Şimdi Ara

bilgisayar fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    elimde 3 senedir kullandığım bir bilgisayar VAR
    onu satıp yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum.
    size bu bilgisayara ne kadar fiyat biçebilirim diye soruyorum
    özellikleri bunlar

ANAKART
    ECS G31T-M7 (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)

İŞLEMCİ

DUALCORE INTEL PENTİUM E5200 2500 MHZ 2.5 GHZ

EKRAN KARTI

NVIDIA GEFORCE 9400GT 512 MB

RAM

DDR2 800 MHZ 2 GB

İÇİNDE DVD MEDYA SÜRÜCÜ DE VAR

KLAVYE VE MOUSE'I YENİLEDİM.

YENİ BİR İNTERNET PORTU DAHA EKLEDİM
    YANINDA İSTENİRSE HOPORLÖR DE VAR
    KASA İLE BİRLİKTE SATICAM
    HARDDİSKİ SATMIYCAM
    NE DERSİNİZ

• Hddyi de satın hocam. Yeni sistem toplayacağınız için sata3 alırsınız. Fiyat konusunda bir şey diyemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PostMortem

Hddyi de satın hocam. Yeni sistem toplayacağınız için sata3 alırsınız. Fiyat konusunda bir şey diyemeyeceğim.

gerekirse harddiskide satıp ssd alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacıkerim

quote:

Hddyi de satın hocam. Yeni sistem toplayacağınız için sata3 alırsınız. Fiyat konusunda bir şey diyemeyeceğim.

Orası size kalmış hocam. Konuda hdd satmayı düşünmediğinizi söylemişsiniz fakat satmanız daha doğru olur çünkü daha yeni sata kullanırsınız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hacıkerim

quote:

Orası size kalmış hocam. Konuda hdd satmayı düşünmediğinizi söylemişsiniz fakat satmanız daha doğru olur çünkü daha yeni sata kullanırsınız.

HAKLISIN
    BİLGİSAYARIN FİYATIYLA İLGİLİ BİR ŞEY SÖYLE
  • hadi ama bir şeyler söyleyin
  • Kardeş en fazla edeceği 250 lira falan o da harddisk dahil.Ama ben olsam harddiskimi kendi güvenliğim için satmam.Alan kişi içerisinden silinenleri kurtarabilir ve özel dosyaların varsa eline geçmiş olur.
  • 250 benim sistemim bile onda en az 2kat iyi 200 tl ediyo ama bende 350 tl gibi bieşye satcam
  • Bende yeni sattım arkadaşın sistemi 250 gb hdd - athlon 6000+ dvd - psu - kasa - 175e mi ne vermiştim. Sizinkide 200 etse iyi, önemli olan ederi değil ,talipi olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre0808

Kardeş en fazla edeceği 250 lira falan o da harddisk dahil.Ama ben olsam harddiskimi kendi güvenliğim için satmam.Alan kişi içerisinden silinenleri kurtarabilir ve özel dosyaların varsa eline geçmiş olur.

YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: GusttavoLima

250 benim sistemim bile onda en az 2kat iyi 200 tl ediyo ama bende 350 tl gibi bieşye satcam

SANADA YORUM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Bende yeni sattım arkadaşın sistemi 250 gb hdd - athlon 6000+ dvd - psu - kasa - 175e mi ne vermiştim. Sizinkide 200 etse iyi, önemli olan ederi değil ,talipi olması.

VE SANADA TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: nvidi@geforce

merhaba arkadaşlar
    elimde 3 senedir kullandığım bir bilgisayar VAR
    onu satıp yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum.
    size bu bilgisayara ne kadar fiyat biçebilirim diye soruyorum
    özellikleri bunlar

ANAKART
    ECS G31T-M7 (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)

İŞLEMCİ

DUALCORE INTEL PENTİUM E5200 2500 MHZ 2.5 GHZ

EKRAN KARTI

NVIDIA GEFORCE 9400GT 512 MB

RAM

DDR2 800 MHZ 2 GB

İÇİNDE DVD MEDYA SÜRÜCÜ DE VAR

KLAVYE VE MOUSE'I YENİLEDİM.

YENİ BİR İNTERNET PORTU DAHA EKLEDİM
    YANINDA İSTENİRSE HOPORLÖR DE VAR
    KASA İLE BİRLİKTE SATICAM
    HARDDİSKİ SATMIYCAM
    NE DERSİNİZ

300 diyorum.

• quote:

Kardeş en fazla edeceği 250 lira falan o da harddisk dahil.Ama ben olsam harddiskimi kendi güvenliğim için satmam.Alan kişi içerisinden silinenleri kurtarabilir ve özel dosyaların varsa eline geçmiş olur.

Windows kurulumunda ya da Windows üzerinden biçimlendirirse, eski dosyalara erişmek mümkün. Ancak bazı biçimlendirme programlarını kullandığınızda, eski verilere ulaşmak çoook zor oluyor ve onun için profesyonel veri kurtarma servisleri gerekiyor.
    Söz konusu programın adını şuan hatırlamıyorum ama o programı kullanıp, eski bilgisayarlarını hard diskleri ile satan firmalar var. İsim vermeyim ama ilaç pazarında dünya genelinde söz sahibi birkaç firma, bir banka ve bir de otomotiv markası için yaptığım çevirilerde yazıyordu... Programın ismini hatırlarsam ya da bulabilirsem eklerim.

• 350 tl den yukarı çıkma
  • hepinize teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

quote:

Windows kurulumunda ya da Windows üzerinden biçimlendirirse, eski dosyalara erişmek mümkün. Ancak bazı biçimlendirme programlarını kullandığınızda, eski verilere ulaşmak çoook zor oluyor ve onun için profesyonel veri kurtarma servisleri gerekiyor.
    Söz konusu programın adını şuan hatırlamıyorum ama o programı kullanıp, eski bilgisayarlarını hard diskleri ile satan firmalar var. İsim vermeyim ama ilaç pazarında dünya genelinde söz sahibi birkaç firma, bir banka ve bir de otomotiv markası için yaptığım çevirilerde yazıyordu... Programın ismini hatırlarsam ya da bulabilirsem eklerim.

Dediğiniz olayı biliyorum bu işi yapan bir çok program var piyasada ancak yinede çok kolay şekilde geri getirilebiliyor datalar.Ancak 3-5 kere tam dolum(1 byte bile kalmadan) programla yapılırsa o zaman olabilirki bunu yapmakta çok zaman alır.Ben olsam o harddiske kutu alır harici kullanırım.Sürekli ihtiyaç oluyor,sonrasında o paraya yenisini alamaz nasıl olsa.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.