Şimdi Ara

Bilgisayar müh için okunabilecek açıktan bölüm ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene çukurova üni bilgisayar mühendisliği kazandım.Hazırlıkla başlayacağım. Bölümümün yanında açıktan da bir bölüm okumak istiyorum fakat ne okuyacağım konusunda kararsız kaldım. Yönetim bilişimleri sistemleri gözüme çarptı . İleride bana faydası olucak bir bölüm olması gerek . Bilginizi,düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim .

• Ybs ile çok ortak dersin var. Başka bölüm bakmani öneririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önerim mezun olduktan sonra ilk dönemde ne okumak istiyorsan başvurmak olur, hem de ikinci üniversite programına başvurursun. Hem az da olsa derslere odaklanmanı zorlaştırmaz, hem de öğrencilere özel haklardan yararlanırsın.

Ayrıca böyle yaptığında bazı aldığın dersleri tekrar almak zorunda da kalmazsın.

Mezuniyet sonrası seçebileceğin bölümlerden bir tanesi:
    https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/turkiye-programlari/acikogretim-fakultesi-onlisans-programlari-2-yillik/web-tasarimi-ve-kodlama

Zaten şu an ne istediğini bilmen mümkün değil, daha bölüme bile başlamadın, biraz deneyim kazan, fikirlerin isteklerin olgunlaşsın, sonra seçimini yap .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 30 Eylül 2020; 11:36:9 >
  • bölüm seçmene gerek yok işine geleni seç hiçbiri ne eğitim ne de saydırma konusunda işe yaramaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.