Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
526
Favori
1.130.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin vlt-380 geldi mi?

Rahatlığı nasıl? Memnun musun şimdilik?
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    bugun geldi kurdum.Gercekten cok iyi cıktı.Malzeme kalitesi bence üst seviye.Daha önce max office racing vardı.Ona göre oturumu daha rahat.Her yeri ayarlanabilir olması sebebi ile belimi sırtımı cok rahat ettirdi şimdilik.Uzun süre oturmadım ama 2-3 saatlik oyun oynadım baya keyifli ve rahat koltuk.Minderi yumuşak ,dolgu seviyesi iyi,kolçaklar kaliteli ve iyi sabitlendi,sağlam.Oturduğun minderi bile ileri geri ayarlayabiliyorsun.Baya geri yatabiliyor ve istediğin açı da kilitleyebiliyorsun.Boyun,baş desteği hem yukarı aşağı hem de ileri geri hareketli ayarlanabiliyor.

Valla koltugu baya övdüm ama ben cok rahat ve kaliteli buldum.Özellikle ayarlı bel desteği çok iyi..Zaten kutuyu açtığın an anlıyorsun paketlenmesi ,ağırlığı , kumaşı , dikişleri hemen kendini belli ediyor. 6 ay önce max office racing i de alıp kurmuştum ama o bunun kadar kaliteli değil.Kutu ağırlığı neredeyse yarısı , makanizması daha hafif basit birşey.Hem de suni deriler bir kaç yılda pul pul dökülüyor,yazın terletiyor ve coğunda ayarlanabilir bel desteği olmadığı için , yeterli gelmiyor.

Uzun yıllar saglam bir şekilde kullanırım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 5 Aralık 2017; 0:15:29 >

• hoodan kullanıcısına yanıt
    Sırtının tek başına yatmasının yanında, oturak kısmı+sırt kısmı beraber de yatabiliyor sanırım değil mi?

Keşke alsaydım indirim varken, bütün koltukların stokları bitmiş neredeyse, stok da yenilenmiyor. Bu da biter yakında.

Hayırlı olsun güle güle kullan.
    Valla hocam keşke alsaydın cok iyi fiyata inmişti.Kaç aydır takip ediyordum bu koltuğu 700 den aşağı inmiyordu. Kasım %10 indirimi ile 630tl ye alacakken son güne kadar bekleyeyim dedim ve şansa %20 indirim oldunca 548 TL ye almış oldum. Dediğin gibi ayrı ve birlikte olarak yatabiliyor.

Sağolasın , umarım bir daha indirim denk gelir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 5 Aralık 2017; 0:22:30 >
    İnşallah sağol.

Şimdi de 500'e 50TL indirim yapmış sayfasında ama koltuklarda geçmiyor malesef.

Kısmet artık başka yerde bulurum belki daha uyguna.
  • https://www.adoremobilya.com/maximo-file-sirtli-ust-yonetici-koltugu-siyah?utm_campaign

şuan stokta yok en son indirimdeki fiyatı 1400 tl idi.
    maskoda magazalarda 1600 1700 istiyorlar tanesine
    2 adet var.
    1 adet sıfır kutusunda,
    1 adet digeri çok az kullanılmiş
    ikisi birden 1900tl, tek alımda pazarlık yoktur.

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 7 Aralık 2017; 2:1:32 >

• Calitte Harley kullanan var mı? Bu koltuğu düşünüyorum. 749tl. Varsa başka önerilerinizi de alabilirim bu fiyat bandında.
  • İKM59 kullanıcısına yanıt
    Link var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçem çok düşük. Giriş seviyesi en uygun fiyata koltuk öneririr misiniz
  • 4007 kullanıcısına yanıt
    N11 de var. Aldım ben koltuğu çok memnunum.
    Kardeş tam modelini atabilir misin anlamında söyledim

Buldum sonunda hocam bu deri terletmezmi

• 4007 kullanıcısına yanıt
    Şuan sıkıntı yok. Ancak yazın terletecek. Üstüne pamuklu kumaş sarmayı düşünüyorum yazın. Tercih sebebim kolçakların ayarlanabiliyor olması. Sırtın ayrı olarak ayarlanabiliyor olması. Ve bel desteğinin olması.
    Anladım. Sırtı fileli bel ve boyun desteği ayarlanabilen kaliteli bir koltuk bulamadım. 1000 tl ye kadar bütçem var. Tavsiye alabilirim.
  • Adore Mobilya site genelinde 7 gün boyunca %20 indirim var. İndirim kendi tüm koltuklarında ve Origin serisi hariç tüm DXRacer koltuklarda geçerli. Kampanya sayfasını ve dahil olmayan ürünler listesini aşağıdaki linkten görüntülüyebilirsiniz, Avantajix'i de unutmayın...

https://www.adoremobilya.com/yil-sonu-indirimi
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Adore %20 indirim var suan bir goz atin.

• xdrive kullanan varmı nasıl? 1453 ve atak modelleri
    Sizin koltuğu Horoz Lojistik ile mi yollamışlardı?

Benimkini Horoz'a vermişler 2 gün oldu daha Ankara'dan çıkamadı.
  • N11'den max office racingi gözüme kestirdim 50tl kupon ile ama yine de pahalı geliyor.
    Az önce Türksit markasına denk geldim, yelken modeli fena durmuyor. Türksit markası için yorum yapabilir misiniz? 4 5 sayfa geriye gittim fakat yorum göremedim ya da gözümden kaçmış.
    Evet hocam horoz getirdi. Benimhi 3. gün elime ulaşmıştı
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.