Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.252
Cevap
526
Favori
1.127.032
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıcak fırsat olan bilgisayar & ofis koltuklarının paylaşıldığı başlık

ARŞİV İLK MESAJ

http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-270-manager-elite-yonetici-koltugu/productDetails.aspx?categoryid=273672&productid=ofisvlt270 450 tl

http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-comfort-plus-calisma-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt0241&categoryId=271848

http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-easy-plus-kolcakli-bilgisayar-sandalyesi/productDetails.aspx?categoryid=271848&productid=ofisvlt0221

Arkadaslar bu koltuklardan bırını almak ıstıyorum ancak kararsızım fiyat lar farklı ama tabı burada onemlı olan uzun sure kullanım omru ve rahatlık sımdı alırsın ucuz dıye rahat edemezsın evdekı kotu sandalyeden kurtulacam derken aynısını bırde ustune para verıp alırsın oturur ıce yada aslında cok fark yokken pahalı urun alıp havaya para sacarsın oda aynnı sekılde ne dersını parana kıy al su sıyahımı dersınız yoksa 60 lıraya fıstık gıbı koltuk al bosa masraf yapmamı yoksa ortası ıyıdır 94 tl ye super konforlu durmu dersınız ozellıkle bunları kullananlar varsa yorum yaparsa super olur gercı hb de yorumları okudum az cok fıkrım var ama ben hıc bıseyı donanım haberde ınceleyıp sormadan almam cok sukur uyanılmadımda bu zamana kadar

he bu arada aynı urunlerı daha uygun bulabılecegım bır yer bılen varsa söylerse cok super olur

secenek 4 olarak eklendı

http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-400-executive-ultra-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt400&categoryId=273672

ve ıkı tane daha ekledım

http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt034-comfort-ultra-file-sirtli-calisma-koltugu/productDetails.aspx?categoryid=271848&productid=ofisadvlt034

http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt028-techno-plus-file-sirtli-bilgisayar-sandalyesi/productDetails.aspx?categoryid=271848&productid=ofisadvlt028

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bilgilendirme mesajıdır

Geçen senenin şubat mesajlarından beri yaklaşık 1 yıl 2 aylık mesajları okudum.

Genel izlenimler 6 şekilde oluşuyor.

-seduna thunder pro gibi anlık gaza getiren ürünler (6oo-700₺)
    -oyuncu koltukları (2000₺ civarları)
    -ikea markus ve jarv (1.200₺-1.400₺)
    -nurus gibi özel dizayn ürünler (3000₺ başlangıç fiyatları)
    -adore , bürosit gibi markalar
    -lokal firmalar (türksit , ofisel vb seduna gibileri)

Şimdi izlenim , deneyim artık adına ne derseniz diyebilirsiniz.

Başlıyoruz

Seduna gibi markalardan başlayalım , forumun aşağı yukarı bir yıl önceki veya 7-8 ay önceki mesajlarında , ilk izlenimlerde çok iyi olup , sonrasında gıcırdama , eğim sabitlenmeme , minder ezilmesi gibi sorunlar oluşmuş. 2-3 ay sonra ben daha kullanmam bunu seviyesine getirmiş. Dh tayfası bir ürünü dibine kadar kullanmayı sever , o yüzden ben direkt eledim kafamda. Zaten trendyol gibi yerlerdeki yorumları okursanız azalan ivme ile devam ediyor.

Oyuncu koltukları , şu oyuncu koltuğu projesi sefes oyuncu koltuğu projesinde @Batu adlı dh üyesinin güzel bir açıklaması var.

