Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
527
Favori
1.130.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: awareness

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

İyi de kişiden kişiye değişir memnuniyet oranı.Kimisi rahat edemez kimisi eder kimisi kalitesiz bulur kimisi bulmaz.Bnun için laf etmek nedir ?

işte övgüleri de çok dikkate almasınlar, kişiye özel sonuçta.

O zaman niye sövüyorsun laf ediyorsun arkadaş sorun bu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: awareness

quote:

İyi de kişiden kişiye değişir memnuniyet oranı.Kimisi rahat edemez kimisi eder kimisi kalitesiz bulur kimisi bulmaz.Bnun için laf etmek nedir ?

işte övgüleri de çok dikkate almasınlar, kişiye özel sonuçta.

O zaman niye sövüyorsun laf ediyorsun arkadaş sorun bu

insanlar satın almadan önce yorumları mutlaka dikkate alırlar ve hiçbirisi bana uydu size uymayabilir dememiş ki. ben daha ilk postta yazının başına "size tavsiyem denemeden almayın. ama bu anlık oturma olarak değil bir gün kullanmanız lazım." yazdım zaten.
    överken denemeden almayın demek çok zor olmasa gerek.

• Arkadaş zaten fikir dediğin şeyin temelinde kişiye özel olması yatar. Herkesin vücut ölçüleri farklı, herkesin rahatlık hissedeceği ölçüler farklı, buna rağmen her yorumun sonunda "bu yorum kişisel fikirlerimi aktarmaktadır" tarzında bir uyarı mı bekliyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.adoremobilya.com/style-file-sirtli-yonetici-koltugu

Şu koltuk hakkında bilgis olan veya kullanan var mı?

Acil koltuk ihtiyacım var bunu alayım diyorum?
  • Burada bu işin bilenleri var. Bilenlere de sormak, istişare etmek haktır.

Benim hitiyacım olan, boyunluğu olan, serbest geri yatar mekanizmalı, beşik mekanizması olmasa da olur, deri veya suni deri olmayan, tamamen kumaş olan, yönetici veya bilgisayar koltuğu arıyorum. Byunluk yerine boyuna kadar uzanan sırtlık da olabilir.

Max bütçem 300 TL.
  • LorduSs L kullanıcısına yanıt
    Aman aman bir koltuk değil hocam. Ev arkadaşımda var 1 senede mekanizması sallanmaya başladı. Bel desteği falan çok iyi değil. Ama en doğru sonuç bir yerde denemen olacaktır.
  • Bunu aldım, 24 saat geçmeden geldi. Güzel koltuk.

https://m.n11.com/xdrive-1453-profesyonel-oyun-oyuncu-koltugu-kirmizisiyah-P190826100

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 22 Kasım 2017; 11:8:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iLsrt kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam aldım bunu artık bir deniyeyim.

• 400tlye kadar. Omurgaya ve kafaya tam destek veren sandalye arıyorum. Omurilik ameliyatı oldum malum sağlam durması lazım.

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam. Biraz kullandıktan sonra kısa bir yorum alabilir miyiz
  • LorduSs L kullanıcısına yanıt
    rezalet ,aman diyeyim.Filesine aldandım yıllar önce,bel desteği ve oturma alanı çok kötü
  • her koltuk kişiye özelse markusdan farkı yoktur. fakat hiçbiri markus kadar övülmemiştir.

anlamıyosanız ingilizce yazayım, en "overrated" koltuk markustur.
  • Arkadaşlar şu ürünü 180tl e aldım dekopasajdan. 3-5 ay kullanılmış ama satan kişi modeli yazmamış.
    Daha önce görmüş olan, modelini bilen var mı? Tipine bakılınca rahat bir şeye benziyor 180tl e göre ama bilemedim.
    Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 25 Kasım 2017; 1:57:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Arkadaşlar şu ürünü 180tl e aldım dekopasajdan. 3-5 ay kullanılmış ama satan kişi modeli yazmamış.
    Daha önce görmüş olan, modelini bilen var mı? Tipine bakılınca rahat bir şeye benziyor 180tl e göre ama bilemedim.
    Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Sırtı çok eğimili kambur oturursun. Ama malzemesi yumuşak görünüyor

• Arkadaşlar Adore'nin sitesinde bugüne özel %20 indirm var. Şu iki koltuk arasında kaldım, hangisini tavsiye edersiniz, artıları eksileri nelerdir?

https://www.adoremobilya.com/manager-elite-yonetici-koltugu-ozel-islenmis-soft-deri-siyah

https://www.adoremobilya.com/manager-techno-file-sirtli-yonetici-koltugu

• NS_85 kullanıcısına yanıt
    Adore'nin alınabilecek koltuklarının hiçbiri stokta yok kasıtlı mı yapıyorlar anlamıyorum.

Alttakini bilmem ama üstteki suni deri zamanla soyulur, pul pul dökülür. Ayrıca sırtı geri yatıyor ama sabitlenmiyor.

Ben olsam almazdım. Suni deri alacaksan GG, N11 gibi sitelerde daha uygun fiyatlara var zaten.

http://www.hepsiburada.com/adore-vlt-270-manager-elite-yonetici-koltugu-pm-ofisvlt270

linkten yorumları okuyabilirsin.
    Bende Manager Techno File Sırtlı Yönetici Koltuğu aldım. 548 TL ye geldi indirim ile.
    Hepsi burada da 47 yorumun %95 i olumlu. Deri koltuklar , özellikle suni deriler hem bir kaç yılda dökülme,soyulmalara başlıyor hemde yazın ciddi terletiyor.Bunun file ve terletmeyen kumaş olması ,Ayarlanabilir boyun desteği,Ayarlanabilir bel desteği,Ayarlanabilir kolçak yüksekliği,Ayarlanabilir sırt desteği olması tercih sebebi oldu.

http://www.hepsiburada.com/adore-manager-techno-file-sirtli-yonetici-koltugu-pm-ofisadvlt380
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    hoodan kullanıcısına yanıt
    Ben de Manager Tekno almayı düşünüyorum, hoodan arkadaşın dediği gibi Hepsiburada'daki yorumları epey iyi koltuğu her yerinin ayarı değiştirilebiliyormuş ama daha önce file sırtlı hiç kullanmadım acaba rahat olur mu, sırt kısmının sert olması rahat ettirir mi?

Bu arada Bürocci'nin Porsche modelini de beğendim, Adore'den 100 TL daha ucuz ama bir sorun olduğunda Adore gibi destek sağlar mı şüpheliyim.

Hocam bende bir ara bürocci porsche sipariş vermiştim.HB de %15 indirimden faydalanıp sipariş verdim.Satıcı mobilyakeyfi mi , mobilya adresi mi ne öyle bir şirket.Aradım sormak için sipariş ne zaman cıkar diye.Ama konuşmada öğrendiğim gelecek koltugun bürocci marka olmadığını Bürosim M750 geleceğini söyledi.Görsel,şekil şemal aynı. Firma avcılarda görünüyordu , fakat bir showroom larının olmadığını söylediler.

Bana güven vermediği için siparişi iptal etmiştim.
  • Arkadaşlar dxracer formula serisi nasıl 1.83m boy 82 kiloyum. Hazır adorede indirimdeyken almak istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.