Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.264
Cevap
527
Favori
1.130.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yatıyor mu diye bi soru sormak istiyorum hocam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Boyum 182 kilom 85 civarı. Şu anda ikeadan 5-6 yıl önce aldığım koltuğu kullanıyorum. Artık öldü beni sal artık diye ağlıyor resmen. Sırtı ve boynu tam saran bir ürüne ihtiyacım var. İşte rahatsız bir koltukta oturuyordum bel desteği ile kendine geldi biraz. Evde kaliteli bir koltuğa ihtiyacım var kesinlikle baş ve bel desteği olmalı. Sırtımı komple sarmalı.

İkea Markus düşünüyorum ne dersiniz ? 679 TL.

Bürosit File 9 modeline bakmanızı tavsiye ederim. İstanbul fiyatı 920TL. File sırtlık ve %30 yünlü kumaş oturak ile terleme problemi de olmayacaktır. Koltuğu internetteki görüntülerine göre almayın sakın. Gidip mutlaka deneyin. Ben internette Bürosit refleks 9 modelini beğenmiştim ama onda rahat edemedim. Vücut yapısına göre rahatlık konusu değişiyor.
    Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış26 -- 15 Mart 2018; 21:47:48 >

• WrathChild kullanıcısına yanıt
    beşik gibi sallanıyor, geriye bağımsız yatmıyor oturum kısmı ile beraber geri yatıyor. geri yatarken istediğin bir konumda kilitlenmiyor sadece dik konumda kilitleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    Rahatlık konusunda birşey diyemem ama yazın kullanımı sıkıntı yaratabilir öyle bir görüntüsü var, Adore max modeli çok iç açıcı bir model olmasa'da rakibi yok gibi birşey ayrıca müşteri hizmetleri gayet iyi ilgileniyorlar bir sorun olduğunda.
    Merhaba birşey soracağım

Bende adore racing max office oyuncu koltuğunu almayi düşünüyorum ama çok kararsız kaldım fiyatı yüksek sonradan pişman olmayım diye soruyorum siz kullandınız mi anladigim kadariyla benim yazdigim koltugu kullandınız aradaki farklar neler bu resimdeki daha mı iyi

Yardımcı olursanız sevinirim

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam adore vlt 270 ve max office racing modellerini kullandım. Kendi görüşüm, n11 den son aldığım ürün en az 2 gömlek daha rahat. Max office racing ve vlt 270 istanbulda kozyatağı bauhausda var sizde istanbuldaysanız deneyebilirsiniz.

Adore vlt 270 de oturum süngeri çok kalitesizdi, kilolu biri değilimdir 75 kiloyum.belli bir zaman sonra resmen tahtaya oturuyorsun. adorenin müşteri hizmetleri yukarıda arkadaşın dediği gibi gerçekten ilgili hakkını vereyim ama sırf müşteri hizmetleri iyi diye neden kalitesiz süngerli bir ürün alayım.

max office racing ise bana vlt 270in oyuncu koltuğu makyajlısı gibi geliyor rahatlık olarak vlt 270 ile arasında pek fark yok.

parasını kesinlikle haketmiyor bence 2 üründe.

xdrive 1453 aldım en son indirimden 740 tlye. Kalite olarak kesinlikle süper. Adamlar yapmış.Kalite heryerden akıyor. Ama işte onda da dik pozisyonda bile sanki nasıl diyim 30 derece kadar geriye yaslanırmışsın gibi duruyor koltuk, dik oturayım diyorum ama sırt omuz kısmım boşta kalıyordu o yüzden çok kararsız kaldım ama sonunda sattım.

istanbuldaysanız eğer sizi davet edeyim evime buyrun deneyin koltuğu :) abartmıyorum bundan iyisi yatak olurdu bana göre.

• Bugüne kadar sürekli deri koltuklar kullandım hocam. Yazın çarşaf vs örtmeden kullanamadım yapış yapış oluyorsun. Bu son aldığım ürün kumaş ve bu da yazın sıkıntı olur haklısınız ama deri kadar olacağını sanmıyorum bakalım yazın göreceğiz

Çok teşekkür ederim Adana da oturuyorum

Aldığın koltuğun tam adı nedir burdan araştırayım belki vardır Adana da burda yazın durulmuyor koltuk rahatsız eder mi

Adore racing max office oyuncu koltuğunu almayi düşünüyordum araştırırken bu konuyu buldum

Sonradan pişman olmayım diye sorayım dedim kullanan kişilere çok para çünkü araya gitmesin

Birde senin dediğin koltuk besik gibi sallanıyor demişsin sanırım sabitleyebiliriz değil mi

TV nin yanındaki koltuk da oturuyorum yan dan bakıyorum ekrana tam karşısına geçip ps de rahat oyun oynamak

Kanepe çökmeye başladı bile adore racing max office de çökme problemi var diye okumuştum

Kanepe çöktüğüne göre adore de çöker diye korkuyorum

Birde fiyatı pahalı 1-2 yıl kullanıp çöp olacaksa olsun kadar para vermenin bir mantığı olmuyor

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Birkaç mesaj yukarıda linki paylaşmıştım.

