Şimdi Ara

Bilgisayar Masası Yükseklik Değiştirme Düzeneği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
1
Favori
119
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bilgisayar Masası Yükseklik Değiştirme Düzeneği
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1205 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar, masaüstü pc kullanıyorum ve kendime yeni bir masa yaptırmak istiyorum.Biraz fonksiyonlu olsun diye düşünüyorum.Masanın genel şekli vs tamamda acaba buna istediğimizde yerden yüksekliğini artıracak,istendiğinde kısaltılacak bir dişli mekanizma ekleyebilir miyiz? yada böyle bir şey biliyor musunuz,harici satılıyor mu alıp masaya monta etsem?

|
    |
    -Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın. //-Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer. İçsen de tükenir içmesen de. Bu yüzden, hayattan tat almaya bak. Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da.
  • Yüzbaşı
    544 Mesaj
    laptop ise sogutucu al altina yukseklik ayari olanlardan bende alicam kambur oldum
    edit masaustu demissin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Haneke -- 21 Temmuz 2015; 20:03:05 >

Evet desktop pc koyduğumuz orta boyutlardaki masanın yüksekliğini ayarlayabilceğimiz bir mekanizma bakıyorum.Hani led tv kullananlar bilir tv duvara monta ederken bir aparat var dişlilerden oluşuyor siz tv bu aparat ile yukarıda ya da aşağıdan asıyorsunuz bunun gibi dişli mekanizma bakıyorum
    |
    |
    Michael Haneke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    -Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın. //-Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer. İçsen de tükenir içmesen de. Bu yüzden, hayattan tat almaya bak. Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da.
  • Yüzbaşı
    544 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: --STALKER--

Evet desktop pc koyduğumuz orta boyutlardaki masanın yüksekliğini ayarlayabilceğimiz bir mekanizma bakıyorum.Hani led tv kullananlar bilir tv duvara monta ederken bir aparat var dişlilerden oluşuyor siz tv bu aparat ile yukarıda ya da aşağıdan asıyorsunuz bunun gibi dişli mekanizma bakıyorum

anladım umarım bulursunuz
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
SEO
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.