Alıntıdır
    https://forum.donanimhaber.com/sefes-oyucu-koltugu-projesi--143436940-21

Bu oyuncu koltukları gelmiş geçmiş en büyük kazıktır. Gerek ergonomik gerek hijyenik açıdan kesinlikle insan sağlığına uygun ürünler değillerdir. Ürün tasarımı anlayışı temelde 2ye ayrılı, birisi "form follows function" diğeri ise "function follows form" yani "form işlevi takip etmeli" veya tam tersi şeklinde çevirebiliriz. Özellikle bu tip son kullanıcıya hitap eden ve insan sağlığıyla doğrudan ilişkili ürünlerde işlevin ve ergonominin önemi çok büyük. Dünyanın en büyük ofis sandalyesi üreticileri istisnasız şekilde fonksiyon, işlev ve ergonomiyi ön plana alarak tasarım ve üretim yaparlar. Son yıllarda ortaya çıkan, şekilci ve bilinçsiz tüketici olan 10-18 yaş grubu gençleri hedefleyen "gamer seating" kategorisi ise insan sağlığını ve en önemlisi gençlerimizin fizyolojik gelişimini ciddi tehdit ediyor. Neredeyse hiç biri uygun açıda oturma pozisyonu desteklemiyor, sırt ve kalça destekleri ergonomik anlamda yanlış ve kullanılan malzemeler nefes alma ve hijyen açısından kesinlikle uygunsuz biçimde üretiliyorlar. Haftada 5 saat, 200-350km/h hızlarda ve yüksek G kuvvetine maruz kalan otomobil yarışçılarına göre tasarlanmış koltuk tipolojisini, dünya ortalamasına göre haftada 21-25 saat bilgisayar başında geçiren ve kemik gelişimi tamamlanmamış gençlere üzerine pavyon ışığı monte ederek satıyorlar. Bunu yapan yerli firmalar İSTİSNASIZ ucuz ve dandik mekanizma, ucuz sünger ve deri/kumaş kaplama kullanıyorlar.

Uygun çalışma/ofis sandalyesi çok yönlü ayarlanabilir, sırt tarafında tercihen yüksek kaliteli file malzemeden ve bel destekli olacak biçimde, kalçayı uygun şekilde saracak formda hijyenik yüksek kalite sünger ve kumaştan üretilmelidir. Bu oyun sandalyeleri ise ucuz suni deriden, pek çoğunda yeterli ayar mekanizması olmadan, virajları 2-4G force ile dönmesi gereken pilotlara göre üretilmiş kalça ve bel destekleriyle üretiliyor. Bu tamamen sağlığa zararlıdır

Görece kaliteli malzeme kullanan ithal markalardan bile gençlerimizin kesinlikle almaması gereken bu tip koltukları bir de fason üretim yapan, dandik mekanizmalar ve 2. sınıf malzemelerle üretim yapan yerli firmalar üretiyor ve gerçekten gençlerimizin sağlığını tehdit ediyorlar.

Benim önerim, en kötü IKEA olmak üzere, ofis sandalyesi olarak satılan, file sırtlı ve bel destekli, kol-bel-yükseklik ayarı mekanizması bulunan sandalyelerden tercih etmeleri. Bunları üreten yerli firmalarımız da var (burotime, nurus, koleksiyon) bunların ucuz muadillerini de elbette bulabilirsiniz ancak sağlığa bu kadar doğrudan etkili bir ürün için bence paraya kıymak gerekli.

Son olarak, bu iş fason imalathanede demir bahçe sandalyesi yapmaya benzemez. Kaliteli ofis sandalyelerinde kullanılması gereken uzun ömürlü ve sağlam piston, tekerlek ve mekanizmalar bu tip yerli fasoncuların tedarikçilerinde satılmaz. Zaten bu tip mekanizmaların kalitelisi de Türkiye'de üretilmez. Yerli mekanizmaların en iyisine bile 3 yıldan fazla garanti verilmez. Siz fasoncuların "en iyisini biz üretiriz" dediğine bakmayın. Türkiye, mobilya sektöründe bütün dünyaya hizmet veren, dünyanın en düşük kaliteli ama yüksek kapasiteli üretimlerini yapan ülkelerden biridir, fason imalat cennetidir. Son tüketiciye ofis sandalyesi gibi ürünleri geliştirme kapasitesine bu ülkede 3-4 dev marka hariç hiç bir mobilyacı sahip değildir. 500 Liraya da kaliteli sandalye falan alınmaz, eğer maddi durumunuz yoksa gidin IKEA'dan indirimini kovalayın ve 800 liraya Jarvfjallet model sandalye alın, 10 sene rahat rahat kullanın.