İlan açıklama kısmındaki numaradan satıcıya ulaşıp bilgi alabilirsiniz hocam.

Marka olarak n11 de KLC mobilya yönetici koltuğu olarak geçiyor.

• https://www.evmanya.com/urun/555007-max-office-racing-yonetici-ve-calisma-koltugu-siyah-gri?gclid=Cj0KCQjw1q3VBRCFARIsAPHJXrGkGXFWbpmUwduIvCfSAkvnrYbEq-5mI7_1NY9xPjrpZZVDA3SN_ogaApBZEALw_wcB

Max office racing 500 liraya geliyor evmanyada. Ama kargo 2 nisan falan diyor. Alınır mı ? Gerçi bu adore değil sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WrathChild -- 16 Mart 2018; 22:57:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURKISH-HANDERE

Daha önce adore vlt 270, max office racing birde xdrive 1453 kullandım. adore ztn çöp bana göre. ilk başta iyi gibi olsada sonradan süngeri deforme olup resmen tahtaya oturuyorsun sanki. xdrive gerçekten kaliteli idi ama onunda sırt kısmı dik pozisyondayken bile sanki geriye yatırmışsın gibi duruyordu. yani tam dik 90 derece olmuyor ve sırtınız boşta kalıyor, o yüzden onuda sattım.

Şimdi şu koltuğu n11 den aldım, gerçekten çok çok rahat, neredeyse yatak gibi :) beli omuzları destekliyor boşta kalmıyor sırtınız, pufidik bir yapısı var uzun süre de otursanız bir rahatsızlık vermiyor.

Özetle max office racing ve adore vlt 270 den tartışmasız çok daha rahat ve konforlu. Word kampanyası ve çek ile 428 tl ye geldi

Resim kendi sistemimden :)

almayı düşündüğüm bütün koltukları alıp kullanmış deneyimlermiş biri olduğun için bahsettiğin koltuğu aldım

fakat Max office denemiştim ondan daha sert bir koltuk

sırt yan destekleri iyi. fakat bahsettiğin gibi pofuduk değil

Ayrıca kesinlikle 500 TL ilk bir ürünün kalitesinde değil.

ederi 300-400 arası bir şey

geri hiç bir şekilde yaslanılmıyor. sadece dik olarak kullanılabiliyor.

alacak arkadaşlar fiyat düşmeden kesinlikle almayın

piyasada anlamadığım şekilde fiyatlar aşırı yükselmiş

bir koltuğa 1.500 tl isteyen var. oturma grubu fiyatlarına tekli koltuk satıyorlar

acil ihtiyaçtan aldım sırt ağrımdan dolayı yoksa bu fiyatlara almazdım

• Hayırlı olsun hocam.

Ben gayet memnunum.

Şu anda alsam yine bunu alırım.

Geriye sadece beşik sallanma şeklinde yatıyor.Adore de öyleydi zaten.

Amartisör kolunu kitlersen dik pozisyonda kalıyor.Kolu açık bırakırsan geriye çok rahat yatıyor.

Oturum kısmının altında sertlik ayarı var,o sıkı kalmışsa geriye daha zor yatıyor, onu gevşetirseniz geriye çok daha rahat yatar.

Max office racing yada adore vlt 270 alıp zamanla tahtaya oturmayı sorun etmeyenler alabilir bence.

Max office 500 lira ise bu ürün bence 450 -500 e çok daha uygun adore ye göre

Adore vlt 270 ve max officeden kesinlikle çok daha pufidik.

Siz koltuktan memnun kalmadıysanız şayet iade hakkınız var zaten biliyorsunuz.

Fiyat konusundaki fikirlerinize SONUNA kadar katılıyorum.

Koltuklar aşırı pahalandı ama bu piyasada puan çek kombosuyla 428 tlye aldım bu koltuk benim düşüncem ile en iyi fiyat performans ürünü.

Tek endişem zaman içinde adore gibi çökme yaparmı düşüncesi.

Onuda almadan önce satıcıyı arayarak bizzat teyit aldım.

Son olarak ben kendi deneyimlerimi fikirlerimi paylaştım bir faydası dokunur diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH-HANDERE -- 17 Mart 2018; 17:49:20 >

• Valla adore vlt 270 koltugum var yenilesem mi diyordum fiyatlari görünce vazgeçtim gidip 5 tl ye kumascidan sunni deri alacam alti icinde mekanizma alirim 60 tl ye. 65 tl ye kendim yenilerim.

• Arkadaşlar koltuklardan anlamıyorum ve bütçem 200lira o da maksimum daha üste çıkmaz.

Şu iki koltuğu düşündüm ve başka tavsiyelere de açığım;

https://www.hepsiburada.com/turksit-kozmo-yonetici-koltuk-besikli-krom-ayak-siyah-p-OFISTURKKZMKSYH?magaza=Avta

https://www.hepsiburada.com/turksit-804-file-sef-koltugu-parlament-mavi-p-HBV000000BX4R?magaza=Avta

Hangisi ve neden?

• bel için hangi koltuğu tavsiye edersiniz.
  • quote:

Hayırlı olsun hocam.

Ben gayet memnunum.

