Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: moss218 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.252
Cevap
526
Favori
1.126.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    11-13 şubat arasında %7 indirim vardı şu anda yok ama sık sık indirim geliyor takip etmenizde fayda var. SÜnger ve deri kaplama kalitesi çok hoşuma gitti zaten yumuşacık ama içine çökmüyorsunuz gayet sağlam tutuyor. Baş, boyun ve bel desteği için bu şekilde bir koltuğa geçiş yaptım, çok da memnun kaldım. Amacım oyun oynamak değil ders çalışmak zaten. Worldpuan ile 648 TL'ye geldi ben bu alışverişten memnun kaldım.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Bu koltuğu Mediamarkt'ta oyun konsolları ve bilgisayar bölümünde kullanıyorlar. Alıcı gözle inceleyim gittiğimde. Beğenirsem indirim kovalamaya başlarım artık :)
  • Şimdilik bu başlıktan ikinci el bir dxracer aldığım için ayrılıyorum.İnşallah herkes istediği ve dilediği koltuğa biran önce sahip olur arkadaşlar.
    Bu arada bir yerlerde yeşil dxracer kafa yastığı satan gören olursa haber verebilir mi? Aldığım koltuğun kafa yastığı eksikti de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

11-13 şubat arasında %7 indirim vardı şu anda yok ama sık sık indirim geliyor takip etmenizde fayda var. SÜnger ve deri kaplama kalitesi çok hoşuma gitti zaten yumuşacık ama içine çökmüyorsunuz gayet sağlam tutuyor. Baş, boyun ve bel desteği için bu şekilde bir koltuğa geçiş yaptım, çok da memnun kaldım. Amacım oyun oynamak değil ders çalışmak zaten. Worldpuan ile 648 TL'ye geldi ben bu alışverişten memnun kaldım.

Bende bu koltuğu almayı düşünüyorum..3-4 gün daha kullanıp yorum yazarsanız tekrar sevinirim..
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Mr. Wayne kullanıcısına yanıt
    Bende detaylı yorum eklerseniz sevinirim...Bugün Markus'u denedim IKEA'da, görüntüsü çok cafcaflı olmasada konfor anlamında çok hoşuma gitti. Sizde muhakkak almadan denemişissinizdir..Markusla aldığınız ürünü kıyaslasanız ne derdiniz hocam ?
  • Carrefourve adorede 899 tl fiyati var bu fiyata alinir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dgndgn2 D kullanıcısına yanıt
    Bende almayı düşünüyorum.Hocam hangi carrefour bu çok çeşit varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasin1001

Bende almayı düşünüyorum.Hocam hangi carrefour bu çok çeşit varmış.

Kozyatağı carrefour da hemen hemen her model var.7-8 çeşit model var açıkta deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgndgn2

Carrefourve adorede 899 tl fiyati var bu fiyata alinir mi?

Bu modelin hiçbir fonksiyonu yok.DXRacerın en mütevazi modeli.Geri yatmıyor,kollar sabit.Ama yok bana zaten bu özellikler gereksiz derseniz alabilirsiniz.Uzun süredir zaten 899 TL idi.Yani indirim yazısı yanıltmasın.Ürün detayı da aşagıdaki linkte mevcut.

https://www.adoremobilya.com/dxracer-dx-oh-oc168-nr-1-profesyonel-calisma-ve-pc-oyun-koltugu
  • ask11012007 A kullanıcısına yanıt
    Hocam siz hangi modeli önerirsiniz? Geri yatan kolları sabit olmayan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasin1001

Hocam siz hangi modeli önerirsiniz? Geri yatan kolları sabit olmayan.

Bu 900 tl lik model dışında hepsi geri yatıp kolları ayarlanabiliyor.Öncelikli olarak boy ve kilonuza göre seçim yapmalısınız.
    Kendi boy ve kilonuza göre hangi modeli seçeceğiniz aşağıda mevcut.

https://www.adoremobilya.com/oyuncu-koltuklari
  • 7 sene önce 360 liraya aldığım adore vlt 500 modeli bin lirayı geçmiş.

para, değerini bu kadar mı kaybetti yoksa marka değeri mi arttı?

7 senede

1kez amortisör,

1kez kolçaklar,

2kez minderi (suni deri sorunu) değişti.

