Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
527
Favori
1.130.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne kadar gerekiyor dediğim özellikler için
  • 500 Liraya kadar koltuk bakıyorum, Türksit alacaktım fakat çok kötü yorumlar olduğundan dolayı vazgeçtim. Bu fiyata kadar güzel bir koltuk önerebilecek var mı?
  • Adore max office ne olmuş öyle ya bir yazı ekleyip iki katı fiyata satıyorlar ayıp gerçekten, Kesinlikle o fiyatı hak etmiyor bence ama müşteri ile ilgi ve alakaları çok iyi bu konuda sıkıntı yaşayacağınızı sanmam herhangi bir konuda.
  • Bu ürünü kendi sitesinde 50 lira daha ucuza (450 TL'ye) sipariş etmiş bulunmaktayım:https://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/klcmobilya-yonetici-koltugucalisma-koltugu-makam-koltugu-P144370188

Kargoya verilmiş, pazartesi gibi elime geçer merak edenler için detayları yazarım.
  • https://tr.aliexpress.com/item/LANGRIA-Ayarlanabilir-Ofis-Koltu-u-Ergonomik-Y-ksek-Arka-Faux-Deri-Yar-Tarz-Uzanm-Bilgisayar-Oyun/32882297101.html

Şöyle bir ürün var türkiyeye ücretsiz yollanıyor almanya yada abd'den. fiyatı 110 dolar tahmini gümrük vergisi ile 130 dolar gibi bir fiyata geliyor bu günki kurla 750 tl gibi bir rakama denk geliyor.

Sizce alınır mı ?
  • Güzel gözüküyor, ben de alabilirim belki.Bel desteği neden o kadar aşağıda anlamadım ama hareket ettirilebiliyor sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buzyeli kullanıcısına yanıt
    Evet lastiklere bağlı hareket edebiliyor.
  • Koltuk ve fiyat güzel ama TR ye Amerikadan özel kargo ile gelirse vergi tamamen sürpriz olur.

• Avrupa birliği dışındaki ülkelere gümrük vergisi %20 ama şu an abd ürünlerine vergi durumları sıkıntı sanırım. Almanya üzerinden alınca da 900 tl ye geliyor vergisiyle. Kararsız kaldım bende.
  • serssseri kullanıcısına yanıt
    Hocam DHL bu durumda baya sabıkalı. Ürün vergisi dışında ardiye ücreti depo ücreti vb. gibi kalemlerden de ücret alıyor.

• TR deki koltuklara göre baya cazip. Alsak mı hocam ne diyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 23 Ekim 2018; 12:40:39 >
  • İşte bende arada kaldım hocam aliexpress kargo konusuna da yazdım yani 20 dolar gümrük ücreti harici bir ücret çıkmazsa alacağım abd üzerinden sanırım
  • beyler 190 boyunda olan vlt-380 kullanan var mı ? xdrive felan gereksiz pahalı gibi geliyor. dediğim modelde çok ucuz değil ama 11.11 de 800 tl ye felan alırım sanırım.
  • Merhabalar, 8 saatten fazla masa başındayım birkaç tane çalışma sandalyesi önerebilir misiniz? Bütçe max. 750 tl sırt ağrıları olmasın istiyorum.
    kara cuma indirimlerinde ne alabilirim özellikle?
    ikea millberget nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roffu -- 1 Kasım 2018; 18:35:41 >
  • Bu fiyat artışı ile artık hobiciler kendi çalışma koltuğunu yapmaya başlayacak

• Abi bu fiyatlar ne ya böyle. İlk maaşımla k.çımı başımı terletmeyecek bir şey alayım dedim. Bu fiyatlar ne böyle ya şaka mı bu. Yerli deyip her şeyini yurtdışından falan alıyorlar herhalde. Sattıkları fiyata bakınca 400 dolara yakın miktarlara çıkıyoruz. Ulan 400 dolarlık ne malzemesi var ki bu aletin. Amortisörden başka gerisi sünger ve varsa döküm vs. Şaka bu ya
  • N11de satilan xdrive1453 nasildir ?

• götümüzü koyucağımız adam gibi bi sandalye 1000 tl den başlıyor nereye gidiyo bu fiyatlar
  • thehawk kullanıcısına yanıt
    xdrive altay sanırım alacağım yarın. trust gxt 707r daha hoşuma gitti ama daha pahalı aynı fiyata gelseydi onu alacaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehawk

N11de satilan xdrive1453 nasildir ?
    Bana güzel geldi 830a geliyor kuponla alınır mı acaba

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.