Şimdi Ara

Bilgisayar Mühendisliği düşünüyorum 106k dayım kafam çok karışık bir el atın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa hocam ben sayısal 106k yaptım bilgisayar mühendisliği istiyorum ama pek iç açıcı okullar yok bu senede çok çalıştım 1 sene daha kaldırabilir miyim bilmiyorum tabi şimdi madem bu yıl çok çalıştın 106k ne diyen olacak 11.sınıfta okul değiştirdim yani 10.sınıf sonunda okul deneme yapmıştı 160 soruda 10 net yaptım diye almamışlardı yani oradan en fazla bura oldu 1 sene daha çalışırsam yarıda dayanamazsam daha geri atarsam diye korkuyorum acaba Konya Selçuk yazsam mı acaba diye düşünüyorum geçen sene 89k ile kapatmış bu sene gelir mi birde okuyan var mı acaba nasıl girince kendimi geliştirebilir miyim bilgisayar mühendisliği çocukluk hayalim yani bir yandan insanda bitiyor gibi çünkü bir arkadaşımın tanıdığı var çocuk lise mezunu ama çoğu mühendisten çok şey biliyor yani ne yapmalıyım bilmiyorum kafamın karışık olduğu yazıdan da belli olmuştur saçma sapan karışık bir şey oldu :D lütfen yardım edin sizce yazmalı mıyım okunur mu?
    Bir yandan da insanlar oralar okunur mu saçmalama çöp vs diyenler ne yapıyor acaba diyenleri merak ediyorum 9. 10. sınıflar mı acaba yoksa gerçekten iyi bir yerlerden mi mezunlar yoksa okuyorlar mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.