Şimdi Ara

Bilgisayar Müh. Yükselmeye Devam Eder Mi? [Anket]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Bilgisayar Müh. Yükselmeye Devam Eder Mi? [Anket]

(En Son Oy Tarihi: 4.8.2020)
Giriş
  • Taban sıralamalardaki yükseliş trendinin bu sene de devam edeceğini düşünüyorum. En az 3 bin yükseliş bekliyorum ilk 40 bindeki tümünde.

• Ulkede o kadar mantiksiz seyler oluyor ki yurt disina kacmanin en kolay yolu bu gibi gozukuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bölümde bunun küçük bir anketini yapmıştım. 70 kişilik kontenjanda girenlerin çoğuyla tanıştık ve yaklaşık 55-60 tanesi Türkiyeyi terk etmek için en kolay yolun bu olduğunu, İngilizce bölümü de bı yüzden tercih ettiklerini söyledi. İngilizce Bilgisayar mühendislikleri yükselmeye devam eder. Türkçe yerine İngilizce tercih edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %100 yükselecek
  • Özel okul kontenjanları arttırıldı diye biliyorum eğer böyleyse geçen seneden az yükselir bence.

• Top class unilerden itu harici daha fazla yukselebilecegini düşünmüyorum. Bir de bilkentin ee cs sıralamaları yer değiştirebilir ama çok küçük bir ihtimal o.
    Diğer üniversiteler ise uçuşa devam sonuçta gelecek yazılımda çocuğum pillisayah oku evladım

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Hocam siz nereyi düşünüyorsunuz

• Umidi el kerimi cabbar U kullanıcısına yanıt
    Boun ie boun cs veya bilkent ee yazacağım her saat fikrim değişiyor. Gönlüm boun ie den yana ama en olası olan bilkent ee gibi duruyor.

• 2017 de daha lise 1'de kafama koydum "ileride tüm meslekler yıkılsa bu meslek hiçbir zaman ölmez ve asıl gelecek bu meslekte...Şimdi az kişi farketse(ergen aklı tabi-o zamanlar bunu gören çok kişi de yoktu)ben de 3-4 yıl sonra üniye bunu yazsam ülkenin tüm saçmalıklarından ve kanser insanından kurtulurum bea" diye haliyle tüm insanlar geleceğin bunda olduğunu (Maalesef 😂) 1-2 yıla fark etti ve puanlar tavan yaptı doğal olarak.Bu iş tamamen sanal aleme bağlı olduğu için reel hayatın ayrımcılıklarından ve coğrafya,ailenin maddi durumu gibi doğuştan,şansa dayalı normlardan tamamen soyut.Üstelik reel hayatı da yönetebiliyor,kendi kaderinizi belirleyebiliyorsunuz daha ne olsun?Tamamen insanın niteliğine ve kapasitesine bağlı %100 ideal.Tam düşünebilen Türk gencinin istediği gibi bir ortam sunuyor bu meslek.O yüzden patlama yapar benden söylemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Superational273 -- 2 Temmuz 2020; 15:5:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.