Ben şahsen 6 senedir Herman Miller Mirra 2 model sandalye kullanıyorum, ilk gün aldığım kondisyonda devam ediyor. En az 10-15 yıl daha çıkaracak gibi görünüyor. Elbette ilk alım maliyeti çok yüksek bir model ancak deneyimledikten sonra başka sandalyelerde 2 saatten fazla bel ağrısız oturamazsınız.

Alıntıdır

Oyuncu koltukları bana xiaomi pocophone gibi geliyor , hani ışıltılı ama devamı yok. Tamamen algı yönlendirmesi , birkaç kere de deneyimledim , albenisi dışında bir güzelliği yok , genellikle insanlar kendilerini ikna ederek kullanıyor. Yorumlar hep benzer şekilde. oyuncu koltukları vs. derken diğer firmalara doğru kayarken , tabi bunların yaşla alakası da var , ben 35 yaşındayım , fiziken ve ruhen oldukça genç olmama ve gözükmeme rağmen , o göz boyamalar , ben bunu görmüştüm hissini veriyor yemiyorsunuz , o firmalara doğru kayarken dur diyorsunuz bunda bir şey yanlış.

ikea markus ve jarv[kişisel favorilerim] gözden kaçan büyük gerçeklik bu iki koltuktur. Ama fiziksel durumlar da çok önemli bu koltukla ilgili , forumdan bu koltuktan (jarv) mutsuz olan bir dh'cı arkadaşla konuştum @resurrectionn , kendisine büyük geldiği için sorun yaşıyor. Şunu unutmayın koltukların (türk üretimi olanları kastediyorum ikealar değil) genelde üretim şekli 1,75 standartına göredir veya 1,80 içindir. Bizzat deneyimledim. Üstüne basarak söylüyorum ki eğer , 185 civarında (ben 190) ve çok obez bir yapınız yoksa (Ben 92 civarıyım ama bu iki koltuk 125 kg yi falan kaldırır) direkt seçeneğiniz bu iki koltuktan biri olmalı. Aralarındaki fark jarv geliştirilmiş versiyon , bel desteği oynuyor , minder öne arkaya hareket ediyor ayrı şekilde. Ayrıca kolçakları koltuğun altından geliyor, kolçaksız bile alsanız kolçak yerleri gözükmüyor. Bu jarv için ekşisözlükten bir yazarla konuştum kendisi 185 miş ve dediği şey , en iyi oyuncu koltuğu bu civarlardaki passatsa bu mercedes (adam 5-6 koltuk değiştirmiş.) Ayrıca 10 yıl garantisi var. Enfes. Adoreden koltuk almak için mesaj attım , koltuklar günlük 2-3 saat kullanıma göre tasarlanmış , fazla oturumdan oluşan hasarlar kullanıcı hatasıymış , istediği ücret 1000₺ koltuğa. onu da @n0fx tavsiye etmişti. Alacaktım stok yoktu , o detayı öğrenince iyi ki almadım dedim.

nurus gibi dizay firmalar home office vb durumlar için ekstrem bir kazanç seviyesindeyseniz konforundan gram şüphe duymadan alınabilir.Yukarıdaki mesaj alıntısı çok şey anlatıyor cevabı orada zaten.

