Şimdi Ara

bilgisayar muhendisligi ve hemsirelik hakkinda bilgisi olan ve okuyan arkadaslaar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
61
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite ve Bölüm Tavsiyeleri >> Bölüm >> bilgisayar muhendisligi ve hemsirelik hakkinda bilgisi olan ve okuyan arkadaslaar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    83 Mesaj
    Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Başlığı pc Mühendisliği yapmasaydın daha iyi olurdu sanki. Geri de değiştirmiyorsun .

|
    |

|
    |

|
    |

• Yarbay
    2851 Mesaj
    İkisi arasında uçurumlar kadar fark var.

İnsanların ne söylemesini bekliyorsun ki? Hastahanelerden hoşlanıyor musun? İnsanlara yardım etmek ilgini çekiyor mu? Nöbetlere dayanabilir misin? Kan görünce soğukkanlı davranabilir misin? Bunlara evet diyorsan hemşirelik bölümü yaz.

Masa başı işte mi çalışmak istiyorsun? Hemen hemen her üniversitede bölümü olan bilgisayar mühendisliğinde rakiplerini geride bırakıp kendine geliştirebileceğine inanıyor musun? Bunlara da evet diyorsan bilgisayar mühendisliği yaz. PC Mühendisliği değil ama dikkat et.
    |
    |

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falanfilan. -- 29 Haziran 2014; 14:47:19 >
    |
    |

|
    |
    Zaten oyle alsa kimse doktor muhendis olmakla ugrasmazdı

|
    |

Orijinalden alıntı: falanfilan.

Selam arkadaslar sonunda sonyclar aciklandi ve mf4 siralamam 90k larda beklerken 131k geldi ve mf3te 113k geldi.Simdi kafamda pc muhendisligi ile hemsirelik var evt alakasiz ama siz bu noktada devreye gireceksiniz evet.. Simdi hemsireliknokursam avantaj ve dezavantajim nedir ve pc muhendisligi nasil bir bolumdur bir bayan bunu rahatlikla yapanilir mi zorlanacagim seyler nelerdir? 131k ile sizce tahminen bu sene hangi universiteler gelebilir siralamayi baz alirsak? universitenin sizce cok onemi var mi yani adinin? Biraz fazla oldu ama cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar lutfen bu bolumde okuyan arkadaslar da bi kac bir sey yazarsa memnun olurum.

Kardeş ben 4 sene önce bil. müh seçtim bin pişmanım ..

Keşke hemşirelik seçseydim erkek hemşire olmaz diyenlere bakma

tabii iyi düşün

http://www.youtube.com/watch?v=CsZAmCx7jAE&list=PLdcP76XzqKZXX6kFJ-m7jNWtnRuOPf12H

bil. müh seçersen kod yazmayı sevmen gerekli bence bu linkteki videoyu izle mesela buna benzer şeyler görüceksin program geliştirmen gerek

Hemşirelikte zor tanıdık var ama eskiden daha zormuş hemşirelik

bil. müh paso oturup düşünüyorsun :D

hemşireliktede oturmuyosun hep bi hareketlilik :D

karar senin
    |
    |

• Binbaşı
    1257 Mesaj
    Bilg. Muh. Icin bilgisayarlara cok merakli olman lazim . Kod yazmak hic kolay birsey degildir ve yuksek zeka ister. Bunu sallamiyorum b i arastirmada yaziyordu.

Bence babani takma. Yok hasta tras ediyolarmis...adam beyin ameliyati olacak kafasindaki saclari kesceksin en fazla bi zahmet yap. Adam da sana uşaği gibi davranmayacak sonucta. Yoo ben cok temiz guzel bi iste caliscam diyosan sinava tekrar gir hukuk falan kazan.

Edit : iyi bi pc muhendisi olmak icim iyi derecede ingilizce bilmen lazim bunuda unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 29 Haziran 2014; 15:19:58 >
    Daha önce bilgisayarla hasir nesir olmadi isen okulda öğrenirim bir sorun olmaz diyorsan hata edersin çoğu kizin zorlandığı bir bölüm bence pc gerçi bizim okulda öyle olabilir diğer ünilerde nasil bilmiyorum.hemsire ise kiza daha yakisan bir meslek

|
    |

Orijinalden alıntı: falanfilan.

Selam arkadaslar sonunda sonyclar aciklandi ve mf4 siralamam 90k larda beklerken 131k geldi ve mf3te 113k geldi.Simdi kafamda pc muhendisligi ile hemsirelik var evt alakasiz ama siz bu noktada devreye gireceksiniz evet.. Simdi hemsireliknokursam avantaj ve dezavantajim nedir ve pc muhendisligi nasil bir bolumdur bir bayan bunu rahatlikla yapanilir mi zorlanacagim seyler nelerdir? 131k ile sizce tahminen bu sene hangi universiteler gelebilir siralamayi baz alirsak? universitenin sizce cok onemi var mi yani adinin? Biraz fazla oldu ama cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar lutfen bu bolumde okuyan arkadaslar da bi kac bir sey yazarsa memnun olurum.

Bu puan bareminde hemsirelik tabiki. Ilk. On yirmi bine girmis olsan derdim ki muhendislik ama cok geride siralaman. Bu da demek oluyor ki zayif universitelerde egitim goreceksin. Kisacasi isinin garanti olmasi zor ihtimal olacak. E kaldiki muhendislik bir bayan icin kolay degil birde kendini gelistirme sansin muhtemelen kucuk sehre gidecegin icin az olacak,kongrelere seminerlere stajlara kurslara derneklere ulasma imkanin kisitli olacak bda demek oluyorki kendini gelistirmen zor. E hem uni kotu hem kendini gelistirmemissin ki bilgisayar gibi mezunu bol bir bolmden mezun olacaksin potansiyel issizsin bu bir gercek.

Ama hemsireligin hala garantisi var artik kariyer olanaklarida var. tek tercih hemsirelik yapmani oneririm. Yok illa muh. Istiyorum diyorsan bir sene daha zorla sansini

|
    |

• Çavuş
    83 Mesaj
    Ya simdi cidden butun gercekleri yuzume vurdunuz hepsi dogru ama ya pisman olursam diye dusunuyorum off cok karisik kafam

|
    |

|
    |

bilgisayarı seviyosan mühendisliği seç bayansın ama ne bilim kan falan tutuyodur belki hemşirelikte hastalara dayanabilme gücün var mı onu düşün ondan sonra kararını rahat verirsin hastaneye dayalı hiçbir fobin yoksa hemşireliği seç daha garanti olur

|
    |
    falanfilan. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    130bine düştü ha bizim meslek vay be

|
    |

Orijinalden alıntı: pr65

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: ZyHenn

quote:

Orijinalden alinti: Magister Equitum

Ben pc mühendisliginin o siralamada bi bayan için pek yapilabilir bi meslek oldugunu düsünmüyorum.Kpssyle ugrasirim diyosan gir, özel sektör için gerekli ekstra yeteneklere sahibim diyosan da girebilirsin.
    Ama ben kendimi garantiye alayim, mezun olunca maasimi alip, rahat bi is sahibi olayim diyosan hemsirelik yazmalisin.Mühendislikte mezun kadar is yok ama saglikta mezun kadar is var.

Saglik garanti diye mi dedin sadece?

evet garanti ama hayaller/hayatlar farklı olacaktır bence
    |
    |

• Teğmen
    249 Mesaj

Avrupa bea
    Trakya üni

|
    |
    pr65 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.