Şimdi Ara

Bilgisayar Mühendisliği okuyorum bıktım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
1.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sikinti yok. Olur oyle ara ara Pes etme, odevleri falan yapmak icin yapmaktan cok ogrenerek yapmaya calis. Zamanla daha cok keyif alirsin.
  • hazırlığım ben de, bir an önce geçmek istiyom 1e :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki de meslek lisesine gittiğim için isyan etmemeliyim.Çünkü üniversitede bilgisayarla ilgili bölüm seçip hayatımı karartırdım.Lisedeki programlama yetti bana.Tam bir programlama özürlüsüyüm.Bu işi yapmam,yapabilmem imkansız.Bilgisayarın başında kod yazarken resmen canımdan can gidiyor.Gözlerim kuruyor,ağrıyor.Sırtım belim mahvoluyor.Bana göre kesinlikle yapılacak iş değil.Ama seven insan için çok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lise 3 webtasarım ve programlama öğrencisiyim haftalık ödevlerden kamburum çıktı ama alanımı seviyorum ya peki bu gayset sonucunda mezun olunca iş bulabilecekmiyiz kafama takılan soru orada
  • Keşke bize ödev olarak öyle projeler verilse... Hiç verilmemesinden kat kat iyi.
  • 1. Sınıfım burada da aynı. Python çok zevkli ve programlarken ve programlama evresinden önce algoritmayı tasarlarken müthiş zevk alıyorum ama fizik matematik sınavları beni rahatsız ediyor nedense. ivt mean value greatest integer falan hep bu sene öğrendim ve yarın vize var sevmediğim için çalışmadım muhtemelen de kötü geçecek o yüzden finale kadar matematik çalışmak zorunda kalacağım bunun yanında programlama vizesi fizik vizesi var her hafta 1 adet quiz 2 haftada bir assignment var sevmeme rağmen ciğerim söküldü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERT* kullanıcısına yanıt
    hocam pm attım bakarmısınız
  • realexile R kullanıcısına yanıt
    aynı okuldayız
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.