adore , bürosit ikea konusunda bahsettiğim koltuk yukarıda adorenin bahsettiğim koltuğu [tıkla] , şimdi burada iş dediğim gibi psikolojik sınırlar arasında ve boy posla ilgili olarak değişiyor. Birçok koltuğu inceledim , standart hep dediğim gibi 175 180 civarları. Satın alanlardan , yorum yapanlardan iletişime geçtiklerim , ekşisözlükten konuştuklarım oldu , hep minör yada major , gıcırdama , kolçak sorunu , kilitlenme sorunu , tekerlek sorunu gibi birşeyler çıkıyor. Rastgele sorduğum insanlar bunlar , hiçbiri babamın oğlu değil neyse o. Ayrıca o fiyatlara 100-200 tl ekleyip , ikea tercih etmek çok mantıklı.

lokal firmalar (türksit , ofisel vb seduna gibileri) şimdi burada basit bir örnek vereceğim , bir tane koltuk hoşuma gitti ofisel'den model bu, renk değil hoşuma giden :) koltuk linkteki , dedim deneyelim alalım gitsin , arada 400₺ fark var (ikeadan bahsediyorum) whatsapptan ekledim, ilgilendiler yalan değil , sonra dedim ki o linkteki koltuğun farklı renkleri (gri ve siyahı görmek istiyorum) sitede olmaması da anormal de belki yenidir vs takılmadım, normalde yazılımla ilgileniyorum , oradaki menüden rengi seçersin o renk koltuk önüne çıkar , takılmadan devam ettim , dediler ki üretim yaptığımız için bunun fotoğrafları yok. E o zaman sen üretmemişsin , satamamışsın bu koltuktan, gelip alıyorum desem alamıyorum. Daha şimdi böyleyse geçmiş olsun , bir parça ihtiyacımız olsa hayırlı işler uğraş dur.

Alırken , koltukta ucuza kaçmayın ayrıca, sağlığınız söz konusu arkadaşlar , fıtık , kronik ağrı , kıl dönmesi , kalçada kemik batması vs. , bir arkadaş vardı mesela kaliteli bir oyuncu koltuğu sürekli sağ bacağımı ağrıtıyor diyordu, xdrive diye anımsıyorum. önemli de değil açıkçası , şu lokal firmalara devam edelim , zamanında mp3 playerlar vardı böyle silindir , dikdörtgen arası , siyah , kırmızı , lacivert arası renkler, biri sony , biri aiwa , biri planotric , biri vs, aslında herşey aynı sadece üzerlerindeki yazı farklıydı , oyuncu koltukları bana aynı öyle geliyor (deneyimledim.) Duruş (postür) bozukluğu vs dikkat edin. Herkes gidip bir koltuğa 1200 veremeyebilir , gayet anlarım , ama boyunuzu kilonuzu tartın , tişört alır gibi düşünün , boyun desteği omzunuzda bitiyorsa veya kafanızın üstündeyse yanlış alım yaparsınız , lütfen arayın sorun.

tr ikea sitesi biraz eksik ama , sırpça sitesi çok güzel , aldığım jarv video demo kullanım linkini bırakacağım. Fikriniz olsun , kimseyi yönlendirmiyorum. 15-16 yıldır buralardayım sürekli , maksat abilerimize , kardeşlerimize , dostlarımıza , ailenize yardımcı olmak.

Link :

ikea jarv videosu

*link güncellendi*
    Bugün epey bir mağaza gezdim. Ikea Jarvjalet, Markus,Nurus me too, Bürosit Banzai, File 9 ve Shadow, Casella’nın muhtelif modelleri ve Rapido’nun iki modelini denedim. Bürotime’a da uğradım.

Markus ve Jarv. baştan bana uymadı. Hareketli kolçaklar yok ve Jarv’ın oturma alanı gerçekten kısa. Oturak kısmını ileri alabiliyorsun ama normal oturak kadar yine olmuyor. Markus burada kurtarır aslında bir hareketli kolçak bir bel boyun desteği ekleseler hiç tereddüt etmeden alınır.

