Şimdi Ara

Bilgisayar bios ekranından ileriye gitmiyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, MSI CR61 3M-009XTR A4-5000 1.5GHz 4GB 500GB arkadaşıma bu bilgisayardan aldım freedos olarak geldiği için usb ile işletim sistemi kurmak istedim. Windows 8.1 kurmaya çalışırken "kurulum dosyasında hata var" tarzında bir hata verdi.

Şu anda bios ta usb yi seçsemde cd yi seçsemde kurulum bölümüne gidemiyorum.

Örneğin; bios bölümünden usb yi ilk sıraya alıp yeniden başlatma yaptığımda bilgisayar yine bios ekranına dönüyor.

Not:

Farklı windows dosyaları indirmeme rağmen aynı sorun devam etti.
    Kurulum için farklı farklı usb leri ve cd leri denedim, başka bilgisayarlarda çalışıyor ama bu bilgisayarda çalışmıyor.
    Windows 7 yi de denedim, sorun çözülmedi.

Yardımlarınızı bekliyorum, bilgisayarı kısa süre içinde teslim edebilirsem iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icolie -- 19 Haziran 2014; 22:12:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: icolie

Arkadaşlar, MSI CR61 3M-009XTR A4-5000 1.5GHz 4GB 500GB arkadaşıma bu bilgisayardan aldım freedos olarak geldiği için usb ile işletim sistemi kurmak istedim. Windows 8.1 kurmaya çalışırken "kurulum dosyasında hata var" tarzında bir hata verdi.

Şu anda bios ta usb yi seçsemde cd yi seçsemde kurulum bölümüne gidemiyorum.

Örneğin; bios bölümünden usb yi ilk sıraya alıp yeniden başlatma yaptığımda bilgisayar yine bios ekranına dönüyor.

Not:

Farklı windows dosyaları indirmeme rağmen aynı sorun devam etti.
    Kurulum için farklı farklı usb leri ve cd leri denedim, başka bilgisayarlarda çalışıyor ama bu bilgisayarda çalışmıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum, bilgisayarı kısa süre içinde teslim edebilirsem iyi olur.

windows 7 deneyin.
  • oguz298 kullanıcısına yanıt
    Onu da denedim, kapanıp açıldığında sadece bios ekranını görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icolie

Onu da denedim, kapanıp açıldığında sadece bios ekranını görüyorum.

Usbyi tak. Hdd bolumunden flash diski sec. F10 ile kaydet yeniden baspat. Gorecektir. Win7 yuklemeni tavsiye ederim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.