Şimdi Ara

Bilgisayar Mönitörünü TV ye dönüştürme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski bir bilgisayar monitörüm var özellikleri aşağıda
    Bilgisayar Mönitörünü TV ye dönüştürme

vga girişi gerekirse hdmı çevirici kablo alabiliriz
    anten var çatıda :D antendeki kabloyu tv box a ordanda mönitöre bağlamak istiyorum

ama tv box hangi özelliklere sahip olmalı onu bilmiyorum uyumsuzluk sorunu çıkmasını istiyorum :D

• VGA-HDMI dönüştürücüler var ama ne kadar verimli olur bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamda vga lı tvboxlarda var ama sıkıntım monitöre uyumlu çanak anten ile kullanılacak TV boş bulamadım buldum uyumlulukdan emin olamadım

• Hali hazırda ülkemizde analog karasal yayınlar var. Yani alacağınız tv kartı analog harici kutu olmalıdır.

Forumda ikinci el satanlardan alsanız olur. Çünkü istifade süresi kısa olacak. Önümüzdeki yıl dijital karasal yayınların başlaması mümkün.

Sonraki mesajnızda ise, çanak antenden bahsetmişsiniz.

Eğer çanak anten ile kullanacaksanız, monitöre direkt bağlamak için mini uydu cihazı almak yeterli olur. Monitördeki girişe uygun kablo edinmek yeterli olur. Uydu cihazından çıkış hdmi, monitördeki giriş ise, hangi giriş portu varsa... Forumda konusu da vardı. Cepten yazdığım için link ekleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 18 Aralık 2017; 12:41:13 >
  • uydu receiver'ı alacaksanız harici ses çıkışı olmasına dikkat edin hoplarlöleri takabilmek için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.