Casella’nın fena olmayan modelleri var ama kendi mağazasının 2100 dediği bir modeline bir başka aynı sandalyeyi satan dükkan 1600 fiyat verdi. Relax galiba o model. Bu arada işin ilginci çok sayıda mağaza kartla alırsan %8 KDV ilave ederiz diyorlar. Şaşırdım biraz. Faturasız ürün işi mobilyada demekki yaygın.

Nurus harika idi. Me too plastik ayakla 5100’e bırakırız dediler. Taksit filan yok tabii. Krom ayakta 5500’ü buluyor. En ideal kombinasyon bunda idi. Ayar bakımından her şey var oturak kısmı çok rahat ve havadar hissettirdi. Uzun yıllar evden çalışacağımı bilsem borç harç yine bu modeli alırdım.

Rapido’yu da ismini vermek istemediğim bir mağazada denedim. Arkadaşın 5000’e yakın fiyat verdiği sandalyeyi daha önce HB üstünde 3600 civarına görünce yine bir kazıklanıyor muyum hissiyatı yaşadım. Ama rahat ettiğim sandalyeleri vardı açıkçası.

Bürosit File 9 fena değildi ancak bel desteği olmadığından pek iyi hissetmedim. Mekanizması da tek noktadan yatıyordu. Banzai her şeyin doğru yapıldığı koltuk gibi ancak 4 küsür fiyat verdiler. Shadow ise boyun desteğinin omuz seviyesinde kalmasıyla benim için listeden çıktı ki boyum da 1.70 civarında kalıyor. O da 4000 civarına satılıyor.

Araştırmalarım sürecek ama Rapido A One isimli koltuk kafama yattı gibi. HB’deki fiyattan belki alıp geçebilirim.

Gezme ve araştırma tecrübelerim sonucunda şunu anladım: senkron mekanizma denen şey rahatlık artırıyor. Bazı koltuklarda koltuğun komple kendisi bazılarında ise sadece sırtı yaylanıyor. Bunlardaki konfor ile ikisini beraber yapan yanı senkron hareket edenin rahatlığı arasında fark var. Bel desteği ve hareketli kolçakta önemli bence. Bazı koltuklarda bu destek varla yok gibiyken bazılarında cidden güzel hissettirdi. Kolçakların ileri geri sağa sola gitmesi ve genişliği filan bunlar ikinci planda kalıyor. Koltuk tabanının ileri geri gittiği modeller de baldır desteği açısından hoşuma gitti ama şart değil bence.

Birbirimize artık sen diye hitap etmeye başlayacak düzeye geldiğimize göre öyle konuşalım.

1.'si senin firma sahibi olman beni zerre ilgilendirmiyor. Başarılar dilerim.

2.'si işletmeci olmak zorunda değilsin çok zor geliyorsa yapma.

3.'sü işletmeci olmadığım için muhtemelen çok kolay bir şekilde öğrenilebilecek detayları bilmeme ihtimalimden dolayı kendini bu konuda üstad zannediyorsun, yapma.

4.'sü perakende sipariş ile toplu olarak mal çekme işlemini bir tutarak demagoji yapıyorsun yapma. Bizim de supply chain işi ile uğraşan bu konuda uzman tanıdıklarımız var.

5.'si cümleleri iyi oku. Çünkü 1 koltuğa sunulan birim maliyetten bahsediyorum, işletme giderlerinden değil. Üretici firmanın koltuk maliyeti dışında işletme giderleri, elektrik, su, çayçı, sosyal güvenlik vb maliyetleri yok mu? net kar marjından mı bahsettim? - hayır.

6.'sı ve son olarak bu ülkedeki bürokratik (gümrükte çay içmek dedin) zorlukları yaşıyorsa herkes yaşıyor. İspanya'dan İngiltere'ye mal giderken olmadığını mı sanıyorsun?

