Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
141
Favori
1.123.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neanderthalden

inatla bana cevap vermemeyi sürdürüyorsunuz. En azından arayın bi cevap verin.. neden görmezden geliniyor?
    Genel kitleyi ilgilendiren ya da etkileyebilecek konulara buradan yanıt veriyoruz. Ancak doğrudan bir sipariş ile alakalı konular için özel mesaj desteğimiz bulunuyor ve bugüne kadar destek alamayan kimse olmadı forumda
  • corsair 680x rgb kasayı indirime soksanız da alsak ya @itopya.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdmaniac -- 10 Ağustos 2020; 18:52:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

corsair 680x rgb kasayı indirime soksanız da alsak ya @itopya.com
    +1 Bende bekliyorum... :)
  • itopya.com kullanıcısına yanıt
    Pardon da sabah Merve hanımla konuştuğumuzda bana iade veya birebir degısım ile ilgili birşey söylemedi kandırmayın insanları burda bana kasa ile birlikte psu yu yollayın servise gönderelim dedi bende sıfır aldıgım ürünü servise tamire gönderecek kadar salak bir insan olmadığım için kabul etmedim durum tam olarak böyle oldu . Ben iade edemeyeceğimi 14 gün cayma hakkımın geçtiğini söyledim oda servise gidip tamir göreceğini söyleyince ben sıfır aldığım ürünün tamirini istemedıgım ıcın evet kabul etmedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!
    arkadaşlar bu ups neden bilgi yenileme yapmıyor. Monitör elime ulaştı hiç bir sorun yok vaktinde ulaştı fakat ups ramin bilgilerinde yenileme yapmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turtle Punch -- 10 Ağustos 2020; 21:11:23 >
    öyle mi? o zaman bende genel kitleyi ilgilendiren bir cevap yazayım.

Arkadaşlar bir noktada yoğun olmak üzere dört farklı yerde ölü pixeli olan monitoru teslim aldıktan bir saat sonra iade yolladım. Politikaları gereği iade almayıp garantiye yolluyorlar ve üstüne 25 gün oyalıyorlar. Haberiniz olsun. Yasal hakkınız olan iadeyi kullanamıyorsunuz. Şimdi herkesi ilgilendiren bişey oldu mu? hadi yalanlayın bunu bakalım!
  • k70 rapidfire Cherry MX Speed normal profile indirim bekleniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtopya her geçen gün kötüye giden bir firma. Arada bazen sorunsuz siparişleri oluyor çevremdekiler ama çoğunlukla sorunlu. Ne zaman aptal saptal yayıncıların veled kitlesine ürün satmak için tonla reklam dökmeye başladılar o günden beri gitgide bozulmaya başladılar. Açıkçası aptal yayıncılara sponsor olmaya harcayacakları paraları daha kaliteli hizmet için harcasalar çok daha iyi olacak ama işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IsmailAkdag

Arkadaşlar benim aldığım monitörde 1 adet ölü piksel çıktı. Değişim için yolladım Perşembe. Dün beni aradılar yenisi hafta içi elinizde olur diye. Tekrar çıkarsa da iade alırız dediler. Yorumlara bakıyorum ama benim başıma gelen tuhafmış gibi hissettiriyorsunuz.
    Bugün monitör değişimden geldi. Yenisiyle değiştirip göndermişler. Şu an yaptığım testlerde ölü piksel gözükmüyor sonradan çıkma ihtimali var mıdır bilmiyorum ama şimdilik firma üzerine düşeni yaptı.
  • ısrarla corsair 680x rgb model kasayı indirime sokmuyorsunuz çok ilginç
  • Bir tane 2070S yok indirimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam haftasonu fırsatından iki ürün aldım. Burayı okuyunca endişe etmeye başladım. Yanlış mı yaptım acaba..

• quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Dün akşam haftasonu fırsatından iki ürün aldım. Burayı okuyunca endişe etmeye başladım. Yanlış mı yaptım acaba..
    Ürünlerim geldi. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

• Bu iki makineye dikkatli yaklaşın siyah ekran,reset,donma vb. arıza yaşama olasılığınız yüksek 5700xt için psu kaliteleri yetersiz seviye de gibi görünüyor msi zaten 750w kaliteli psu öneriyor her türlü sıkıntı riski var. Bu cihazlarda sorun yaşarsanız yeni psu almanız gerekebilir.

