Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
527
Favori
1.130.604
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende atak modeli indirimli çıkıyor. Satıcısı ile alakalı sanırım

http://www.hepsiburada.com/xdrive-atak-profesyonel-oyun-oyuncu-koltugu-sari-siyah-p-HBV000006JR1F?magaza=xdrive%20Oyuncu%20Koltuklar%C4%B1
  • Şimdi anladım,çakallar daha çok satıyor diye altay ve atak modellerinin kırmızı renklerine indirim yapmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 kasımı yada black fridayı beleyin %40a yakın ındırım yapmıslardı gecen yıl .
  • soul_spear S kullanıcısına yanıt
    Amazondaki koltukların trye göndermi kapalı ve açılacağını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır memnuniyetle kullandığım koltuğun alt mekanizması bitik durumdaydı. Üstü minderleri falan gayet iyiydi, 300-400tl vermek yerine n11den 11tl hediye çekini de kullanarak 70tlye bu işi çözüme kavuşturdum.

Eskiyen koltuklarınızı hemen değişmek yerine parça yenileyin, bisüre daha sizi idare eder.

https://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/yurdakul-ofis-koltugu-yedek-parca-140luk-amortisor-P171139778

https://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/yurdakul-ofis-koltugu-yedek-parca-besik-mekanizmali-sase-P171139803

• N11'de güzel fırsat yok mu bugün gençler?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Özel ofis mobilyaları üreticilerinde bulunabilir.
    Tavsiyem; NURUS. Koltuklarının mekanizması alman malı. Giydirmesini burada yapıyorlar.
    Biraz tuzlu fiyatlar yalnız.
  • Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    pahalıymış ya.Ben yine ikea koltuklarına döneyim.Onlar da çok sağlıksız değiller sonuçta
    Valla pahalı ama gerçekten oturduğunuzda fark anlaşılıyor. Varsa şansınız bir deneyin derim. Bu arada farkettim sitedeki fiyatlar biraz uçuk. Showroomda çok daha uygun fiyatlardan bahsedilmişti bana.

Ben de koltuk bakıyorum. Home office çalışacağım ve günde 8 saat koltuk başında olacağım.

Önerisi olan varsa beklerim.
  • Kaç gündür güzel fırsat yakalım belki diye konuya giriyorum ama malesef
  • ICEBERK kullanıcısına yanıt
    Hocam piyasada doğru düzgün koltuk yok malesef , ya kaliteli ama cok pahalı koltuk var yada ucuz dandik koltuk var :)

Şöyle orta-üst seviye uygun fiyatlı birşey göremiyorum bende bayadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 15 Kasım 2017; 18:27:42 >
  • hoodan kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle piyasa dandik suni deri koltuk dolu. Yazın pişik yapar zamanla pul pul dökülür.

Adam akıllı koltuk yok.

Oyuncu koltuğu diye bir şey uydurmuşlar dünyanın parasına satıyorlar. Onlar da nasıldır bilmem.
  • markus aldım bir haftadır kullanıyorum.

size tavsiyem denemeden almayın. ama bu anlık oturma olarak değil bir gün kullanmanız lazım.

DURUŞU
    normal duruşu öne çok eğik. yani normal dik duruşu l_ böyle değil, /_ şeklinde gibi. oturunca veya yaslanınca l_ pozisyonuna geliyor ama buda esktra itmeye sebep oluyor. insan kanepedeki normal oturuşundaki gibi serbest oturamıyor. hem l_ pozisyonunda kalsanız bile hem öne hem arkaya sallanması sakraç hareketine sebep oluyor. yattığım zaman hala sallandığımı zannediyorum. adamı vertigo yapar, insanın dengesini bozar aman dikkat.

normal duruşu daha geri olmalı ve oradan geriye yatmalıydı. yani l_ pozisyonundan \_ geçilmeliydi. ancak bu öyle değil /_ oturma pozisyonundan \_ yatma pozisyonuna geçiyor ve aşırı genlik oluşuyor. öne insanı ikiye katlar gibi itmesi de cabası, en düşük ayarda bile. sabitlemekte çözüm değil çünkü insan ufakta olsa hareket etmek istiyor.