Ayrıca sabahtan beri popülizm yapıyorsun ve bu çok komik. Kimse sen bu firmayı agresif bir şekilde savunmaya başlamadan önce ne iftira ne de saygısızlıkta bulundu. Herkes hocam fikriniz nedir şeklinde cümleler kuruyordu san karşı. Olayı Ikea koltuklarını neden almaya çalışıyorsunuz, ben beğenmedim dedim size gibi saçma bir çıkış yaptıktan sonra ortam gerildi. Ikea benim umrumda değil. 10 sene önce plastik ayakkabılık almak dışında aldığım yakın zamanda bir ürün de yok. Hee yemek yemişliğim var yakın zamanda. Kebap varken neden isveç köftesi yedin de dersin sen şimdi. Demagoji uzmanı var karşımızda.

Decofis iyi bir firma olabilir, müşterilerine olan müşteri odaklı tutumu nedeniyle ithal edip sattığı sandalyelerin arkasında durabilir, doğru bir iletişim politikasıyla müşterilerini mutlu etmeye çalışıyor da olabilir bunlar zaten piyasada tutunmak için yapması gereken şeyler ve kimse Decofis'e iftira vs atmıyor. Fakat şu bir gerçek ki üretenden daha fazla kazanma hırsıyla yüksek karlılık kovalıyor. Müşteri eğer kendini keriz hissediyorsa/hissetmeye başlamışsa fiyat politikalarında problem var demektir. Decofis eğer bu sandalyeyi 1250-1350 bandına satıyor olsaydı bu cümleleri kurmaz hatta adamların tabii ki kar etmeye hakkı var diyerek düşünür fiyatı makul bulur belki de direkt olarak sipariş geçerdim. Körlemesine alırdım! Fakat bu fiyat politikasından sonra sadece sadece aracılık yapan firmaya tabii bir de 2 yıllık garanti var ki bunu mesajımda belirtmiştim o denli para vermek aklıma yatmıyor. Bunu Decofis özelinde söylemiyorum. Bunu başka firmalar da yapıyor! Yüksek karlılık için yapıyorlar. Bu tutumu tüketici olarak eleştiririm bu benim sonuna kadar hakkım. Konu Ikea, Bürosit, Decofis, xDrive vs değil.

Merhabalar, hepsiburada'dan sipariş ettiğim Seduna Thunder Pro marka koltuk geldi. Aslında cumartesi günü gelmişti ama foruma yazabilmek bugüne nasip oldu. Herkesin merak ettiği, alıp almamak konusunda kararsız kaldığı bu koltuk hakkında biraz bahsetmek istiyorum, detaylı fotoğraflarını da ekliyorum.

Sipariş süreci yorucu değildi, zaten sipariş öncesi firmaya ulaşıp Gül Hanım'dan fazlasıyla teknik detay almıştım, sağolsun siparişimin takibini de benimle beraber yaptı. Sipariş Horoz Lojistik ile 1 günde geldi. Tek bir koli içerisinde (75 desi) sağlam şekilde paketlenmiş olarak teslim aldım. Alırken sağına soluna baktım, herhangi bir darbe & yırtık yoktu.

Cumartesi günü sandalyeyi kurdum. İçerisinden alyan başlı civatalar ve vidalar çıktı. Hatta Ikea ürünlerinde olduğu gibi ufak bir alyan anahtar da eklemişler sağolsunlar. Neyse uzatmayayım, sandalyeyi kurmak 10 dakikamı almadı. Epey basit ve yormayan bi montajı var.

Tek bir noktada sıkıntı yaşadım. Sandalyenin oturma yerinin altındaki ağır teçhizatı sabitlemek için sıkılan vidalar çok kısa (Foto 8). 4 adet vidanın sadece 3'ünü sıkabildim, birinin boyu dişi kavramaya yetmedi. Neyse ki çok büyütülecek bir problem değil. Bugün hırdavatçıdan 25 kuruşa aynı vidanın 5 mm uzun olanını aldım ve taktım. Şu an taş gibi.