Bakalım bir 7 sene daha götürürse yine yazarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djdeha

Kargo pahalıya geliyordu, gittim aldım.
    https://www.bauhaus.com.tr/max-office-racing-yonetici-koltugu

şimdilik memnunum.

Çok para be hocam değmez diyeceğim ama maalesef seçenek'de yok iyi bir şey alayım dersen en az 800-900TL şaka gibi fiyatlar
  • Tamamen taleple ilgili bu fiyatlar. Salonuma kanepe-çekyat+pofuduk alırken şans eseri üreticiye ulaşma şansım oldu, İzmir-Karabağlar'a gittiğimde (bilenler bilir bu işin İzmir'deki merkezi) ürünlerin mağazadaki fiyatının yarısından dahi ucuza satıldığını gördüm ki o kadar mekanın çalışan ücretlerini vsde ekleyin...Yani diyeceğim biz bu koltuklara 500 600 tl verdikçe fiyatlar öyle kalır. Sözüm yerli ürünler içindir...
  • https://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/calitte-xs8-harley-profesyonel-oyuncu-koltugu-amp-calisma-amp-ofis-315764936?
    Forumda yukardaki arkadaş alınca iyice araştırdım.GG de tanımlanan %7 indirim ve puan indirimiyle 680 civarına bu koltuğu aldım..Bence f/p olarak alınacak koltuklardan birisi..Geriye yatma,ayarlanabilir kollukları ve sağlamlığı nedeniyle bence tercih edilebilir..Boyunluk zaten olmazsa olmaz artık.Sırta denk gelen tasarımıda bele tam oturuyor ve dik durmanızı sağlıyor..Bu fiyat aralığında bu koltuk düşünülebilir..
  • http://www.gamer-market.com/rider-fx-oyuncu-koltugu-kirmizi-siyah.html

Bu koltuğu kullanan var mı acaba? Fena gözükmüyor ama doğru düzgün bilgi bulamadım.
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır bilgisayar koltuğu almaya çalışıyordum.
    Bulunduğum yerde Adore mağazası olmadığı için Ankara'ya gittiğimde işi gücü bırakıp mağazalarına gittim.
    182 cm boy 90 kiloyum. Bana uygun bir koltuk için 1.000 tl'den fazla parayı gözden çıkarmam gerekiyordu.
    Açıkçası o kadar para vermek hiç mantıklı gelmedi.
    GG'de şu koltuğu gördüm ve biraz da risk alarak sipariş verdim.
    Cuma günü elime ulaştı, söyleyebileceğim şu ki bu koltuk kesinlikle fiyat performans ürünü.
    Tek sıkıntısı adamlar sipariş bazlı çalışıyorlar 2 hafta sürüyor teslim.
    Koltuk arayan arkadaşların incelemesini öneririm.
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/ofis-koltugu-porsche-makam-koltugu-mudur-koltugu-buro-koltugu-yonetici-koltugu-deri-en-ucuz-330543475
  • renin R kullanıcısına yanıt
    Hocam boyutlarımız benzer ben de koltuk arıyorum bu koltuğa oturunca boyun desteği nasıl acaba

• Arkadaşlar merhaba, bugün adore'ye gittim DxRacer denedim.
    Hiç rahat gelmedi.
    Bende mi sıkıntı var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: renin

Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır bilgisayar koltuğu almaya çalışıyordum.
    Bulunduğum yerde Adore mağazası olmadığı için Ankara'ya gittiğimde işi gücü bırakıp mağazalarına gittim.
    182 cm boy 90 kiloyum. Bana uygun bir koltuk için 1.000 tl'den fazla parayı gözden çıkarmam gerekiyordu.
    Açıkçası o kadar para vermek hiç mantıklı gelmedi.
    GG'de şu koltuğu gördüm ve biraz da risk alarak sipariş verdim.
    Cuma günü elime ulaştı, söyleyebileceğim şu ki bu koltuk kesinlikle fiyat performans ürünü.
    Tek sıkıntısı adamlar sipariş bazlı çalışıyorlar 2 hafta sürüyor teslim.
    Koltuk arayan arkadaşların incelemesini öneririm.
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/ofis-koltugu-porsche-makam-koltugu-mudur-koltugu-buro-koltugu-yonetici-koltugu-deri-en-ucuz-330543475

Ben de ne zamandır bir koltuk almayı düşünüyordum. Mesajınızı görünce ben de sipariş verdim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munans -- 26 Şubat 2018; 0:33:50 >
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.