BEL DESTEĞİ
    bel desteği yeri bana denk gelmedi. daha aşağıda olmalıydı. zaten hiç sevmem. 183cm 73kg civarındayım. kurcaladım çıkarttım onu, fermuarı varmış arkadan. hem zaten derinlik düşük bide bel desteğinden 5 cm daha kaydediyorsunuz.

SIRT KISMI
    file çevredeki metal borudan geçirilmiş. yanlar kuşmaş. yaslandıkça kumaş boruya sürtüyor. sinir bozucu bi ses yapıyor. mekanizmadan ses gelse yağlarsınız belki çözülür. borunun etrafında dönen kumaşa çare yok. file olduğu içinde aslında duvara yaslanmaktan çokta farkı yok. süngerin ufakta olsa faydası varmış.

MEKANİZMA
    Her noktada durduramıyorsunuz. kilit noktaları var. tam bi rezalet. türk firmasından aldığım bir koltukta bile her noktada durdurabiliyordum. mekanizması daha kötü çıktı iyi mi? o mekanizma ayrı da satılıyor.

OTURMA YERİ
    arkadan itiliyorken, düşük derinlikli olduğundan taburede oturur gibi yada koltuğun ucunda oturur gibi kalıyorsunuz. yalnız tek beğendiğim koltuk süngeri. genişliği derinliğine göre de yeterli.

sonuç olarak; mekanizması kötü. sırt kısmı öne eğik, normal duruşu insanın doğal dik duruşunda değil. bel desteği yeri %90 uymaz, artı yatarken/sallanırken yer değiştiriyor.

peki niye pahalı? sadece kaliteli; tekerleği kauçuk, kaliteli boyası var. istediğin yerde durduramadığın havyan gibi mekanizması var, ağır çok ağır. ama her sandalyenin tekerleği, ayağı, amortisörü var. işte verdiğiniz çok para kaliteli ayak için, sözde kaliteli! mekanizma için. asla ERGONOMİ KONFOR beklemeyin. para sadece gelişi güzel üretilmiş koltukların makyajlanmasına yarıyor.

ALMAYIN ALDIRMAYIN, RESMEN PARA TUZAĞI

Bu koltuğu öve öve bitiremeyenlere de güzel laflar hazırladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 15 Kasım 2017; 23:16:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Valla pahalı ama gerçekten oturduğunuzda fark anlaşılıyor. Varsa şansınız bir deneyin derim. Bu arada farkettim sitedeki fiyatlar biraz uçuk. Showroomda çok daha uygun fiyatlardan bahsedilmişti bana.

Ben de koltuk bakıyorum. Home office çalışacağım ve günde 8 saat koltuk başında olacağım.

Önerisi olan varsa beklerim.

Size değer o zaman.Ben de o drumda olursam kıyarım paraya.

Araştırmak istemiyorum artık.İkea'dan alıp geçeceğim
    https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/30280004/skruvsta-donen-sandalye.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 16 Kasım 2017; 18:12:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: awareness

markus aldım bir haftadır kullanıyorum.

size tavsiyem denemeden almayın. ama bu anlık oturma olarak değil bir gün kullanmanız lazım.

DURUŞU
    normal duruşu öne çok eğik. yani normal dik duruşu l_ böyle değil, /_ şeklinde gibi. oturunca veya yaslanınca l_ pozisyonuna geliyor ama buda esktra itmeye sebep oluyor. insan kanepedeki normal oturuşundaki gibi serbest oturamıyor. hem l_ pozisyonunda kalsanız bile hem öne hem arkaya sallanması sakraç hareketine sebep oluyor. yattığım zaman hala sallandığımı zannediyorum. adamı vertigo yapar, insanın dengesini bozar aman dikkat.

normal duruşu daha geri olmalı ve oradan geriye yatmalıydı. yani l_ pozisyonundan \_ geçilmeliydi. ancak bu öyle değil /_ oturma pozisyonundan \_ yatma pozisyonuna geçiyor ve aşırı genlik oluşuyor. öne insanı ikiye katlar gibi itmesi de cabası, en düşük ayarda bile. sabitlemekte çözüm değil çünkü insan ufakta olsa hareket etmek istiyor.