Malzeme kalitesi epey iyi. Oturma kısmının kaplandığı kumaş terletmeyen hoş bir parça. Sağlamlığını test edebilecek kadar üzerinde vakit geçirmedim fakat vidayı sıktıktan sonra "tank" gibi oldu. Koltuk arkaya doğru yatabiliyor, tilting mekanizması mevcut. Öndeki yuvarlak somun ile sertlik & yumuşaklık ayarı yapılabiliyor.

Kolçaklar fotoğraflarda da görüleceği üzere düz plastik gibi duruyor fakat öyle değil. Yumuşak derimsi bir malzemeden yapılmış ve içerisinde ince tabaka sert süngerimsi bir madde var. Yani elinizi kolunuzu koyduğunuzda sert bir yüzeye değmemiş oluyorsunuz. Aşağı - yukarı ve ileri - geri hareket edebiliyor kolçaklar. İleri - geri hareket edebilmesi için bir buton yok, az biraz ittirince ayarlayabiliyorsunuz.

Ve son olarak rahatlık. Ben mesleğim gereği sürekli masanın başında bilgisayar ile haşır neşirim. Bu yüzden boyun & sırt ağrılarım bitmiyor, meslek hastalığı işte. Bu koltuk sadece 2 gündür bende olmasına rağmen üzerine oturduğumda sanki normal bir koltukta yaslanıyormuşum gibi hissediyorum. Oturma yüzeyi çok geniş ve sert değil. Aldığıma epey memnun kaldım. Herkese öneririm.

Şu an indirimde, yaklaşım 645 Lira'ya aldım.

Fotoğraflar:

• vlt 270 derim ve şiddetle tavsiye ederim enim 1 yıl falan oldu gunde 8 10 saat masa basındayım urun mukemmel cok rahat vok arastırma ben 1 ay arastırdım bosuna bu fıyata bu urun ve dengını cok zor bulursun
  • ayaklarına dikkat et. bence çelik demir v.b gibi şeyler olsun. ha bide mecidiyeköyde ofis mobilyacılarının olduğu bi cadde var. gümüşsuyu caddesi olması lazım. oralar daha uygun. bayrampaşa otogarın ordada var. ben 140 liraya daha özelliklilerini sormuştum.
  • Gerı yaslanması nasıl bırde terleme yapıomu toto da
  • terleme yok gerıye seneme payı var ama gerıye yatmmıyor yatmak ıcın degıl oturmak ıcın alıyorsan mukemmel :)
  • vlt 400 kullanıyorum üzerinde uyudugum oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

vlt 400 kullanıyorum üzerinde uyudugum oluyor

yakup arkadasa: Yok yatma nıyetınde degılım bıraz esnese yeter

stroma arkadas aslında secenekler arasında vlt 400 de vardı aynı fıyat vlt270 le ama yorumlarda kotu gıbı yazmıslar sangı hb de

http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-400-executive-ultra-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt400&categoryId=273672
  • çağlayan caddesinde de mobilyacılar var ofis için.
  • Esneme var ve rahat 400 de kotu durmuyor ıkısıde olabılı fıyatlarda uygun secım senın zevkıne gore renk vs
  • Benimde aklıma girdiniz. Almak istiyorum bu modellerden birtanesini fakat ürünü hepsiburadadan alırken worldpuanlarımı kullanma şansım var mı? .Mesela 80tl worldpuanım var 80 ni ordan ödeyip gerisini kredi kartımdan çektirmek gibi.
  • Arkadasın bırı 65 tl ye 7 ay once almıs vl270 ı

dedıki

Kadıköyde caferağa camiisinin karşısında bi mobilyacıdan, kışın almıştım
    Kapının önü bu koltuklardan dolu.Gittiğinizde kesin görürsünüz
    6-7 ay oldu.
    Gerçekten çok kullanışlı ve rahat.
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-easy-plus-kolcakli-bilgisayar-sandalyesi/productDetails.aspx?categoryid=271848&productid=ofisvlt0221 65 tl

