Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
527
Favori
1.130.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal fiyatı yüksek evet fakat zaman zaman indirimler oluyor Adoremobilya sitesinde, eğer onlara denk gelirseniz nispeten daha uygun fiyata alabilirsiniz (benimki avantajix ile beraber 1400 lira altına geldi ve 9 taksit). Ayarlanabilirlik çok iyi dediğim gibi, istediğiniz diklikte ayarlayabilirsiniz fakat king serisi uzun boy ve yüksek kilolular için olan model (130 kiloya kadar yanlış hatırlamıyorsam). Dxracer'ın sitesinden daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz kendinize en uygun modeli bulmak için, son olarak suni deri kalitesini de çok başarılı buldum diyebilirim.
  • 282sk282 kullanıcısına yanıt
    Hocam su konu benim icin cok onemlide acaba terletiyor mu? Cunku uzun süreli oturarak ders calisacagim. Sicak havalarda suni derisi kalitelide olsa terlerme yapiyormu? Ona gore kumas almaya caliscam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

Hocam dxracer da sungerli olanmi deri olanmi daha iyi? Ders calismak icin alcam terletmesini istemiyorum bu konuda? Tabi rahatta olmalo

ben kumaş olan yani dxracer 1 i hala kullanıyorum çok memnunum. benim tek sıkıntım ofis koltuklarına göre felan amatsörü kısa, yani en üst pozisyonda bile 65-70cm yüksekliğindeki masalara dirseğinizi biraz kaldırarak değdiriyorsunuz.

Gerçi ben bunu ikeadan 60cm yüksekliğe kadar ayarlanabilen bir masa alarak çözdüm.

Bulabilirseniz tavsiye ederim ama amazon gönderimi kapatmıstı sanırım.
  • kronik kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam gonderim kapali turkiyedede zor bulunuyor stok. Galiba yerli bir firma olan rampage'i tercih etcem. Video cok hosuma gitti.

https://youtu.be/vAXXooeAZWk

• kronik kullanıcısına yanıt
    Salaklık yapıp almamıştım o zaman dxracer 1ler 600-650 tlye geliyordu amazon.de den.

• https://www.tekzen.com.tr/adore-max-office-racing-yonetici-ve-calisma-koltugu-siyah-mxy200sg-yonetici-koltugu-2216257?gclid=CjwKCAiAksvTBRBFEiwADSBZfDaZ2w5zjPefIUlRv-7Hpqujs2q0V5_GtzwMCGauCwCs2NUYQBfwOxoC1JoQAvD_BwE

Bu koltuk için düşünceleriniz nelerdir kullanan varmı acaba ??
    1.90 boy var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatlak11542 -- 1 Şubat 2018; 14:58:6 >
  • Up up up

• chatlak11542 C kullanıcısına yanıt
    Genelde yazin cok terlettigini ve kol dayama yerlerinin zamanla yalama yapip sallandigini soyluyorlar

• https://www.adoremobilya.com/max-office-easy-file-kumas-yonetici-koltugu-siyah

Bu ebatlarda bir koltuk arıyorum arkadaşlar, malesef yerim çok dar olduğu için yarış koltuğu tarzı bir şey alamam.. Bütçem 600tl kadar, şu an ki koltuğum çok sert ve çok rahatsız ediyor.. Önerilerinizi alabilirmiyim?
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Bu koltuğu ben koçtaşta denemiştim, oturak kısmı gayet rahat ama fiyat olarak 289du 319a çıkmış n11de kuponla birlikte 280 civarına alınabiliyor şu an.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xientina

Bu koltuğu ben koçtaşta denemiştim, oturak kısmı gayet rahat ama fiyat olarak 289du 319a çıkmış n11de kuponla birlikte 280 civarına alınabiliyor şu an.

Merhaba hocam, bu fiyat civarına alabileceğim en kaliteli en rahat koltuk bu mudur?
  • 1500 TL'ye salona komple oturma grubu alırım. Bu ofis/oyuncu koltuğu fiyatları ne kadar artmış böyle. Günümüzün çoğu pc başında geçiyor onda da konforlu, sağlıklı oturmak önemli ama bu fiyatlar ile çok uzak duruyor bana.

• Bu zamanda hicbirsey alinmaz zaten yemegini ye yat diger hersey icin herseyini vermen lazim

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Bende de durum aynı. Mutfak sandalyesinde oturuyorum. Yapacak bir şey yok. :(

• PVH kullanıcısına yanıt
    Ben o fiyat aralığında koçtaş tekzendeki hepsini denedim en rahatı bu gelmişti ancak almadım ben henüz.

• Arkadaşlar bence en rahat koltuğun fiyatının dahi max. 400-500 olması lazım. Bu fiyatlar ne böyle 800-900tl...Alınacak ort. seviye en düşük fiyat Adore Max Office Racing var. Onla ilgilide uzun vade kullanımca göçme vs. şikayetleri mevcut...Fiyatlar gerçekten çok uçuk. Ben salona 2 çekyat 1 pofuduku 1000 tlye aldım...Sonumuz hayrolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calligiato

Arkadaşlar bence en rahat koltuğun fiyatının dahi max. 400-500 olması lazım. Bu fiyatlar ne böyle 800-900tl...Alınacak ort. seviye en düşük fiyat Adore Max Office Racing var. Onla ilgilide uzun vade kullanımca göçme vs. şikayetleri mevcut...Fiyatlar gerçekten çok uçuk. Ben salona 2 çekyat 1 pofuduku 1000 tlye aldım...Sonumuz hayrolsun.

Fiyatlar gerçekten akıl alır gibi değil. Geçen sene 500 küsür tl ye adore max office aldım. Fena değil ama parasının hakkını veren bir koltuk değil. Maksimum 250-300 eder. Dxracerlar'ın fiyatı zaten almış başını gitmiş. Uygun fiyatlı doğru düzgün bir koltuk yok piyasada.
  • Boyum 182 kilom 85 civarı. Şu anda ikeadan 5-6 yıl önce aldığım koltuğu kullanıyorum. Artık öldü beni sal artık diye ağlıyor resmen. Sırtı ve boynu tam saran bir ürüne ihtiyacım var. İşte rahatsız bir koltukta oturuyordum bel desteği ile kendine geldi biraz. Evde kaliteli bir koltuğa ihtiyacım var kesinlikle baş ve bel desteği olmalı. Sırtımı komple sarmalı.

İkea Markus düşünüyorum ne dersiniz ? 679 TL.

• yaklaşık 5 aydır doğru düzgün bir bilgisayar koltuğu bulmak için uğraştım.
    sırf görmeden almayayım diye ankarada adore bayisine gidip max office racin'i gördüm.
    182 cm boyumla koltuktan taştığımı söyleyebilirim.
    boyun desteği istiyorsanız 900 tl'ye fırlıyor bir anda fiyatlar.
    o kadar para da vermek istemediğim için şöyle bir model buldum.

https://urun.n11.com/ofis-sandalyesi/ofis-koltugu-ofis-sandalyesi-mudur-koltugu-yonetici-koltugu-makam-P147436999

n11 indirimleriyle 350 civarına almayı planlıyorum. yorumları genel olarak çok iyi ama bu koltuğu kullanan arkadaş varsa görüşlerini merak ediyorum.

• renin R kullanıcısına yanıt
    Hocam o koltuğun ederi 300 350 tl. Bende ara ara koltuk bulamadım, Max Racingede 500 çok geliyor. İndirimlerle nasıl ölüm vuruşu yapıyorsunuz ???

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.