Şimdi Ara

Bilgisayar Mühendisliği için İyte Vs Gtü Vs Marmara Vs ankara Vs Taü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
4.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar BM yazacak ve sıralaması 20 30 K bandında olan herkesin aklındaki soruyu soruyorum lütfen objektif yorumlayabilir miyiz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Vioman kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Sizin siz üniversite adayımısınız üniversite öğrencisimisiniz yoksa sektörde misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altiyedisekiz -- 11 Temmuz 2019; 22:53:47 >
  • İYTE - Marmara ikilisinden birini tercih ederim.

İYTE'yi İzmir de olmsından sosyal yaşamdan dolayı tercih ederdim.

Marmara yı İstanbul'da network açısından yazardım.
  • Hocam iyte izmire bayağı uzak yalnız

• altiyedisekiz A kullanıcısına yanıt
    evet hocam biliyorum ama yine de İzmir'de bulunuyor sonuçta ve boş zamanlarda merkeze inilir diye düşünüyorum.
  • Gtü den istanbula gitmek daha kolay yani öyle söyliyim

Gtu nin icinde marmaray duragi var bindiginiz gibi rahatca istanbulun her yerine ulasim saglayabiliyorsunuz, bu sayede istanbuldaki etkinliklerin/konferanslarin coguna rahatca gidebildim, egitim olarakta iyi ama sosyal acidan okuldan bir sey beklenemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jackk001 kullanıcısına yanıt
    Gtü bilgisayar da mı okuyorsunuz?

Orayı tercih edin o halde hocam :) Ortalama 1.5saat diye biliyorum merkeze haftasonları gidilir diye düşünüyorum. Ama siz kararınızı vermişsiniz sanırım

Evet, 2.sinifa gectim.

• Karar verme değil de Marmara veya gtü düşünüyorum ama diğerleri de çok uzak değil

• jackk001 kullanıcısına yanıt
    Hocam yani memnu musunuz genel olarak? Bi de çok fazla çalıştırıyormuş okul öyle diyorlar ne kadar doğru? Son olarak gtü den hakkıyla mezun olan biri il konusunda sıkıntı yaşar mı? Şimdiden teşekkürler.

Okulda çok sosyal bir ortam yok biz kendimiz bir şeyler yapmaya çalışıyoruz istanbul taraflarına felan gidip tek sıkıntı çektiğim konu bu oldu 2 yılda(hazılık-1.sınıf).

Çok fazla çalışmak kişiden kişiye değişiyor, eğer düzenli çalışıyor ve bu işe yatkınsan kendine yeterince zaman ayırabilirsin.Bu yıl ben haftanın 3günü fitness 2 günü yüzmeye gittim, dersimede çalıştım ve iyi bir ortalamada yaptığımı düşünüyorum.Ama kyk da oda arkadaşım vardı 3.sınıf dı o gerçekten hergün ödevlerle boğuşuyordu baya sağlam çalışıyordu, ortalamasıda epey yüksekti, oda kendine zaman ayırıp spora felan gidebiliyordu.Yani kısaca senin zamanını planlamana bağlı.

Okulun çevresinde bir sürü imkan var teknoparklar, şirketler, bilişim vadisi vs.Eğer okulun verdiği eğitimi düzgün bir şekilde üstüne katıpta öğrenirsen 3.sınıftan itibaren çalışmaya başlayabilirsin, şuan okulda 3.sınıfta çalışmaya başlayan çok fazla kişi var.

• iyte tek atar. marmara çöpünü listeye koymaya bile gerek yok. (bunu üstüne kesin marmara gelecek tercihlerimde :dD Not:totem değildir)
  • Marmara

• GTÜnü çok övüyorlar hocam

• Marmara ya da iyte. Ben olsam iyte yazardım ama senin önceliklerine bağlı tabii.
  • Yurtdisi istiyorsan;
    iyte > marmara > gtü

istemiyorsan;
    marmara > iyte = gtü

• Sheldon Lee Cooper kullanıcısına yanıt
    Ekşide Marmarada hocaların ingilizcesinin iyi olmadığı bahsedilmiş. Soruları falan türkçe alıyorlarmış. O konuda kafam biraz karışık ingilizce önemli çünkü.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.