Amartisör kolunu kitlersen dik pozisyonda kalıyor.Kolu açık bırakırsan geriye çok rahat yatıyor.

Oturum kısmının altında sertlik ayarı var,o sıkı kalmışsa geriye daha zor yatıyor, onu gevşetirseniz geriye çok daha rahat yatar.

Max office racing yada adore vlt 270 alıp zamanla tahtaya oturmayı sorun etmeyenler alabilir bence.

Koltuklar aşırı pahalandı ama bu piyasada puan çek kombosuyla 428 tlye aldım bu koltuk benim düşüncem ile en iyi fiyat performans ürünü.

Son olarak ben kendi deneyimlerimi fikirlerimi paylaştım bir faydası dokunur diye.

koltuk resimde görüldüğü gibi deforme olmaya başladı. bacaklarımın olduğunu kısımda çökme var.

ben bir yazılımcıyım. ve günüm bilgisayar başında geçiyor. alalı kaç gün oldu.

koltuktan kalkınca bacak izlerim görülüyor. fotoda da bakarsanız belli oluyor.

koltuk kesinlikle 500 tl ilk bir ürün değil.

max office koltuk kullanan arkadaşıma yazdım. bakalım yıllardır kullandığı koltuk ne durumda bana dönüş yapacak.

fakat bu fiyata kesinlikle önermiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

quote:

Hayırlı olsun hocam.

Ben gayet memnunum.

koltuk resimde görüldüğü gibi deforme olmaya başladı. bacaklarımın olduğunu kısımda çökme var.

ben bir yazılımcıyım. ve günüm bilgisayar başında geçiyor. alalı kaç gün oldu.

koltuktan kalkınca bacak izlerim görülüyor. fotoda da bakarsanız belli oluyor.

koltuk kesinlikle 500 tl ilk bir ürün değil.

max office koltuk kullanan arkadaşıma yazdım. bakalım yıllardır kullandığı koltuk ne durumda bana dönüş yapacak.

fakat bu fiyata kesinlikle önermiyorum

İADE HAKKINIZ var.

Ben memnunum kullandığım en rahat koltuk

Siz iade edip max office alın bence

Ha birde geriye yatmıyor demişsiniz ya, koltuk geri yatıyor ama siz becerememişsiniz.

Sağ taraftaki kol amartisör ve kilitleme için.

Kolu dışa doğru çekerek kiliti açmanız lazım

İlk defa amartisörlü bir koltuk kullanıyorsunuz sanırım

Ben 700 tl de olsa bunu alırdım

Kesinlikle çok rahat

İade hakkını araştıracağım. Foruma bilgi olsun diye paylaştım.

Ayrıca zeka gerektirmeyen konularda becerememişsiniz demeniz komik olmuş.

Geriye yatmıyordan kasıt sadece sırt kısmı yatmıyor. Sabitlenmiyor demek. Koltuk oyuncak gibi oturduğunuz yer ve sırt kısmı geri gidip geliyor.

Bu geriye yatıyor anlamına gelmiyor.

İnsanları yanlış yönlendirmeyin diye resimli cevap attım. Bundan sonra alacaklar resminide görsün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siz aynen şunu yazmışsınız

'' geri hiç bir şekilde yaslanılmıyor. sadece dik olarak kullanılabiliyor ''

'' ürün geriye yatmıyor esnemesi yok sürekli dik olarak kullanılıyor''

insanlara geriye yatmıyor diyerek yanlış bilgi veren sizsiniz.

Doğru bilgi verecekseniz, geriye yatmıyor esnemiyor sadece dik kullanılıyor demiyeceksiniz.

Geriye yatıyor fakat oturum kısmından bağımsız yatmıyor demelisinizki insanlar koltuk geriye hiç yatmıyor gibi düşünmesin.

beğenmezsin, sana rahat gelmez , herkes bu koltukta rahat edecek diye bir kural garanti yok.

Ama olan bir özelliği yok diyerek yalan yanlış yazmasan iyi olur.

Sonradan geri vites yapıp '' geriye yatmıyor demedim, sırtı bağımsız yatmıyor dedim '' yazmak verdiğiniz yanlış bilgiyi doğru yapmıyor.

Beşik gibi geri yatmasına oyuncak diyorsanız, adore vlt 270, max office racing ve son aldığım xdrive 1453 de oyuncak o zaman, çünkü onlarda bağımsız geri yatmıyor

Ben zaten bu koltuğa dünyanın en iyi koltuğu demiyorum, denediğim 3 koltuk arasından bence en iyisi diyorum, bu benim fikrim

Siz de fikrinizi belirtip beğenmediğinizi yazabilirsiniz tabi, ama yanlış bilgi verip geriye yatmıyor diyerek insanları yanıltmayın.

Ayrıca geriye beşik gibi yatmasına oyuncak diyip akabinde aynı şekilde beşik gibi yatan max office vs koltuklarla mukayese etmen de takdire şayan :)

N11 den iade hakkın var, araştırılacak bir konu değil direk iade et beğenmediğin bir koltuğu kullanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH-HANDERE -- 23 Mart 2018; 10:49:32 >

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.