Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.123.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah baktığım bir m.2 SSD vardı sepete atmıştım akşam 20:00 gibi tekrar baktım 200₺ zamlanmış dolar da düşüyor hayırdır. Bir de üstüne çizgi çekmişler indirimli hal bu. 200₺ zamma indirim diyorlar. Şu an site çökmüş fiyatına bakamadım değişmiş mi bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!

• Siz böyle yoğunluk var diye müşteri çektiğinizi zannediyorsunuz, oysa müşteri kaybediyorsunuz, farkında değilsiniz. Daha siteyi çökmekten kurtaramayanlar, kargo sürecinde neler yaşatır

Biz alışveriş yapmak için kendimizi zorluyoruz, siz yapmayın diye bizi zorluyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07Faber -- 19 Kasım 2020; 21:35:36 >
  • İndirimde yapmaz bunlar yapsa yapsa bindirim yaparlar

• hepsi taktik bunların. bakın insanlar nasıl siteye yükleniyor indirimleri kaçırmamak için mantığıyla müşteriyi alışverişte aceleye yönlendiriyorlar.

• Taktik yapsalar ne olur artık herkesin elinin altında internet var alacağı ürünlerin fiyatını biliyor. Bilmeyen tek tük vardır. İncehesabın yatığı taktiği yaparlar kendileri satılıyormuş gibi stok azaltırlar :)

• Şimdi farkettim saat yönünde dönen animasyon güzelmiş dikkatli izleyince iyi uyku getiriyor. Ben uyuyorum yarın sabah işe gidecem

• Aşırı yoğunluk nedeniyle internet sitemize girişlerde yaşanan aksama adına özür dileriz. Sorunu en kısa sürede gidermek adına çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
  • aynen qanqa baya yogunluk he, şu konuda bile 10 kişi anca varız..

• itopya.com kullanıcısına yanıt
    Koskoca İtopya 40 dk dır siteyi açamadı, bilişim ekibinizi değiştirin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok büyük bir yoğunluk var tüm Türkiye bu anı bekliyor

• twitch de itopya nın sponsor olduğu yayıncılar var. ve şu anda anlık olarak 25 bin izleniyorlar. internet yada alışveriş yapanlar sadece bu forumdan yada bu konuya girenden oluşmuyor. :)

• itopya.com kullanıcısına yanıt

Düşün birgün Donanım Haber e giremiyorsun ve yazamıyorsun site çökmüş hani olmuş şey değilde olsa hayal kırıklığına uğrarsın

• maşallah mesajlarım cok hızlı siliniyor. Adminler bu kadar hızlı mıydı her zaman?

• iNDİRİMİ GÖREBİLEN YOK YOK HERALDE HER SENE AYNI

• admin siteyi aç

• İndirim yapmadan önce sanırım bi siteye ihtiyaç var.

• Site açıldı saldırın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • liang kullanıcısına yanıt

Tamam da konuyla alakasız bir tartışma yapıyorsunuz ve insanlardan bunun için pm istemenize gerek yok. Sıcak fırsatlar bölümünde konu açıp linki paylaşabilirsiniz. İyi günler.

Edit: Ben yazarken siz de edit koymuşsunuz ama link ve pm için dediklerim geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weuiwer -- 19 Kasım 2020; 23:24:29 >
  • Site açıldı. 750 TL güzel fiyat. sadece 30 dakika için geçerliymiş.

https://www.itopya.com/kingston-hyperx-cloud-ii-71-kirmizi-gaming-kulaklik/

monitör arayanlar için bu da indirimli

https://www.itopya.com/aoc-236-c24g2ae-165hz-1ms-vga-2xhdmi-2xdp-freesync-premium-curved-gaming-monitor/

edit: linkler de yönlendirmiyo sanırım siteye. hyperx kulaklıklarda güzel indirimler var. ama yarım saat olması çok saçma. umarım sayaç güncellenir. yoksa gerçekten saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liang -- 19 Kasım 2020; 22:31:50 >

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.