Şimdi Ara

bilgisayar muhendisligi ve hemsirelik hakkinda bilgisi olan ve okuyan arkadaslaar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pr65

quote:

Orijinalden alıntı: quakka

quote:

Orijinalden alıntı: falanfilan.

Selam arkadaslar sonunda sonyclar aciklandi ve mf4 siralamam 90k larda beklerken 131k geldi ve mf3te 113k geldi.Simdi kafamda pc muhendisligi ile hemsirelik var evt alakasiz ama siz bu noktada devreye gireceksiniz evet.. Simdi hemsireliknokursam avantaj ve dezavantajim nedir ve pc muhendisligi nasil bir bolumdur bir bayan bunu rahatlikla yapanilir mi zorlanacagim seyler nelerdir? 131k ile sizce tahminen bu sene hangi universiteler gelebilir siralamayi baz alirsak? universitenin sizce cok onemi var mi yani adinin? Biraz fazla oldu ama cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar lutfen bu bolumde okuyan arkadaslar da bi kac bir sey yazarsa memnun olurum.

Kardeş ben 4 sene önce bil. müh seçtim bin pişmanım ..

Keşke hemşirelik seçseydim erkek hemşire olmaz diyenlere bakma

tabii iyi düşün

http://www.youtube.com/watch?v=CsZAmCx7jAE&list=PLdcP76XzqKZXX6kFJ-m7jNWtnRuOPf12H

bil. müh seçersen kod yazmayı sevmen gerekli bence bu linkteki videoyu izle mesela buna benzer şeyler görüceksin program geliştirmen gerek

Hemşirelikte zor tanıdık var ama eskiden daha zormuş hemşirelik

bil. müh paso oturup düşünüyorsun :D

hemşireliktede oturmuyosun hep bi hareketlilik :D

karar senin

neden pişmansın mesela? anadoludaki bi üniversitede mi okudun bilgisayar müh.?

buna cevaben

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.