Şimdi Ara

Bilgisayar Mühendisligi Tercihleri Üzerine (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • YKS'ye mi hazırlanıyorsunuz? Ben YKS'ye hazırlanıyorum. Bilgisayar Mühendisliği düşünüyorum. Tercih zamanı geldiğinde bu konudan da faydalanabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordHuGo

YKS'ye mi hazırlanıyorsunuz? Ben YKS'ye hazırlanıyorum. Bilgisayar Mühendisliği düşünüyorum. Tercih zamanı geldiğinde bu konudan da faydalanabilirim.
    Tercih dönemine kadar uplucam hocam favorilerinize alın faydalı yorumlar gelebilir ben 2 hafta ayda 1 vs uplucam başarılar size de ülkemize faydalı birer mühendis olalım okul önemli değil fazla parada da gözüm yok tabi işsiz kalmayalım o ayrı :)
  • Huawei16 kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam ikimize de başarılar. Okulun neden önemli olmadığını düşünüyorsunuz? Yurt dışı düşünürseniz okul sayesinde işiniz daha kolay olmaz mı? Yahut sizin düşünceleriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordHuGo

İnşallah hocam ikimize de başarılar. Okulun neden önemli olmadığını düşünüyorsunuz? Yurt dışı düşünürseniz okul sayesinde işiniz daha kolay olmaz mı? Yahut sizin düşünceleriniz nedir?
    Tam ifade edemedim galiba hocam okul tabi önemli şunu vurgulamak istedim verilen eğitim kaliteli olsun okulun ismi önemli degil yani Gebze Teknik mesela belki isim ve sıralama olarak biraz arka planda ama araştırdıgım kadarıyla akademik kadrosu iyi , eğitimi kaliteli bir yer ek olarak mesela Sakarya ve Fırat üniversitesi gibi yerleri çok tavsiye edildigini görmüyorum ama akademik kadrosu olarak oraları da iyi oradan mezun öğrencilerin yorumlarını okudugum kadarıyla memnun olduklarını söylüyorlar . Yurt dışı hakkında şuan fikrim yok sınavdan sonra daha detaylı araştırmayı planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huawei16 -- 20 Şubat 2020; 1:34:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Huawei16

Tam ifade edemedim galiba hocam okul tabi önemli şunu vurgulamak istedim verilen eğitim kaliteli olsun okulun ismi önemli degil yani Gebze Teknik mesela belki isim ve sıralama olarak biraz arka planda ama araştırdıgım kadarıyla akademik kadrosu iyi , eğitimi kaliteli bir yer ek olarak mesela Sakarya ve Fırat üniversitesi gibi yerleri çok tavsiye edildigini görmüyorum ama akademik kadrosu olarak oraları da iyi oradan mezun öğrencilerin yorumlarını okudugum kadarıyla memnun olduklarını söylüyorlar . Yurt dışı hakkında şuan fikrim yok sınavdan sonra daha detaylı araştırmayı planlıyorum.

Alıntıları Göster

Hangi üniversiteye girdiniz hocam?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.