Arkadaslar bu koltuklardan bırını almak ıstıyorum ancak kararsızım fiyat lar farklı ama tabı burada onemlı olan uzun sure kullanım omru ve rahatlık sımdı alırsın ucuz dıye rahat edemezsın evdekı kotu sandalyeden kurtulacam derken aynısını bırde ustune para verıp alırsın oturur ıce yada aslında cok fark yokken pahalı urun alıp havaya para sacarsın oda aynnı sekılde ne dersını parana kıy al su sıyahımı dersınız yoksa 60 lıraya fıstık gıbı koltuk al bosa masraf yapmamı yoksa ortası ıyıdır 94 tl ye super konforlu durmu dersınız ozellıkle bunları kullananlar varsa yorum yaparsa super olur gercı hb de yorumları okudum az cok fıkrım var ama ben hıc bıseyı donanım haberde ınceleyıp sormadan almam cok sukur uyanılmadımda bu zamana kadar

he bu arada aynı urunlerı daha uygun bulabılecegım bır yer bılen varsa söylerse cok super olur

65 tl denileni sıfır bursada 30 tl ye aldım taş gibi 1 sene oldu sapa saglam koltuk denenipte alınır he fiyatlar iyi ama sadece en üstteki iyi o fiyata bürosit in 2 kaliteleri var
    bürosit bursada üretiliyor bildiginiz üzere fabrika magazası internetten satışta yapıyor ve kalitesi yıllarca sürüyor.. goldsit ona çokyakın kalitede sayılır seçim senin
  • Sekreter koltugunda rahat edemzsınız bıraz daha ekleyım duzgun bır yonetıcı koltugu dıye gecen sınıftan bır model daha ıyı olacaktır
  • 65 tl denileni sıfır bursada 30 tl ye aldım taş gibi 1 sene oldu sapa saglam koltuk denenipte alınır he fiyatlar iyi ama sadece en üstteki iyi o fiyata bürosit in 2 kaliteleri var
    bürosit bursada üretiliyor bildiginiz üzere fabrika magazası internetten satışta yapıyor ve kalitesi yıllarca sürüyor.. goldsit ona çokyakın kalitede sayılır seçim senin

%50 ucuz yaww aslında aynı sekılde 1. secenegıde 80-90 a bulsam var ya mukemmel olacak arkadas 65 e demıs ama bu kadar ucurum olacagını zannetmıyorum 7 ay once bıle olsa ama bakacam yada baktıracam haftasonu gunluk kadıkoye gıden oralarda calısan bır arkadas aslında yarın bıze yazsa var aynısı su fıyata vs bılgılendırsede bızde tahta sandalyede totomuzu dumduz olmaktan bızı kurtardıgı ıcın duacısı olsak on numara olur

varmıdır bu ısı gorev edınebılecek bır fedakar arkadasımız ?
  • bır arkadas resım paylastı vl 270 den bıraz sogudum gıbı

• Vlt 270 100 den aşşağı bulan olursa bi zahmet banada haber versin şimdiki sandalyemi okuldayken almıştım artık iyice perti çıktı biraz evvel tekerleği yerinden fırladı tabi bende fırladım kurtarın beni bu eziyetten
  • yokmu bızı bu dertten kurtaracak Kara Murat benım dıyecek ?
  • Neden sogudun kardesım urun bendede var cok guzel o bıra zyıpranmıs yada adam kılolu cokertmısı gıbı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonjustice

Benimde aklıma girdiniz. Almak istiyorum bu modellerden birtanesini fakat ürünü hepsiburadadan alırken worldpuanlarımı kullanma şansım var mı? .Mesela 80tl worldpuanım var 80 ni ordan ödeyip gerisini kredi kartımdan çektirmek gibi.

hatırladıgım kadarıyla bonusta kullanıp üstünü karta çektirebiliyosun hb de ama world puanlarda tam denk gelen fiyattaki ürünleri alabiliyosun yani faturadan düşülmüyor puanlar yinede bi bak istersen...
  • bürosit iyi koltuk.. fiyatı ise fahiş...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.