Şimdi Ara

Bilgisayar müh. öğrencisine laptop tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba, bilgisayar müh. öğrencisi olarak ihtiyaçlarımı karşılayacak (bütçe dostu:) ) sağlam sorunsuz bir laptop tavsiyesi istiyorum, şimdiden teşekkür ederim herkese..

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo01470 -- 11 Şubat 2014; 21:20:08 >

• not: nadiren oyun oynarım
  • Eğer yeni basladiysan fazla bütçe ayirma. Tavsiyem sana 2. El bir kasa al bozuldukca yaparsin böylelikle ogrenirsin. Yok laptop alacam dersen butcene gore arastirip al zira kullanacagin bütün programları hepsi piyasadaki tüm laptoplar calistirir. Ben okula ilk basladigimda celeron 1.8 ghz 256 MB RAM 30 GB kasa aldim onunla donanim öğrendim yoksa okulda ogretmiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilyasozde İ kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle tavsiyeniz için çok teşekkür ederim

Aslında evde bir tane var babamla ortak kullandığımız ancak artık ortak kullanmak problem olmaya başladı.

Donanım konusunda iyi sayılırım fakat şu ara yazılımla ilgilenmem gerekiyor ve zaman kıymetli o yüzden başımı ağrıtmayacak sorunsuz sıfır laptop alacağım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

Öncelikle herkese merhaba, bilgisayar müh. öğrencisi olarak ihtiyaçlarımı karşılayacak (bütçe dostu:) ) sağlam sorunsuz bir laptop tavsiyesi istiyorum, şimdiden teşekkür ederim herkese..

Saygılar..

Asus tavsiye ederim. Teknik özellikleri göz önüne alındığında fiyat uygun sırt çantası da hediyeli

http://www.notebookadresi.com/asus_x550vc-xo095h_laptop?keyword=xo095

• Hocam tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ikinizde aynı ürünü tavsiye etmişsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.