Şimdi Ara

Bilgisayar kasma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kısa süre önce PC topladım, her şey normalken bir anda kasmaya başladı, oyunlarda FPS'im 50-60'a kadar düştü. Bilgisayar boştayken uygulamaların açılma süresi uzadı, LoL Client'i bile kasmaya başladı.

Sistem:

Anakart: ASUS Prime H410M-K

İşlemci: Intel 10. Nesil 10100F

Ekran Kartı: MSI 1660 Super

SSD: Crucial BX500 480GB

RAM: Crucial Ballistix Sport 16GB

Ek: https://prnt.sc/wmpcmw

SSD'de bir sorun gözükmüyor, bazı yerlerde SSD'de bir sorun olabileceğini okudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehowN -- 13 Ocak 2021; 18:52:58 >

• İlk akla gelen antivirüs yükleme ve kaldırmalarıdır. Ayrıca yazılım çakışmaları.

Sistemin logları üzerinden değerlendirme yapmak en doğrusudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Malware Removal

İlk akla gelen antivirüs yükleme ve kaldırmalarıdır. Ayrıca yazılım çakışmaları.

Sistemin logları üzerinden değerlendirme yapmak en doğrusudur.

Kaspersky var, kapattığımda bir değişiklik olmuyor, Windows'un Antivirüsünü kullanmıyorum.

• Valla arkadaşım ortada bir hasta var. Hastanın da tahlillerine ve bazı görüntülerine bakmadan teşhis koymak zor. Tahlil ve görüntülerin karşılığı günümüzde bilgisayarlarda birtakım loglardır. Ben loglar olmadan başka bir şey söyleyemiyorum. Gönderirseniz zaman ayırır bakarım. Bir ilerleme kaydederiz veya edemeyiz o ayrı.

• Malware Removal kullanıcısına yanıt

Loglara nasıl bakacağımı bilmiyorum, yardım edersen bakabilirim, yukarıda HD Tune ve CrystalDiskMark'ı attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ehowN

Loglara nasıl bakacağımı bilmiyorum, yardım edersen bakabilirim, yukarıda HD Tune ve CrystalDiskMark'ı attım.

Bak imzamdaki konuda SİSTEM KONTROLU yazıyor. O konuda farbar yazılımınının loglarından bahsediyorum.

Sizin ilk mesajınıza eklediğiniz bilgiler problemin esasına yönelik değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ehowN

HDTune görüntüsü birşey ifade etmiyor.

İmzamdaki konuya Farbar Logları göndermelisiniz. Konunun ilk mesajını iyi okuyun. Farbar loglarını yaşadığınız sorunları belirten bir mesaj ile konuya gönderin.

VİRÜS TEMİZLEME ve SİSTEM KONTROLU

https://forum.donanimhaber.com/sistem-kontrolu-ve-virus-temizleme--135009649

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.