Şimdi Ara

Bilgisayar mühendisliği güncel okul durumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
2.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kardeşim bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyor. Ben de bilgisayar mühendisiyim ama mezun olalı uzun zaman olduğundan okulların güncel durumları hakkında bilgim yok açıkçası. Bilgisayar mühendisliği için Eğitimi iyi veya kötü olarak bildiğiniz okullar var mı? Sıralaması 43binde olduğu için iyi okulları rahat rahat yazamıyoruz.

P.S. Bilgisayar müh. okuyan arkadaşların bonus olarak hayatıyla ilgili sorularını yanıtlayabilirim

• benden çok daha iyi durumda olan arkadaşlarım da var, hatta içlerinden biri 7 senede mezun olmuştu sürekli yazılımla uğraştığından dolayı, şu an Stanford üniversitesinde yazılımcı olarak çalışıyor. Yine avrupada, ingilterede olan da birçok arkadaşım var. Dünyada bu alanda çok büyük talep var, siz kendinizi doğru yetiştirirseniz her türlü iş bulursunuz
  • Hocam siz nereden mezunsunuz ve nerede çalışıyorsunuz
  • sakarya 2010 mezunuyum - katarda cybersecurity üzerine çalışıyorum. Burada okul ismine bakıp da ahkam kesenleri gülerek takip ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schumacher__ -- 28 Temmuz 2019; 22:16:9 >
  • Uppp aybü yazıcam ben 43kyım ya da mezuns kalcam son sabaha bıraktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • schumacher__ S kullanıcısına yanıt
    "Burada okul ismine bakıp da ahkam kesenleri gülerek takip ediyorum"

hocam gönlümü rahatlatmak için soruyorum; sizin kadar yukarıda olmasa da sizin gibi olanların %si kaç?

bir de ünide iyi pozisyona gelmek için ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanyaziyor

"Burada okul ismine bakıp da ahkam kesenleri gülerek takip ediyorum"

hocam gönlümü rahatlatmak için soruyorum; sizin kadar yukarıda olmasa da sizin gibi olanların %si kaç?

bir de ünide iyi pozisyona gelmek için ne önerirsiniz?
    benden çok daha iyi durumda olan arkadaşlarım da var, hatta içlerinden biri 7 senede mezun olmuştu sürekli yazılımla uğraştığından dolayı, şu an Stanford üniversitesinde yazılımcı olarak çalışıyor. Yine avrupada, ingilterede olan da birçok arkadaşım var. Dünyada bu alanda çok büyük talep var, siz kendinizi doğru yetiştirirseniz her türlü iş bulursunuz
    işte bu, ellerinize sağlık hocam
    Adamsınız hocam 🙅‍♂️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.