Sistem 1
    https://www.itopya.com/teknoking-2-amd-ryzen-5-3500x-msi-radeon-rx-5700-mech-gp-oc-8gb-16gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/

Sistem 2
    https://www.itopya.com/atlas-m3670xt-amd-ryzen-5-3600xt-msi-radeon-rx-5700-xt-mech-8gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/

Sebebi Rx 5000 serisinin güç tüketimi typical board power verileri düşükte olsa power profile dediğimiz bios veya özelleştirilmiş faz yapısının kısa süreli (5700xt)350 hatta 400w üstü değerlere anlık peak yapabilmesi yüzünden gpu yükte bile olmadığı durumlarda random sorunlara yol açabilmesi ve psu konusunda çok seçici bir karakter göstermesi.

Bakınız :https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/145134980

Bakınız : Sapphire 5700xt nitro peak power 410w+

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!
    https://www.igorslab.de/sapphire-rx-5700-xt-nitro-plus-im-test-mit-weniger-gewicht-sprintet-es-sich-besser/6/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 20 Ağustos 2020; 13:59:10 >

• Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

RX 5700 XT modeli ile AMD'nin belirlemiş olduğu değer 600W'tır, biz ise sistemlerimizde 650W kullanmamızın yanı sıra 80+ sertifikasına da sahip güç kaynakları kullanmaktayız. MSI ile 750W tavsiyesi konusunda iletişime geçtik, kendileri bir yanlışlık olduğunu belirttiler ve kullandığımız ürünlerin yeterli olduğunu belirttiler. Dilerseniz MSI Türkiye ile iletişime geçerek bu konuda kendilerinden bilgi talep edebilirsiniz.
    Yanlış o stok kart içindir en fazla bunlar aio kartlar forumlar çalkalanıyor bu politikanızda diretmekten ise sorunlara göz kapamayıp sürekli arızalı diye gönderilen ekran kartları ile uğraşmaktansa makinelere doğru düzgün kaliteli tier A veya B 700w - 750w (min tier b ama low priority olmayan ve ayrı ayrı 2 adet 8+8 pin pcie güç kablosu barındıran) altına düşmeksizin güvenilir marka modeller ürünler koyun derim...

5700xt sapphire nitro+ sadece kart 410w+ güç çekebilir.
    180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!

Msi kendi kartı için 750w önerir. Msi önerdi diye kesin öyle olacak diye bir kaide yok tabi diğer firmalar da 600-700w öneriler de bulunabilir direkt baz alınmalı demek değildir üreticinin önerisi ama dikkate alınmalıdır.

https://www.msi.com/Graphics-card/Radeon-RX-5700-XT-MECH-OC/Specification

Ayrıca bakınız psu kalitemi nasıl öğrenebilirim psu tier list:

https://linustechtips.com/main/topic/1116640-psucultists-psu-tier-list/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 20 Ağustos 2020; 14:40:34 >

Forumda çoğu kişi aynı ekrankartında yaşadığı problemlerden şikayetçi. O sistemde o ekrankartını kullanacaksanız eğer gayet kaliteli @Timeguardın dediği gibi psu tercih etmelisiniz. Hem sizin hem de o ürünü alan kullanıcıların başının ağrımaması için diye düşünüyorum. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CasperPişmanlıktır -- 20 Ağustos 2020; 15:24:54 >
  • CasperPişmanlıktır kullanıcısına yanıt
    Cougar 700w 80+ 5700xt de patladı 2 tane. Aerocool kcas 80+ bronze 800w patladı. 750w seasonic gümledi linkteki konuda var.. High power performance GD 600W 80+ gold sürekli reset verdi sapphire 5700xt ile psu daha iyi takmadan da düzelmedi sistem..

Biz uyaralım da sonra yok efendim alırken bana kimse söylemedi yok efendim ben satıcıyım ne bileyim 600w 80+ yeterli demişmiş AMD diye sattık bizde kimse bizi uyarmadı diyen olmasın.

Bakınız:

https://www.technopat.net/sosyal/konu/guec-kaynaklarini-bozan-5700-xt-sistem.1022557/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 20 Ağustos 2020; 16:6:25 >

• Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Tam olarak böyle
  • CasperPişmanlıktır kullanıcısına yanıt
    750w bronze seasonic. Attığınız görselle uyumlu mu sizce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.