BEL DESTEĞİ
    bel desteği yeri bana denk gelmedi. daha aşağıda olmalıydı. zaten hiç sevmem. 183cm 73kg civarındayım. kurcaladım çıkarttım onu, fermuarı varmış arkadan. hem zaten derinlik düşük bide bel desteğinden 5 cm daha kaydediyorsunuz.

SIRT KISMI
    file çevredeki metal borudan geçirilmiş. yanlar kuşmaş. yaslandıkça kumaş boruya sürtüyor. sinir bozucu bi ses yapıyor. mekanizmadan ses gelse yağlarsınız belki çözülür. borunun etrafında dönen kumaşa çare yok. file olduğu içinde aslında duvara yaslanmaktan çokta farkı yok. süngerin ufakta olsa faydası varmış.

MEKANİZMA
    Her noktada durduramıyorsunuz. kilit noktaları var. tam bi rezalet. türk firmasından aldığım bir koltukta bile her noktada durdurabiliyordum. mekanizması daha kötü çıktı iyi mi? o mekanizma ayrı da satılıyor.

OTURMA YERİ
    arkadan itiliyorken, düşük derinlikli olduğundan taburede oturur gibi yada koltuğun ucunda oturur gibi kalıyorsunuz. yalnız tek beğendiğim koltuk süngeri. genişliği derinliğine göre de yeterli.

sonuç olarak; mekanizması kötü. sırt kısmı öne eğik, normal duruşu insanın doğal dik duruşunda değil. bel desteği yeri %90 uymaz, artı yatarken/sallanırken yer değiştiriyor.

peki niye pahalı? sadece kaliteli; tekerleği kauçuk, kaliteli boyası var. istediğin yerde durduramadığın havyan gibi mekanizması var, ağır çok ağır. ama her sandalyenin tekerleği, ayağı, amortisörü var. işte verdiğiniz çok para kaliteli ayak için, sözde kaliteli! mekanizma için. asla ERGONOMİ KONFOR beklemeyin. para sadece gelişi güzel üretilmiş koltukların makyajlanmasına yarıyor.

ALMAYIN ALDIRMAYIN, RESMEN PARA TUZAĞI

Bu koltuğu öve öve bitiremeyenlere de güzel laflar hazırladım.

İyi hoş geçmiş olsun da niye laf ediyorsunuz insanlara ?

bazıları böyle amansız övücüler gibi yorum yapmış, video çekmişler.sadece burda değil tüm dünyada. neyse kendiniz bilirsiniz, isterseniz alın ama bana sorarsanız başlığa bile yazın, markus almayın diye.
  • İyi de kişiden kişiye değişir memnuniyet oranı.Kimisi rahat edemez kimisi eder kimisi kalitesiz bulur kimisi bulmaz.Bnun için laf etmek nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

İyi de kişiden kişiye değişir memnuniyet oranı.Kimisi rahat edemez kimisi eder kimisi kalitesiz bulur kimisi bulmaz.Bnun için laf etmek nedir ?

işte övgüleri de çok dikkate almasınlar, kişiye özel sonuçta.
  • quote:

quote:

İyi de kişiden kişiye değişir memnuniyet oranı.Kimisi rahat edemez kimisi eder kimisi kalitesiz bulur kimisi bulmaz.Bnun için laf etmek nedir ?

onerinin kisiye ozel oldugunu kabul etmisken senin onermemeni niye objektif dogru olarak kabul etmeliyiz ki?
    kafa guzel, sevdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

quote:

quote:

onerinin kisiye ozel oldugunu kabul etmisken senin onermemeni niye objektif dogru olarak kabul etmeliyiz ki?
    kafa guzel, sevdim

överken kimse kişiye özel diye bahsetmiyordu. eleştirmek ne kadar zor görüyorsunuz, siteler bile yayınlamıyor. sen niye kötülüyorsun sonuçta bu kişiye özel. o zaman derim, sen niye övüyor veya savunuyorsun sonuçta kişiye özel. çok rahat olduğunu söyleyen birine, herkesin rahat edeceğine nereden kanaat getirdin diyebildin? yoksa şimdi mi söylemek aklına geldi?

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.