Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.252
Cevap
526
Favori
1.127.055
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim de aklımda birkaç model var özellikle adore marka modellerde fakat, özellikle 11 kasım'dan itibaren bazı sitelerde olumsuz kargo teslimatları ve şirket olumsuzlukları hakkında yorumlar. Daha önce ev arkadaşım koçtaş aracılığı ile aldı ve kesinlikle görüpte alınacak bir marka. İnternet alışverişlerinde ise biraz endişeliyim. Sanırım koçtaş gibi mağazaları bekleyeceğim :(

3-4 yıl öncesinin modeli ama rahatlık olarak aklımda kalan modelin indirimini bekleyeceğim

https://www.koctas.com.tr/adore-style-krom-ayakli-yonetici-koltugu/11679-17674/?ref=search/11679-17674/
  • hoodan kullanıcısına yanıt
    Koltuk geldi ancak alışmadan mı bilemiyorum pek rahat edemedim. Eski koltuğuma göre bayağı yüksek, bilgisayar masama göre de yüksek geldi. Önümde masa olmadığı sürece yatar pozisyonda çok rahat
  • Merhaba su an fiyat / performans fileli, ergonomik bir koltuk ariyorum evde pc kullanmak için. Deneyimlediklerinizden tavsiyeleriniz nelerdir? Butcem max.750.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dxracer kullanan varmı fiyatı abartımı sizce yoksa kalitesi gerçekten hakediyormu ? Ben rahat ve geriye doğru yatan hem kilitlemeli hemde kilitlemeden ön arkaya gidebilen bir ürün arıyorum ancak araştırmalarıma rağmen pek bir karar veremedim henüz yardımcı olabilirmisiniz.
  • Beyler turkist den uzak durun 3 aylık koltuğun hali bu ürünlerinin arkasında da durmuyorlar.

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.PAŞALI -- 15 Ocak 2018; 15:29:22 >
  • Türksit'ten bence de uzak durun. Malzemeleri çok kalitesiz. Oturduğunuzda kıçınızda tahtayı hissediyorsunuz.

Bir üstteki mesajta arkadaş resmi atmış. İçindeki malzemeye bakın.
  • Merhabalar, 500 TL bütçeyle ofis koltuğu aramaktayım.Günde minimum 1-2 maksimum 6-7 saat bilgisayar başındayım hem iş hem oyun dolayısıyla. Boy 170 kilo 60,istediğim özellikler ise; tamamen ergonomik bir tasarım olsa yeterli, max office racing bakıyorum fakat herkes bir kulp bulmuş bende terletir diye düşünüyorum. Kafa ve bel desteği olan rahat bir koltuk olsa yeterli benim için fakat kesinlikle uzun süre kullanmak istiyorum öyle 2 senede bir koltuk değiştiremem en az 4-5 sene dayanmalı zaten kilom düşük olduğundan sıkıntı olmamalı.

edit: bu kargo olayından da korkuyorum ya horoz kargoyla yolluyorlarmış,horoz kargo ne olaki??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikapc -- 15 Ocak 2018; 20:2:44 >
  • Antikapc kullanıcısına yanıt
    Horoz Lojistik güvenilir firmadır orada sıkıntı yok genelde ağır tonajlı ürünler için tercih edilir beyaz eşya,tv vs gibi.

Teslim süresi kargoya göre daha uzundur ama sorun yaşamazsın.
  • Uzun kararsızlık dörminden sonra, ikea markus siparişi geçtim. İnşallah beklentimi karşılar. Beğenirsem eve de alacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lvrantum16 L kullanıcısına yanıt
    Ay başından beri kullanıyorum. Fiyatı çok yüksek olduğu için ikinci el aldım. Gayette memnunum. Bel ağrım geçti. Drifting serisi.
  • içinizden biri İ kullanıcısına yanıt
    aldın mı hocam dxracer i?

• manager technoyu kaçırdık sanırım. Heryerde 700TL. Bakalım sonraki indirim ne zaman olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xeriko01 -- 24 Ocak 2018; 11:8:54 >
  • teote kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

• Bu dxracer veya xdrive kullanan arkadaslar sinavlara calisirken uzun sureli oturmak icin alacagim acaba bu suni derileri terletme yapiyor mu?

• Ben dxracer king serisi kullanıyorum. Malzeme, işçilik ve ayarlanabilirlik konusunda çok başarılı. Terletme sorunu yaşamadım ama alalı 1 ay oldu ve aşırı ısıtılmış bir ortamda kullanmıyorum, yaz sıcaklarında nasıl olur onunla ilgili de yorum yapmam mümkün değil henüz...
  • 282sk282 kullanıcısına yanıt
    Hocam king cok guzel ama 2000 alti ürünü yok:/ peki sizce o deri kalitesi nasil. Birde oturdugunuz zaman masada ders calismaya uygun sekilde dik tutuyormuysu sizi?

• kronik kullanıcısına yanıt
    Hocam dxracer da sungerli olanmi deri olanmi daha iyi? Ders calismak icin alcam terletmesini istemiyorum bu konuda? Tabi rahatta olmalo

• Dxracerlarda gerçek deri kullanılıyorsa çok sıkıntı olmaz deri alabilirsiniz ama diğer türlü çok terletir ve yıpranır.

• 450 liraya fileli koltuk almıştım 3 ayda perti çıktı arkaya yaslanırken iyice yamuldu demiri en sonunda kırıldı. Şimdi tekrardan koltuk bakıyorum ama ümitsizim biraz. 1500 lira da vermek istemiyorum. Boy 1.96 kilo 110. Kolçak kısmı ile sırt kısmı bağlantılı olması lazım sanırım benim için yoksa direk pertliyor.
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.