demek.
      |
      |

• Binbaşı
      1158 Mesaj
      29 Ağustos 2018 12:09:10
      Beyler merhaba daha önce turksit pit stop oturma yeri kırıldığından söz etmiştim. Daha önce içini açmamıştım ve direk firma ile iletişime geçip yeni yedek parça şeklinde almıştım. Aradan 3 ay geçmeden yine aynı yerden kırıldı. Ben de ki kıç tamam büyükte bu kadar da olmaz deyip kıralan yere bir baktım ki bildiğin en adi sunta evet bildiğiniz bütün eğırlığı taşıyan iskeleti en adi suntdan yapmışlar. Bunlardan yeni parça istemek yerine bir koltuk tamiri yapan yere götürdüm adam suntayı görünce şok oldu vallahi iyi cesaret dedi. Sonuç olarak suntayı söktürüp yerine MDF koydum. Ben zamanın da 240 TL ye aldım bana fazla koymaz ama şuan. 450-500 TL arasın da değişiyor bu koltuklar kesinlikle uzak durun suntadan yapılan bir ürün bu kadar para etmez. Turksit uzak durun !!!!

|
      |

• Teğmen
      229 Mesaj
      29 Ağustos 2018 12:16:10
      Şu konudaki mesajlardan anladığım kadarıyla ucuz etin yahnisi yavan oluyor. Yerli üretim mallarında durumu ortada sanırım en mantıklısı ikea markus 3 sene komple 10 senede iskelet garantisi veriyor sanırım gerçi fiyatı baya yükseldi ama uzun kullanım ömrü ile parasını çıkaracaktır.
      |
      |

• Yüzbaşı
      454 Mesaj
      29 Ağustos 2018 13:30:09

Yanlış yönlendirmemek adına bir süre daha kullanma taraftarıyım. Geldiğinden bu yana akşamları ancak 1-2 saat oturacak kadar vakit bulabiliyorum. Araya haftasonu girdiği zaman nispeten daha uzun süre oturmuş olurum illa ki. Onun sonrasında biraz daha detay verebilirim hocam.

Ama halen daha olumsuz bir yönü batmadı gözüme. Bu fiyat aralığında güzel bir seçenek olduğunu düşünüyorum
      |
      |
      Doganyurtlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      124 Mesaj
      29 Ağustos 2018 14:12:20
      https://www.hepsiburada.com/adore-manager-trend-yonetici-koltugu-pm-ofisadrvlt180sc1

linkteki üründen geçen sene 2 tane almıştım 400ten ıkısı 800 tl. şimdi baktım 700 tl olmuş tanesi, yeni türkiye daha fazla yeni değilken almıştım yani şimdi iki katı olmuş fiyatı.. ürünü tavsiye ederim gayet saglam.
      |
      |

• Haber Editörü
      3782 Mesaj
      29 Ağustos 2018 22:19:41
      https://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/klcmobilya-yonetici-koltugu-mudur-koltugu-makam-koltugu-P144370188

Dolar bu kadar oynakken daha fazla araştırma yapmak zararıma sebep olacak diye düşünüp N11 deki bu ürününün mavi renginden sipariş verdim. 380 TL fiyatı birde indirim kuponu vs derken 350 TL'ye geldi. Normalde 500-550 TL civarına kadar gitmeyi planlıyordum ama güzel yorumları olan bir model bir türlü bulamadım. Herkes bir şeylerden şikayetçi. O fiyata genelde Türksit vardı ve Türksit hakkında 10 yorum varsa 11'i kötüydü.

Bu arada gidin bir yerde deri koltuk deneyin. Ben terletmez falan diyordum ama öyle oluyor ki oturur oturmaz terliyorsunuz deri koltuklarda neredeyse.

Kısacası bu şekilde düşünerek siparişimi verdim. 300-500 TL bandında model arıyan arkadaşlar için elime ulaşınca resimleriyle beraber fikirlerimi yazarım yine buraya. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      229 Mesaj
      30 Ağustos 2018 11:20:30

Bu güzele benziyor fiyatıda çok uygun hocam kullanım yorumlarınızı da yazarmısınız sonrasında
      |
      |
      Kefelon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      18080 Mesaj
      30 Ağustos 2018 11:53:05
      quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Bir daha Max Office Racing'i anca bedavaya verilseler kullanırım, o da ömrünün kısa olduğunu bilerek. Koltuk 2-3 ayda gıcırdamaya başladı, 4. ya da 5. ayda oturma yeri yamuldu. Yamuk yumuk sağa sola oynuyor şuan. Kol dayama yeri, sırt dayama yeri ve oturma yeri soyuldu iğrenç bir görüntü oluşturuyor.
      Gıcırdama dışında bir sorunu yok şuan bendekinin 2 seneyi geçti sanırım
      |
      |

• Yarbay
      3178 Mesaj
      30 Ağustos 2018 12:29:34
      Markus alacak olanlar 250 daha ustune koyup burosit file 9 alsin.Yaklasik 1.5 senedir kullaniyorum ve en ufak bir deformasyon sorun soz konusu degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aBaBaDaN -- 30 Ağustos 2018; 12:29:51 >

İPad 4 16gb---Note Fan Edition---Sony PS4---Denon x2400h---Pure Acoustics QX900---Wharfedale SW-150---Epson TW5300

Acer PREDATOR Helios 300

VW Jetta 1.4 TSI Comfortline
    Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
SEO
web tasarım,web design
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.