Şimdi Ara

Bilgisayar Mühendisligi Tercihleri Üzerine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 gün 19 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Huawei16 (6 mesaj) SinanOzer88 (4 mesaj) Yirikalische (3 mesaj) Bukullanıcıadıuygunmu (2 mesaj) LordHuGo (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bilgisayar Mühendisligi Tercihleri Üzerine
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj

YKS'ye mi hazırlanıyorsunuz? Ben YKS'ye hazırlanıyorum. Bilgisayar Mühendisliği düşünüyorum. Tercih zamanı geldiğinde bu konudan da faydalanabilirim.
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: LordHuGo

YKS'ye mi hazırlanıyorsunuz? Ben YKS'ye hazırlanıyorum. Bilgisayar Mühendisliği düşünüyorum. Tercih zamanı geldiğinde bu konudan da faydalanabilirim.
    Tercih dönemine kadar uplucam hocam favorilerinize alın faydalı yorumlar gelebilir ben 2 hafta ayda 1 vs uplucam başarılar size de ülkemize faydalı birer mühendis olalım okul önemli değil fazla parada da gözüm yok tabi işsiz kalmayalım o ayrı :)
  • Er
    0 Mesaj

İnşallah hocam ikimize de başarılar. Okulun neden önemli olmadığını düşünüyorsunuz? Yurt dışı düşünürseniz okul sayesinde işiniz daha kolay olmaz mı? Yahut sizin düşünceleriniz nedir?
    |
    |
    Huawei16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: LordHuGo

İnşallah hocam ikimize de başarılar. Okulun neden önemli olmadığını düşünüyorsunuz? Yurt dışı düşünürseniz okul sayesinde işiniz daha kolay olmaz mı? Yahut sizin düşünceleriniz nedir?
    Tam ifade edemedim galiba hocam okul tabi önemli şunu vurgulamak istedim verilen eğitim kaliteli olsun okulun ismi önemli degil yani Gebze Teknik mesela belki isim ve sıralama olarak biraz arka planda ama araştırdıgım kadarıyla akademik kadrosu iyi , eğitimi kaliteli bir yer ek olarak mesela Sakarya ve Fırat üniversitesi gibi yerleri çok tavsiye edildigini görmüyorum ama akademik kadrosu olarak oraları da iyi oradan mezun öğrencilerin yorumlarını okudugum kadarıyla memnun olduklarını söylüyorlar . Yurt dışı hakkında şuan fikrim yok sınavdan sonra daha detaylı araştırmayı planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huawei16 -- 20 Şubat 2020; 1:34:2 >

• Çavuş
    96 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Huawei16

Tam ifade edemedim galiba hocam okul tabi önemli şunu vurgulamak istedim verilen eğitim kaliteli olsun okulun ismi önemli degil yani Gebze Teknik mesela belki isim ve sıralama olarak biraz arka planda ama araştırdıgım kadarıyla akademik kadrosu iyi , eğitimi kaliteli bir yer ek olarak mesela Sakarya ve Fırat üniversitesi gibi yerleri çok tavsiye edildigini görmüyorum ama akademik kadrosu olarak oraları da iyi oradan mezun öğrencilerin yorumlarını okudugum kadarıyla memnun olduklarını söylüyorlar . Yurt dışı hakkında şuan fikrim yok sınavdan sonra daha detaylı araştırmayı planlıyorum.

Alıntıları Göster

Hangi üniversiteye girdiniz hocam?

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,250
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.