Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.995
Cevap
141
Favori
1.124.253
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okadar da buraya yazdım , geri ödeme kampamyası hakkında da bir arkadaş haber vermemiş. Yararlanamadım oysaki 3 ünde ürünü teslim almıştım. Asus rog pugio 2 , 75 tl de geri ödemesi varmış. Neyse sağlık olsun.
  • Ürünleri zar zor 11- 13 gün arasında teslim alabildim bu son alışverişim oldu dahada hayatta almam 40 - 50 tl fazla veririm böyle can çekişmem en azından.

• Arkadaşlar 18 gün sonra sonunda bugün kargoya verilecek inşallah siparişlerim. Artık kargoyu bekleyecek halim kalmadı. Bugün gidip ups şubesinden almayı düşünüyorum ancak bir arkadaş bana covid nedeniyle ups şubeden kargo alımını kapattı dedi. Bu doğru mudur? Gidip alan oldu mu yakın zamanda?

• 43mustafa 4 kullanıcısına yanıt

Benim sipariş de bu şekle güncellenmiş. 17 günde bu noktaya geldik. Bakalım ne zaman kargolanıp teslim edilecek?

Bir de faturayı bekleyeceğiz daha ve önemli olan fatura sipariş tarihine mi yoksa gönderildiği tarihe mi kesilecek.

Bunu göreceğiz.

• atasNM A kullanıcısına yanıt

Sipariş tarihinde kesilmiyor. Sanırım kutulama aşamasındaki tarih ne ise o tarih atılıyor. Kargolanma tarihi de değil. O paketleme durumu ne zamansa o tarih yazılıyor anladığım kadarıyla. Geçmiş faturalara baktım sipariş tarihi ile alakası yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gün önce kargoya verildi diye mail geldi ama kargo takip no sorgulayınca hala teslim edilmek üzere bekletilmektedir yazıyor. Yani vermemişler aslında...

• İtopya'da indirimli denk gelince klavye mouse siparişi verdim. Kargoya verilmesini beklerken bir yandan da diğer alışveriş sitelerinde ürünlerin fiyatlarını takip ediyordum. Cuma indirimlerinde Klavyeyi 50 tl daha ucuza, mouseyide 20tl daha pahalıya aldım. Sonuç olarak zararım olmadı, kargoda hızlı sayılır itopyaya göre. Bu esnada itopya zaten kargoya vermediğinden siparişlerimi de iptal ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FiberOptikk

herkez gelir idaresi ve ticaret bakanlığı üzerinden şikayet etsin haksız kazanç var burda.para alınıp ürün belirtilen sürede teslim edilmiyor.

Iyi de vergi kaçırmıyor ki. Neyini sikayet edeceksiniz? Satıcının gonderim suresi en fazla 30gundur diye bir kanun var.

• Sonunda

Paketiniz teslim sürecinde.
    Öngörülen Teslimat Zamanı
    10.12.2020 (09:00-18:00)

Kargo firması kutuyu teslim almış. Paket yapıldı 3 gün sonra kargoya verildi. Yani bu tarihte teslim edilirse 21 günde siparişim gelmiş olacak. İtopya artık alışveriş yapmak istemediğim bir firma. Kesinlikle mağdur etti.

• Tahmin ettiğim gibi ürünümü şimdi teslim aldım. Ne olursa olsun insan mutlu oluyor bee 180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! 

Forumdaki arkadaşa ulaşayım bakalım ASUS geri ödemeye basvuru yapip alabilecek miyim.

• VULKAR V kullanıcısına yanıt

gözünüz aydın güle güle kullanın. Darısı diğerlerinin başına diyelim. Kampanya katılım konusunda bende beklemedeyim vulkan reis öğrendiğinde lütfen bizimle de paylaşmanızı rica ediyorum

• Tuhaf Sahi kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. İstersen sende iletişime geç. Aynı durumu yasayanlardan sipariş tarihi , fatura ve ürünün seri numaralarını bu hafta toplayıp ASUS a göndereceklerini söylemişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VULKAR -- 8 Aralık 2020; 18:6:9 >
  • Merhaba

8gb bir ekran kartı arıyorum ne tavsiye edersiniz?

• Bugün kargoyu teslim aldım sorun yok. UPS 3 gün daha bekletir diye gittim şubeden teslim aldım. Bekleyenlere sabırlar. Buradan alışveriş yapacaklar 25 günü göze alsınlar ben kargo dağıtımını bekleseydim 25 gün olurdu. Daha önce belirttiğim gibi aldığım ürünlerin hiçbirinde sorun yok hepsim tam sağlam. Ama bu bekleme süreci zor oldu

• Ryzen 5600x 16gm ram bi sistem toplıcam. Oyun ve yayın için. Anakart ekran kartı öneriniz varmı ?

• Weezy10uR kullanıcısına yanıt
    x570 mümkünse, değilse x550. fiyat imkanına göre şunları alabilirim diye yszarsan özelden yardımcı olurum
  • 24 Kasım'da sipariş ettiğim Riser Kablo bugün elime ulaştı. Paketlemede sorun yok. Umarım ürün de problemsiz çıkar. Ürünün aciliyeti olmadığı için çok dert etmedim ben. Ama yeni sipariş verecekler en az 2 hafta teslim süresini göz önünde bulundursunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuhaf Sahi

x570 mümkünse, değilse x550. fiyat imkanına göre şunları alabilirim diye yszarsan özelden yardımcı olurum

B550

• Tuhaf Sahi kullanıcısına yanıt

X570 le b550 arasındaki temel fark nedir. B 550 bayagı pahalıymış. X570 alırım heralde

• Ne oldu ya herkes susmuş. Tabi geldi kargolarınız bidaha alisveris yapmayacaklar vardi umarim yapmazsınız.

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.