Şimdi Ara

Bilgisayar'ı Toz'a Kaarşı Koruma!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
74
Cevap
0
Favori
12.777
Tıklama
Giriş
    2 Mesaj
    tozdan korunmanin tek yolu bence haftada bir kere kasayi temizlemek en azindan sac kurutma makinesiyle birde aslinda is yaptiginiz zaman ustunu ortmeyide ihmal etmeyin bakin bakalim o zaman tozdan eser varmi yokmu
    |
    |
    Feel gibi tenekeyi biraz süsleyerek veledlere iyi pazarladılar.
    |
    |
    bencede haftada 1 temizlemek
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Nedense herkez bu tozlara elektronik cihazların düşmanıymış gibi bakıyor.Arkadaşlar tozlar Elektronik cihazlara zarar vermiyor iyi geliyor rutubeti nem i alıyorlar tamam hadi çok fazlası güzel görünmüyor ama birazcık toz olmasıda iyidir .
    |
    |
    Kendi küllerimiz üzerinden yeniden doğabilmek için kendimizi yakmadıkça,her birimiz birer simurg olmayı göze almadıkça,bataklığımızda,tüneklerimizde ve kafeslerimizde yaşamaktan kurtulamayacağız..

Rize
  • Yüzbaşı
    306 Mesaj
    4 Yıldan Beri Temizlemiyorum Bi Ara Acık Bıraktım Bi Kapagı Icınde Suan Orumcek Aglari Toz ve Fanlarda Toz Var Kurtulmak Istıyorum Bende Elektrik Supurgesi Var Ama Adam Gibi Cekmiyor Baska Bi Yontem Lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxTuNixX -- 10 Temmuz 2007; 2:00:19 >
    |
    |

>>>iPhone 6s & 6s Plus Kullananlar Kulübü<<<

İşlemci : Amd Fx8320 3.5 Ghz Anakart : Gigabyte GA990xa ds3 Ram : Gskill 8 Gb 1600 Mhz Ekran Kartı : Sappire R9 280 3 Gb 384 Bit Kasa : Zalman Z3 Plus Zalman 700W +80 İşlemci Soğutucu : Zalman CNPS10X OPTİMA Harddisk : Corsair 120 Gb SSD,Western D Caviar Blue
  • Yüzbaşı
    867 Mesaj
    toz korunmak için uğraşmıyayım diyorsanız. O zaman benim gibi Thermaltake V elemet kasa ve ya benzeri bir kasa alacaksınız. Fanların bir kısmı çekecek bir kısmı da püskürtecek. Nisan ayından beri bende aynı kasa var. Bakıyorum ayda 1 zerre toz yok. Hava sirkülasyonu çok yüksek olunca toz tutmuyor arkadaşlar. Her zaman ilk günki gibi temiz. Birde kasanızı yerden yüksek bir yere koyarsanız o zaman halı,kilim,kapı altları vb. yerlerede uzak olduğu için asla toz çekmez.
    |
    |
    SİSTEM: WİNDOWS 10 PRO ORJ./ İ7 8700 K/ ASUS ROG STRİX GTX 2080 Tİ / ASUS PRİME Z370-A/ 32 GB DDR4 4.000 MHZ RAM/ 2 ADET SAMSUNG 850 EVO TOPLAM 1 TB/ 1 ADET 500 GB SAMSUNG M2 SSD/ CORSAİR H100İ V2/ COOLER MASTER H500P / NZXT HUE / ASUS PCE AC68/ CREATİVE 7.1 SES KARTI/ LOGİTECH G810/ G633/ G602/ G840 XL/ Z906/ PS4 PRO
  • Yüzbaşı
    977 Mesaj
    @afsinedremitli hocam konuyu neden hortlatıyorsunuz ? Konu 2005de açılmış son mesaj 2007 de yazılmış.. Dikkat edelim.. Lütfen...
    |
    |

|| Samsung NP550P7C-T01TR = Intel Core i7 3610QM - NVIDIA GeForce GT 630M - 8GB 1600MHz (4 GB x2) ||

|| Lenovo Ideapad Y500 = Intel Core i7 3630QM - NVIDIA GeForce GT 650M - 8GB 1600MHz ||

600 Sene Padişahın Kuluydunuz.300 senede halifeye kul oldunuz.Cumhuriyet sayesinde Allah'a kul olmayı öğrendiğiniz için mi ATATÜRK'e düşmansınız?
  • Yarbay
    2799 Mesaj
    bunun kesin çözümü pasif soğutmalı bir sistem
    |
    |
    beyler diyeyım bu elektirtik süpürgesi zararlı ufletecen bi pc ci abim dediydi.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: gudikcik

benim gibi kasanın her yerini sökün açık dursun. toz bir yerden girsin öbür yerden çıksın. hiç toz olmuyor halikaten .

hahaha sesli güldüm :D
    |
    |
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
haberler
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.