Şimdi Ara

Bilgisayar Mühendisliği Uludağ mı Sakarya mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
3.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayar mühendisliği için Uludağ mı Sakarya mı daha iyidir? Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğitim olarak sakaryayı fena anlatmıyorlar ama uludağdaki bölüm yeni olduğundan çok iyi anlatmıyorlardı
  • Uludağ daha yüksek ama niye yüksek bilmiyorum valla bilen varsa yazsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bursa teknikte bu sene açtık yazmanı tavsiye ederim
  • Takip up
  • sıralaman kaç hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GODZILLA

sıralaman kaç hocam ?
    63 bin

• Bu yıl Bursa'da yeni bir bilgisayar bölümümü açılıyor? Biraz aydınlatır mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakarya çok leş bir yer. Bir kişinin bile olumlu yorum yaptığını duymadım. Ancak eğitimi iyi diye duydum. Ben olsam yine de Uludağ yazardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cplusgazoz

Sakarya çok leş bir yer. Bir kişinin bile olumlu yorum yaptığını duymadım. Ancak eğitimi iyi diye duydum. Ben olsam yine de Uludağ yazardım.
    Uludağ yeni kurulduğu için hakkında yorum bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Man

Bu yıl Bursa'da yeni bir bilgisayar bölümümü açılıyor? Biraz aydınlatır mısınız?
    evet bursa teknikte açılıyorr
  • quote:

Bu yıl Bursa'da yeni bir bilgisayar bölümümü açılıyor? Biraz aydınlatır mısınız?
    Ayrıca bursa istanbul sakarya gibi şehirlere yakın olmasıda büyük avantaj başlı başına kendiside büyük avantaj. Büyük şirketler vs.

Staj imkanı fazlaasıyla bulacaksın ve daha niceleri.

PC müh. sektörünün kalbi İSTANBUL ve Çevre illerdir buralarda iyi maaşlar alırsınız.

Karsta gidip pc okuyup 5k para beklemeyin.

Sektörde hayvan gibi pc müh. var zaten rekabet çoook fazla şirket niye sana5k para versin diye sorucak sana?

Unutmayın tıp diş değil bu doğusu batısı fark eder bunları göze almakta fayda var.
  • Hocam bölüm yeni olunca pek prestiji olmuyor. Şahsen gelirse Sakarya düşünüyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• quote:

Hocam bölüm yeni olunca pek prestiji olmuyor. Şahsen gelirse Sakarya düşünüyorum ben.
    Ne alaka ya marmara üniversitesi açmış şimdi prestijsiz mi peeeeeeeeeh breeeeyyyyyy
  • up

• eğitimi nasıl btü nün herhangi bir bilgin var mı? Bursa'da yaşıyorum, kampüsünü gördüğümde pek beğenmemiştim bir de eğitimci sayısı az galiba ösym nin yayınladığı son tercih kılavuzunda gördüğüm kadarıyla, btü nün erasmus anlaşmaları da az ve sınırlı diye biliyorum
  • Hocam bende 73kdayım bu bantta ki üniversiteleri baya araştırdım bilgisayar müh. için sakarya da karar verdim hayırlısı olsun bakalım.
  • up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.