Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
527
Favori
1.130.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben İkea'da denedim, göründüğü gibi değil. Gayet rahat vücutla uyumlu bir koltuk ama 600 tlleri falan hakkediyor mu derseniz hayır.
  • Merhabalar,

Bürotime Swan hakkında yorum yapabilecek olan var mı acaba ?

https://www.burotime.com/tr/swan-yonetici

• Merhabalar gün boyu pc başında geçiren için pc koltuğu arıyorumda kullanacak kişi 1,75 boyunda bütçemiz max 400 tl önerilerinize ihtiyacım var.
  • mtax kullanıcısına yanıt
    8 aydır manager techno kullanıyorum memnunum ,tavsiye ederim.
    Daha önce türksit başka modelini almıştım , kalitesini beğenmedim.

Techno ,sitesinde yok, ama metro marketlerde var (en azından ümraniye metroda var ) .
    Oturup kontrol ederek almasını öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: px

8 aydır manager techno kullanıyorum memnunum ,tavsiye ederim.
    Daha önce türksit başka modelini almıştım , kalitesini beğenmedim.

Techno ,sitesinde yok, ama metro marketlerde var (en azından ümraniye metroda var ) .
    Oturup kontrol ederek almasını öneririm.
    Bende bu koltukla ilgileniyorum, ümraniye metrodaki fiyatını tam goremedim, sitesindekiyle ( 799TL) aynımı hocam biliyormusunuz?
  • Pazar günü ankara adore mobilyayı ziyaret ettim fiyatlar pahalı geldi gözüme artık şartlarmı bunu gerektirdi bilemem ama mağazada bulunan bütün pc koltuklarını denedim DxRacer Origin-Formula-Racing hatta natus vincere bile vardı 1,600 tl olan abi bu dxracer serileri efsane ya istediğin gibi ayarlayabiliyorsun kullanışlı rahat ama 900tlden başlıyor bunlar birde şöyle birşey var 700 tl ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve montaj varmış.Montaj kesin ücretsizde kargoyu pek anlayamadım yanılmış olabilirim.2300 tl olan birtane dxracer koltuğu vardı ama oturmaya kıyamadım o yüzden o ürün hakkında birşey diyemem.Eğer bütçeniz varsa kesinlikle dxracer alın.Gelelim bana benim bütçem 400tl idi babamla gittik şu iki ürün arasında kararsız kaldık 1nci ve 2nci biraz düşündükden sonra 1nci olanı almaya karar verdik babam sağolsun 200tl destek çıktı bunu alabildik.Daha fiyat performanslı ürünü internetten alırmıydık bilemiyorum çokta önemsemiyorum.Kurulumu basit sadece biraz dikkat istiyor büyük vida - küçük vida - büyük somun - küçük somun diye.

Neyse benden bukadar forumdaşlarım benim tavsiyemde resimden değilde gidip denemeniz.

• HollowFlea kullanıcısına yanıt
    kaliteli ofis sandalyelerinden daha iyi değiller. Bu racer serileri. 2 marka model kullandım emin olun vlt-380 kadar değiller bile.
  • n11.com'dan KLCMOBİLYA MİSAFİR BEKLEME SANDALYE KOLTUK OFİS BÜRO seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

https://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/klcmobilya-misafir-bekleme-sandalye-koltuk-ofis-buro-P136681111

Yukarida bir arkadasin paylastigi koltugun sade olani. Kutuphanede ders calisirken , bu tasarima benzer koltuklar kullanirdik. Calisma koltugu olarak kullanmak nasil olur? Tekerlekli olan koltuklar surekli hareket halinde oluyorlar, bir de yukseklik ayarlari hemen bozuluyor. Adore kullabiyorum, amortisoru bozuldu, ayarladigim yukseklikte kalmiyor. Bu tip bir koltuk daha uzun omurlu ve rahat olur kanaatindeyim. Siz ne dersinjz? Fiyati iyi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adore Enzo modelini deneyebildim ve hoşuma gitti ancak artık üretilmeyen bir model sanırım. Onun yanısıra Adore Techno Manager modelini denemek istiyorum ancak internet dışında göremedim. Kullanan, deneyen var mıdır?
    Bir de bunlar olmazsa aklımda IKEA markus var ancak o diğerleri kadar fonksiyonel değil, ancak 10 yıl garanti veriyorlar ve oturma alanı daha geniş görünüyor. Fikri olan var mı?
  • ozmon O kullanıcısına yanıt
    Bu koltuğu bende merak ediyorum. Rakiplerine göre fiyat uygun. Özetle dxracer'ı kopyaladık diyorlar ama kalite olarak nerededir öğrenmek lazım.
  • Arkadaşlar koltuğu aldım, sıra masada. Bekarlıktan kalma küçücük bir masa vardı, şimdi biraz youtuber.ların, oyuncuların masası gibi bir masa almak istiyorum. Özellikle yabancıların videolarında çok kullanılan IKEA Linnmon masa ve Alex keson ikilisi güzel duruyor. Ancak resimlerde baktığım zaman keson hep masasın solunda duruyor.https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/09217496/linnmonalex-calisma-masasi.aspx
    Sağına da monte edilebilir mi? Eğer deliklerin mesafeleri ön ve arkadan aynı mesafede ise masa 180 derece cevrilerek olur ama vida deliklerinin uygun olup olmadığını bilen var mı?
    Fiyat kargo ile 500 liraya çıkıyor. 300 lira civarında siyah veya başka bir koyu renk masa tavsiyesi olan varsa ona da açığım?
    Yok siyah alma, şöyle yap, falan diyen varsa fikirlerinize açığım.

• Ben ikaea Markus aldım rahat ve sağlam. Altyapısı gerçekten güzel bir ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Arkadaşlar koltuğu aldım, sıra masada. Bekarlıktan kalma küçücük bir masa vardı, şimdi biraz youtuber.ların, oyuncuların masası gibi bir masa almak istiyorum. Özellikle yabancıların videolarında çok kullanılan IKEA Linnmon masa ve Alex keson ikilisi güzel duruyor. Ancak resimlerde baktığım zaman keson hep masasın solunda duruyor.https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/09217496/linnmonalex-calisma-masasi.aspx
    Sağına da monte edilebilir mi? Eğer deliklerin mesafeleri ön ve arkadan aynı mesafede ise masa 180 derece cevrilerek olur ama vida deliklerinin uygun olup olmadığını bilen var mı?
    Fiyat kargo ile 500 liraya çıkıyor. 300 lira civarında siyah veya başka bir koyu renk masa tavsiyesi olan varsa ona da açığım?
    Yok siyah alma, şöyle yap, falan diyen varsa fikirlerinize açığım.
    Linkteki ortadaki resime bakınca sanki sağa monte edilmiş gibi duruyor.Sol tarafta masanın üst tarafı fazlalık kalmış.Masa sola doğru gidiyormuş gibi duruyor.

• Adore'de dünyanın en uzun günü adlı 20% kasada ekstra indirim var, şunu alıyorum, pişman olmam umarım. 553'e geliyor.https://www.adoremobilya.com/manager-elite-yonetici-koltugu-ozel-islenmis-soft-deri-siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rechno -- 21 Haziran 2018; 12:45:31 >
  • Bu koltuğu kullanan var mı? Nasıldır, 1000tl verilir mi buna?

https://urun.n11.com/ofis-sandalyesi/trust-22692-gxt-707r-gaming-oyuncu-koltugu-kirmizi-P217814614
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Xdrive altay daha iyi bence.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    İkisinide kullanarakmı bunu söylüyorsunuz yoksa netten fotolarına bakarak mı?
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.