Şimdi Ara

Bilgisayar kasalarında ahşap dönemi: İşte o modeller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 25
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 46 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 17279
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kraix (1 mesaj) fx57 (1 mesaj) Ryzen1200 (1 mesaj) Umutcan (1 mesaj) cem650 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (3 mesaj) (8 mesaj) (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Bilgisayar kasalarında ahşap dönemi: İşte o modeller
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    29178 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

In Win yeni nesil bilgisayar kasalarını tanıttı. Bu modeller arasında özellikle iki tanesi dikkat çekici çünkü diğerlerinden farklı olarak ahşap detaylarla dikkat çekici bir görünüm sergiliyorlar. 

|
    |
  • Yarbay
    2022 Mesaj
    Kimin aklına gelir diyordum. Ahşap nerede olursa olsun çok şık oluyor arkadaş..
    |
    |
  • Yarbay
    2155 Mesaj
    Şu video player otomatik oynatmasin yükleme yapmasın mobil internetle girenlere büyük sıkıntı
    |
    |
  • Yarbay
    3950 Mesaj
    Üzerine dantel koymayla sonuçlanır...
    Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
    UPS: Powersonic 1000VA |
  • Binbaşı
    1220 Mesaj
    Kasa içi sıcaklığa olumsuz etkisi yoksa ahşap kasa olayı çok hoş olmuş gerçekten
    |
    |
    |
    |

Dipnot: Çin'den toplu satın alıp üzerine marka basan firmalardan bahsetmiyorum.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Babaanne spec

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    9642 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    SEO19

retro tarzı !
    birde üzerine analog su ısısı göstergesi olsaymış steam tarzı bir iş çıkacakmış !
    |
    |
  • Yarbay
    6149 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Konuyla pek alakası yok ama hiç yerli üretim kasa yapan yok mu acaba? Yani sonuçta sabit standartları olan basit şeyler bunlar. Yapabilecek bir sürü insan vardır. Kimse mi yapmıyor ülkede?

Marka basan firmalardan DARK var.

Yerli üretim teknoloji için mümkün değil, çünkü marka değilsin ve Çin'den gelen ucuz ama büyük markaların ürettiği teknojiler ile rekabet etmek mümkün değil. O yüzden en iyi mantık: Başkasına ucuza ürettir, sonra kendi markanı bas. Kaliteli marka ol ve üreten firma 10 kat daha fazla para kazan. Şuan ki mantık üretmek değil, pazarlamaktır.
    |
    |
    MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, AMD Ryzen 3700x, G.SKILL Trident Z Neo 64GB (4 x 16GB)DDR4 3600, iChiLL GeForce GTX 1080 Ti X3 Ultra, Corsair HX1200, Corsair Air 540,ST8000DM004 Seagate 8TB 5400RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,KXG50ZNV256G NVMe TOSHIBA 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB,2x ST1000DM003 1 TB 7200 RPM, SteelSeries RIVAL 100, Logitech G230, Samsung 28 UE590D, AOC Q3279VWF, Roccat ISKU Keyboard--Bilgisayar 2--
    Asrock X570 Taichi, AMD Ryzen 3700x, Corsair Vengeance LPX 64 GB 3600 MHZ RAM, MSI GeForce GTX1080 ARMOR 8GB OC, EVGA SuperNOVA 1300 G2 80 GOLD, Corsair Graphite 780T,ST8000DM005 Seagate 8TB 7200RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,ADATA SX6000PNP 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB, Logitech G700s, Logitech G230, MSI Optix AG32C, Logitech G910 Orion Spectrum
  • Er
    1 Mesaj
    Türk insanı zekidir en güzel PC kasası yapar mermerden bile yapar
  • Binbaşı
    1495 Mesaj
    çok şık olmuş
    |
    |
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    quote:

Konuyla pek alakası yok ama hiç yerli üretim kasa yapan yok mu acaba? Yani sonuçta sabit standartları olan basit şeyler bunlar. Yapabilecek bir sürü insan vardır. Kimse mi yapmıyor ülkede?

Üretmek sorun değil. O basit.

Önemli olan rekabet edebilmek.

Pazar olmadan kazanamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

-Milli Kayınço-
  • Yarbay
    6512 Mesaj
    ısınacak ve yanma kolay olacak.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj
    quote:

quote:

Üretmek sorun değil. O basit.
    Önemli olan rekabet edebilmek.
    Pazar olmadan kazanamazsın.

Standart üretimle tabi ki rekabet edemez ama tasarım da yok ki? Çin bile hangi kasalardan hangi kasalara geldi. Biz de hala standart kasaya, bir iki tane ışıklı fan...
    |
    |
  • Teğmen
    239 Mesaj
    Gereksiz. Sonuçta iskeleti yine madeni malzemeden imal edilmiş.
    |
    |
  • Yarbay
    10175 Mesaj
    Büyük olan kasa gayet şık duruyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: naemekli

Türk insanı zekidir en güzel PC kasası yapar mermerden bile yapar

https://forum.donanimhaber.com/asus-tytan--88491989#88491989

farz-ı misal nacizhane
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.